Silk Road Samarkand мажмуаси Лондон кўргазмасида иштирок этмоқда
Лондонда 6-8 ноябрь кунлари бўлиб ўтаётган World Travel Market кўргазмаси доирасида Silk Road Samarkand сайёҳлик маркази ва Rocket DMC Uzbekistan туристик компанияси Ўзбекистонни намойиш этмоқда.
Унда юртимизнинг барқарор ривожланаётган туризм соҳаси кўргазма меҳмонлари ва иштирокчиларига кўрсатилади. Қайд этилишича, кўргазманинг биринчи кунида 500 дан ортиқ одам ташриф буюрган.
World Travel Market (WTM) дунёдаги саёҳат ва туризм соҳасидаги энг нуфузли тадбирдир. Кўргазма халқаро сайёҳлар ҳамжамиятини бирлаштиради. Ушбу кўргазма, туризм соҳасидаги мутахассисларни тайёрлаш, қидириш ва қиёсий таҳлил қилишни таъминлайди ва бутун дунёдаги экспонентларга ўзларининг туризм кўламини халқаро майдонда намойиш этиш учун имконияти яратади.

The Silk Road Samarkand complex is participating in the London exhibition
The Silk Road Samarkand tourist center and the Rocket DMC Uzbekistan tourist company presented Uzbekistan as part of the World Travel Market exhibition, which was held in London on November 6-8.
In it, the steadily developing tourism industry of our country was shown to the guests and participants of the exhibition. It is noted that more than 500 people visited the exhibition on the first day.
World Travel Market (WTM) is the world's most prestigious travel and tourism event. The exhibition brings together the international tourist community. This exhibition provides the training, search and benchmarking of tourism professionals and provides an opportunity for exhibitors from all over the world to showcase their tourism scope in an international arena.