"RAHBAR VA YOSHLAR" UCHRASHUVI: Past Darg'omda yoshlarning muammo va takliflari tinglanmoqda
DXX Samarqand viloyati boshqarmasi boshlig‘i tashabbusi bilan yoshlarni qiynayotgan muammolarni joyida hal etish va murojaatlarini o‘rganish maqsadida
Past Darg‘om tumani "Tepa" fermer xo'jaligi dala shiyponida "Rahbar va yoshlar" uchrashuvi tashkil etildi.
Uchrashuvda 100 nafarga yaqin yoshlar ishtirok etib, o`z fikr-mulohazalari, talab va takliflarini bildirishmoqda.
Kiritilgan vaqti: 27/03/2024 12:53.   Ko‘rilganligi: 841
Material manzili: https://samarkand.uz/press/news/rahbar-va-yoshlar-uchrashuvi-past-dargomda-yoshlarning-muammo-va-takliflari-tinglanmoqda

“LEADER AND YOUTH” MEETING: Problems and suggestions of the young are being listened in Pasdargom district
On the initiative of the head of the Samarkand regional department of the State safety services, a “Leader and Youth” meeting has been organized in the field shed of the
“Tepa” farm of the Pastdargom district so as to resolve the problems of the youth on the spot and to study their appeals. About 100 young people participated in the meeting and expressed their opinions, demands and suggestions.