Фармон Тошев Президент Фармони билан "Ўзбекистон Республикасида хизмат кўрсатган журналист" унвони билан тақдирланди
Ҳозиргина Ўзбекистон Республикаси Президентининг "Матбуот ва оммавий ахборот воситалари ходимлари куни муносабати билан соҳа ходимларидан бир гуруҳини мукофотлаш тўғрисида"ги Фармони эълон қилинди.
Унга кўра, устоз журналист, Олий Мажлис Сенати аъзоси, Ўзбекистон Журналистлар уюшмаси Самарқанд вилоят бўлими раиси, вилоят "Зарафшон" ва "Самаркандский вестник" газеталари бош муҳаррири Фармон Тошевга "Ўзбекистон Республикасида хизмат кўрсатган журналист" унвони берилди.
Нафақат Самарқанд, балки ўзбек журналистикаси ривожига ҳисса қўшаётган устоз ижодкорни барча самарқандликлар номидан қутлаймиз!

Farmon Toshev has been awarded the title "Honored Journalist of the Republic of Uzbekistan" by the decree of the President
The Decree of the President of the Republic of Uzbekistan "On awarding a group of workers on the occasion of the Day of Press and Mass Media Workers" has been announced.
According to him, the master journalist, member of the Senate of the Oliy Majlis, chairman of the Samarkand regional branch of the Union of Journalists of Uzbekistan, editor-in-chief of regional newspapers "Zarafshon" and "Samarkandsky Vestnik" Farmon Toshev was awarded the title of "Honored Journalist of the Republic of Uzbekistan".
On behalf of all the people of Samarkand, we congratulate the master creator who contributes not only to Samarkand, but also to the development of Uzbek journalism!