Самарқанд вилояти ҳокимлиги w w w . s a m a r k a n d . u z

Вилоят Кенгашига сайлов ўтказувчи округ сайлов комиссиялари таркиби

Вилоят Кенгашига сайлов ўтказувчи округ сайлов комиссиялари таркиби

Халқ депутатлари Самарқанд вилоят Кенгашига сайлов ўтказувчи округ сайлов комиссиялари

САМАРҚАНД ШАҲРИ

 

1-Боғибаланд округ сайловкомиссияси

(Телефон: 0366 232-40-86)

Комиссия раиси:

Қодиров Беҳзод Ғофурович – Са­марқанд давлат тиббиёт институти қошидаги 1-сон академик лицейи директори ўринбосари

Комиссия раиси ўринбосари:

Ғафуров Олимжон Хуррамович – Самарқанд шаҳар 67-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Комиссия котиби:

Ғаффоров Фарҳод Ражаббоевич – Самарқанд шаҳар 11-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Комиссия аъзолари:

Юсупов Баҳодир – Самарқанд шаҳар Фарҳод шаҳарча фуқаролар йиғини раиси

Насимова Ҳилола Муинжоновна – Самарқанд шаҳар 60-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Саидов Сирожиддин Садридинович – Самарқанд шаҳар «Хўжақишлоқ» маҳалла фуқаролар йиғини раиси маслаҳатчиси

Юнусова Нигора Садриддиновна – Самарқанд шаҳар 69-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Вафоева Рухсора Мирвасиевна – Самарқанд шаҳар 11– умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Жавдатова Гулбаҳор Мавлоновна – Самарқанд шаҳар 62-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Файзиева Мухаббатхон Олимовна – Самарқанд шаҳар 59-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Маъруфий Шахноза Баҳриллоевна – Самарқанд шаҳар 40-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

2-Регистон округ сайловкомиссияси

(Телефон: 0366 232-14-93)

Комиссия раиси:

Бобожонов Дилмурод Ўролович – Самарқанд педагогика ва хизмат кўрсатиш коллежи директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Сафаева Эътибор – Самарқанд банк коллежи директори ўринбосари

Комиссия котиби:

Раджабов Жўрабек – Самарқанд педагогика ва хизмат кўрсатиш коллежи ўқитувчиси

Комиссия аъзолари:

Ибрагимова Сарварой Ўлмасовна – Самарқанд шаҳар «Аэропорт» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Алимова Гўзал Раимжоновна – Самарқанд шаҳар 1-умумий ўрта таълим мактаби директори

Махмеджанова Шаҳноза Иноятуллаевна – Самарқанд шаҳар 21-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Зоҳидов Собиржон Хабибович – Самарқанд шаҳар «Шарқ Юлдузи» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Мелиева Шаҳло Раджабовна – Самарқанд шаҳар 22-сон мусиқа ва санъат мактаби директори

Мамадияров Мусурмон Рустамович – Самарқанд шаҳар «Истиқбол» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Раҳимбердиев Комил Абдуносирович – Самарқанд шаҳар «Даҳбедий» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Ҳайдарова Зўхро Мустафоевна – Самарқанд шаҳар 2-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

 

3-Сўзангарон округ сайловкомиссияси

(Телефон: 0366 235-78-98)

Комиссия раиси:

Сайдалиева Замира Пўлатовна – Самарқанд шаҳар 27-умумий ўрта таълим мактаби директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Усмонов Акбар Хайруллаевич – Сўзангарон тиббиёт коллежи директори ўринбосари

Комиссия котиби:

Чўлиев Фахриддин Турғунович – Сўзангарон тиббиёт коллежи ўқитувчиси

Комиссия аъзолари:

Ахмеджонов Тўлқин – Самарқанд шаҳар «Зардўзлар» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Болтаев Фаррух Фарҳодович – Самарқанд шаҳар 31-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Саданова Назокат Хушбековна – Самарқанд шаҳар 9-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Ахмедов Рустам Ахмедович – Са­марқанд шаҳар «Каварзор» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Шарахмедов Шақобил Шарахманович – Самарқанд шаҳар «Қўшчинор» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Изомиддинова Гулбаҳор Бахтияровна – Самарқанд шаҳар 5-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Ибрагимова Лола – Самарқанд шаҳар ҳокимлиги молия бўлими иқтисодчиси

Усмонов Шавкат – Самарқанд шахар «Мулиён-2» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

 

4-Мустақиллик округ сайлов комиссияси

(Телефон: 0366 233-12-85)

Комиссия раиси:

Турсунов Фарҳод Умирзоқович – Самарқанд иқтисодиёт ва сервис инс­титути проректори

Комиссия раиси ўринбосари:

Зарипов Абдурафиқ Наимович – Самарқанд озиқ-овқат касб-ҳунар коллежи директори ўринбосари

Комиссия котиби:

Қодиров Толмасжон Рўзиқулович – Самарқанд давлат университети қошидаги 1-сон академик лицейи директори ўринбосари

Комиссия аъзолари:

Эшқобилов Нафас Бекназарович – Самарқанд давлат университети проректори

Сатторов Ҳасан – Самарқанд қишлоқ хўжалик институти қошидаги 2-сон академик лицейи директори

Тошназаров Самиддин Низамович – Самарқанд иқтисодиёт ва сервис институти факультет декани

Норжигитов Абдусодиқ – Самарқанд шаҳар Райим Шокирбеков маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Норходжаева Фарида – Самарқанд шаҳар халқ таълими муассасалари фаолиятини методик таъминлаш ва ташкил этиш бўлими услубчиси

Ҳусанова Дилфуза Жамолхоновна – Самарқанд шаҳар 17-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Таиров Юрий Насырович – Самар­қанд шаҳар «Сиёбча» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Мелиқулова Садина Аҳроровна – Самарқанд шаҳар 45-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

5-Сартепа округ сайловкомиссияси

(Телефон: 0366 221-23-49)

Комиссия раиси:

Тўхтамишев Азиз – Сартепа туризм ва маиший хизмат касб-ҳунар коллежи директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Аҳмедов Асқар Олимович – Самарқанд шаҳар 36-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Комиссия котиби:

Алиқулов Жалолиддин Ҳамидович – Самарқанд шаҳар 3-сон ихтисослаштирилган болалар ва ўсмирлар спорт мактаби директори ўринбосари

Комиссия аъзолари:

Маҳмудов Умид Бахронович – Самарқанд ҳуқуқшунослик коллежи директори ўринбосари

Зайдинов Шавкат Суйинбаевич – Самарқанд шаҳар 10-сон оилавий поликлиника бош врачи

Жаводов Аминжон Ҳасанович – Самарқанд шаҳар «Ўрта Хўжасоат» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Исанов Машраб Маҳмадиёрович – Самарқанд шаҳар 36-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Бўтаева Меҳринисо Ўташевна – Самарқанд шаҳар 24-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Юнусов Махмудхон Асатуллаевич – Сартепа туризм ва маиший хизмат касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Қобилова Мавлюда Абдураимовна – Самарқанд шаҳар 73-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Жўрақулов Иноятилло Холназарович – Самарқанд шаҳар 3-сон ихтисослаштирилган болалар ва ўсмирлар спорт мактаби директори ўринбосари

 

6-Мароқанд округ сайловкомиссияси

(Телефон: 0366 235-64-52)

Комиссия раиси:

Тўхлиев Баҳридин Суюнович – Самарқанд шаҳар «Мароқанд» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Комиссия раиси ўринбосари:

Қабулов Салим – Самарқанд шаҳар Кимёгарлар шаҳарча фуқаролар йиғини раиси

Комиссия котиби:

Бекназарова Юлдуз Раббоноқуловна – Самарқанд шаҳар 58-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Комиссия аъзолари:

Худайбердиева Назира Тангриевна – Самарқанд шаҳар «Гармако» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Жумабоев Сайдулло – Самарқанд қишлоқ хўжалик институти малака ошириш ва қайта тайёрлаш маркази бошлиғи

Бойқобилова Барно Жонтемировна – Самарқанд шаҳар 54-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Қўшмуродова Зулфия Ҳотамовна – Самарқанд шаҳар «Қавола-3» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Бўранова Амира Атоевна – Самар­қанд шаҳар 75-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Султонова Зурафо – Самарқанд шаҳар 58-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Юнусов Азим Мардонович – Самар­қанд шаҳар 77-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Мажидов Шоҳимардон Маҳмудович – Самарқанд шаҳар 16-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

 

7-Истиқлол округ сайловкомиссияси

(Телефон: 0366 221-34-69)

Комиссия раиси:

Азимбекова Азиза Ибодовна – Самарқанд шаҳар 18-умумий ўрта таълим мактаби директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Буляев Зокир Каримович – Самар­қанд шаҳар давлат санитария-эпидемиология назорати маркази бош врачи

Комиссия котиби:

Шерқулов Асқар Бахтиёрович – Самарқанд шаҳар 7-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Комиссия аъзолари:

Жуманиязов Алимбай – Самарқанд шаҳар давлат санитария-эпидемиология назорати маркази ходими

Ҳайитов Мамадиёр Аллаярович – Самарқанд қишлоқ хўжалик институти доценти

Жалилов Раҳим – Самарқанд шаҳар «Боғишифо» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Ҳасанова Ҳуршида Маматовна – Самарқанд шаҳар 18-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Турсунов Хамракул Темирович – Самарқанд шаҳар «Қадрият» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Каримова Фарангиз Исломовна – Самарқанд шаҳар 50-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Исраилова Мунаввара Файзуллаевна – Самарқанд шаҳар 50-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Мирзаева Наима Эсиргаповна – Самарқанд шаҳар 13-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

8-Суғдиёна округ сайловкомиссияси

(Телефон: 0366 222-92-83)

Комиссия раиси:

Баротов Норжигит – Самарқанд 1-сон педагогика коллежи директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Худойқулова Умида – Самарқанд шаҳар 68-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Комиссия котиби:

Жўраева Инобат Қодировна – Самарқанд шаҳар 49-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Комиссия аъзолари:

Раҳимов Жалол – Самарқанд шаҳар «Боғисарой» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Нарзуллаева Кубаро Солеевна – Самарқанд шаҳар 48-умумий ўрта таълим мактаби директори

Тўраева Ойша Турдиқуловна – Самарқанд шаҳар 39-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Аматов Бекзод Ҳаққулович – Самарқанд таянч тиббиёт коллежи ўқитувчиси

Эшниёзов Олимжон Исмоилович – Самарқанд давлат университети ўқитувчиси

Саидов Азамат Исмоилович – Самар­қанд давлат университети ўқитувчиси

Эрназарова Дилафруз Тоштемировна – Самарқанд шаҳар 29-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Кулиев Жаҳонгир Жўраевич – Самар­қанд шаҳар 68-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

9-Ватанпарвар округ сайлов комиссияси

(Телефон: 0366 234-23-02)

Комиссия раиси:

Қўчқоров Суюндуқ – Самарқанд иқтисодиёт коллежи директори ўринбосари

Комиссия раиси ўринбосари:

Янов Рафаиль Ханбялович – Самар­қанд шаҳар «Ватанпарвар» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Комиссия котиби:

Эгамқулов Муҳаммад Нишонович – Самарқанд шаҳар 15-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Комиссия аъзолари:

Санаев Фарҳод – Самарқанд автомобил ва йўллар коллежи директори ўринбосари

Муртозаев Файзулло Забиевич – Самарқанд шаҳар 2514-сонли автожамланма бошлиғи

Маллаев Зафар – Самарқанд иқтисодиёт коллежи ўқитувчиси

Раимов Боҳодир Насирович – Самарқанд шаҳар «Дўстлик» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Кунгирова Айша Чаракуловна – Самарқанд шаҳар 44-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Очилова Шаҳодат Бердиевна – Самарқанд шаҳар 41-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Усмонова Гулнора Жамоловна – Самарқанд шаҳар 28-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Мусаев Ҳуснитдин Джамолович – Самарқанд шаҳар «Ислоҳот» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

 

КаттаҚЎрFон шаҲри

10-Сўфи Оллоёр округ сайлов комиссияси

(Телефон: 0345 455-26-68)

Комиссия раиси:

Бобоев Сарвар Болтаевич – Катта­қўрғон шаҳар бандликка кўмаклашиш ва аҳолини ижтимоий муҳофаза қилиш маркази директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Жиянмуродов Шерзод Шермаматович – Каттақўрғон шаҳар ҳокимлиги молия бўлими мудири ўринбосари

Комиссия котиби:

Абдуллаева Сарвиноз Килатовна – Каттақўрғон шаҳар 20-сон мактабгача таълим муассасаси мудираси

Комиссия аъзолари:

Суннатов Одил – Каттақўрғон шаҳар 2-сон болалар мусиқа ва санъат мактаби директори

Шокирова Гулбаҳор Алимовна – Каттақўрғон педагогика коллежи ўқитувчиси

Қаноатов Салимжон Қулдашевич – Каттақўрғон тиббиёт коллежи кафедра мудири

Абдуллаева Фазилат – Каттақўр­ғон шаҳар “Саломатлик маркази” директори

Ибрагимов Бахриддин Мисирович – Каттақўрғон шаҳар болалар ва ўсмирлар спорт мактаби директор ўринбосари

Абдуллаев Шавкат Акбарович – Каттақўрғон шаҳар ҳокимлиги ҳузуридаги тадбиркорлик субъектларини рўйхатдан ўтказиш инспекцияси бошлиғи

Алиқулов Азизбек Эрназарович – “Камолот” ёшлар ижтимоий ҳаракати Каттақўрғон шаҳар кенгаши раиси

Сарманов Жасур Абдирашитович – Самарқанд давлат чет тиллар институти қошидаги 2-сон академик лицейи ўқитувчиси

 

11-Сарой округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99893 349-61-99)

Комиссия раиси:

Муҳитдинов Шуҳрат Тўйчиевич – Каттақўрғон шаҳар 5-сон ёрдамчи махсус интернат мактаби директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Қодирова Анора Холовна – “Катта­қўрғон ёғ-мой” очиқ акциядорлик жамияти касаба уюшма қўмитаси раиси

Комиссия котиби:

Абдуллаев Жавлонбек Азимжонович – Каттақўрғон шаҳар халқ таълими муассасалари фаолиятини методик таъминлаш ва ташкил этиш бўлими давлат таълим стандартлари мониторинг кичик гуруҳи раҳбари

Комиссия аъзолари:

Ахмадов Баҳром Бахтиёрович – Маънавият тарғиботи маркази Каттақўрғон шаҳар бўлими раҳбари

Хушваков Нодир Ҳамдуллаевич – Каттақўрғон шаҳар иқтисодиёт бўлими бошлиғи

Холов Холмамат – “Каттақўрғон ёғ-мой” очиқ акциядорлик жамияти бош энергетиги

Мамадиев Нусратулло Неъматуллаевич – Каттақўрғон педагогика коллежи ўқитувчиси

Туйғунов Учқун Саимназарович – Каттақўрғон шаҳар халқ таълими муассасалари фаолиятини методик таъминлаш ва ташкил этиш бўлими кадрлар бўлими инспектори

Сағдуллаев Убайдулло Абдуқаҳҳорович – Каттақўрғон шаҳар давлат санитария-эпидемиология назорати маркази бўлими мудири

Абдусатторов Алишер Абдусаттор ўғли – “Маҳалла” хайрия жамоат фонди Каттақўрғон шаҳар бўлинмаси раиси ўринбосари

Юсупов Юнус Юсупович – Каттақўр­ғон шаҳар кўп тармоқли марказий поликлиникаси бош врачи ўринбосари

 

БулунFур тумани

12-Булунғур округ сайловкомиссияси

(Телефон: 0344 442-81-14)

Комиссия раиси:

Оноров Шавқиддин Мамирович – Булунғур туман халқ таълими муассасалари фаолиятини методик таъминлаш ва ташкил этиш бўлими табиий фанлар услубчиси

Комиссия раиси ўринбосари:

Исаков Алимбай Расулович – Булун­ғур туман маданият ва спорт ишлари бўлими бошлиғи

Комиссия котиби:

Абдуқодиров Абдуғиёс Ҳақбердиевич – Булунғур педагогика ва спорт коллежи директори ўринбосари

Комиссия аъзолари:

Шукуров Содиқ Арзиқулович – Таш­қи иқтисодий фаолият «Миллий банки» Булунғур туман бўлими бошқарувчиси ўринбосари

Шомуратов Фарҳод Ачилович – Булунғур туман «Меҳржон» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Камолов Ойбек Тўйчиевич – Булунғур қишлоқ хўжалик касб-ҳунар коллежи психологи

Арзиқулов Фахриддин Хўрозович – Булунғур қишлоқ хўжалик касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Бўронов Фахриддин Эрматович – Агросаноат ходимлари касаба уюшмаси Булунғур туман Кенгаши ҳисобчиси

Саттарова Бувнисо Азамқуловна – Булунғур тумани 22-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Турдиева Хурсанд Нурматовна – “Булунғур” маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси

Исаков Сардор Эркинович – Булунғур тумани Истеъмолчилар ҳуқуқларини химоя қилиш жамияти мутахассиси

 

13-Килдон округ сайловкомиссияси

(Телефон: 0344 442-29-44)

Комиссия раиси:

Файзиев Баҳри Рўзиевич – Булун­ғур тумани «Сувоқова» ишлаб чиқариш давлат корхонаси бошлиғи

Комиссия раиси ўринбосари:

Назаров Илхом Аззамқулович – Булунғур тумани ҳокимлиги молия бўлими халқ таълими муассасаларини молиялаштириш ҳисобчиси

Комиссия котиби:

Эшонқулов Раҳмонқул Алимович – Булунғур тумани «Килдон» қишлоқ фуқаролар йиғини масъул котиби

Комиссия аъзолари:

Турдиев Сайфиддин Исроилович – Булунғур тумани статистика бўлими бошлиғи

Раҳматиллаев Хўжамурод Халилович – Булунғур тумани «Эсонтурди» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Алимова Раънохон – Булунғур тумани «Эсонтурди» маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси

Бобокулов Алижон Эргашевич – Булунғур тумани «Кичик Килдон» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Эшназаров Эркин Абдиваидович – Булунғур тумани 48-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Муродов Фарҳод Норқулович – Булунғур саноат касб-ҳунар коллежи директор ўринбосари

Холбоева Жамила Бобоқуловна – Булунғур тумани «Кичик Килдон» маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси

Пармонова Умида Мавлановна – Булунғур тумани 65-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

14-Мингчинор округ сайловкомиссияси

(Телефон: 0366 442-75-84)

Комиссия раиси:

Исмоилов Раҳимқул Турсунович – Булунғур тумани «Соҳибкор» қишлоқ фуқаролар йиғини котиби

Комиссия раиси ўринбосари:

Саттаров Зафар Абдумўминович – Булунғур тумани «Мингчинор» қишлоқ врачлик пункти мудири

Комиссия котиби:

Раимова Моҳичеҳра Қурбоназаровна – Булунғур тумани 4-умумий ўрта таълим мактаби директори

Комиссия аъзолари:

Маматқулов Мирқосим Эркинович – Булунғур тумани ҳокимлиги ҳузуридаги тадбиркорлик субъектларини рўйхатдан ўтказиш инспекцияси бошлиғи вазифасини бажарувчиси

Яхшибоев Иляс Тажибаевич – Булунғур тумани 57-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Ўролбоев Ғайбулла Асатович – Булунғур тумани 54-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Ўтаев Муродулла Садуллаевич – Булунғур тумани ҳокимлиги ҳузуридаги тадбиркорлик субъектларини рўйхатдан ўтказиш инспекцияси етакчи мутахассиси

Болтаев Дилшод Абдуназарович – Булунғур тумани 4-умумий ўрта таълим мактаб ўқитувчиси

Отабаев Баҳодир Каржаевич – Булунғур туман «Булунғур деҳқон бозори» масъулияти чекланган жамияти раиси

Ашуров Фахриддин Бердиярович – Булунғур туман бандликка кўмаклашиш ва аҳолини ижтимоий муҳофаза қилиш маркази директори ўринбосари

Артиков Жонибек Рустамович – Булунғур тумани қишлоқ ва сув хўжалиги бўлими етакчи мутахассиси

 

Жомбой тумани

15-Деҳқонобод округ сайлов комиссияси

(Телефон: +99893 721-77-68)

Комиссия раиси:

Ўрозов Равшан Абдуғафурович – Жомбой тумани 18-умумий ўрта таълим мактаби директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Атамурадов Аҳмад Турсунмуродович – Жомбой тумани «Деҳқонобод» қишлоқ фуқаролар йиғини раиси

Комиссия котиби:

Жалилов Эркин Раимович – Жомбой тумани «Жомбой» қишлоқ фуқаролар йиғини котиби

Комиссия аъзолари:

Раҳмонов Шукурулло Расулович – Жомбой тумани 45-умумий ўрта таълим мактаби директори

Худайқулов Эгамқул – Жомбой тумани 25-умумий ўрта таълим мактаби директор ўринбосари

Камалова Маҳбуба Сирожевна – пенсияда

Файзуллаев Хабийбулла Саидович – Жомбой тумани «Сўхмон» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Багаутдинов Саломхон – Жомбой тумани «Ширинкент» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Ҳазратқулов Ҳасан – Жомбой қишлоқ хўжалик касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Ҳамроев Юсуфбой – Жомбой тумани “Бешбола” маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Бултаков Ғайбулла Сайфиевич – Жомбой тумани 48-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

16-Ҳалвойи округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99895 509-96-35)

Комиссия раиси:

Холиқов Азизқул Сайдуллаевич – Жомбой енгил саноат касб-ҳунар коллежи ёшларни чақириққача тайёрлаш раҳбари

Комиссия раиси ўринбосари:

Юсупов Мусурман – Жомбой тумани «Ҳалвойи» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Комиссия котиби:

Қобилов Тошмамат Абдураҳмонович – Жомбой тумани 6-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Комиссия аъзолари:

Аширалиев Ахтам Зойирович – Жомбой тумани тиббиёт бирлашмасига қарашли «Тут» қишлоқ врачлик пункти мудири

Ҳамдамова Муқаддам Амриевна – Жомбой тумани 10-сон мактабгача таълим муассасаси мудираси

Эшдавлатов Сабриддин Абдурахманович – Жомбой тумани Алишер Навоий маҳалла фуқаролар йиғини посбони

Маматов Олмос Рустамович – Жомбой тумани газлаштириш корхонаси муҳандиси

Абдураҳимов Тошмурод Омонқулович – Жомбой тумани 5-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Атабаев Яхё Шодмонович – Жомбой тумани «Ногаҳон» маҳалла фуқаролар йиғини котиби

Бутунбаев Қўлдош Хидирович – Жомбой туман «Сарчашма» маҳалла фуқаролар йиғини посбони

 

17-Кўкгумбаз округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99894 283-35-18)

Комиссия раиси:

Ҳайдаров Қулмат Хидирович – Жомбой информатика ва хизмат кўрсатиш касб-ҳунар коллежи директори ўринбосари

Комиссия раиси ўринбосари:

Мустафоев Орифжон Эшқулович – Жомбой тумани 3-сон «Кўкгумбаз» маданият ва аҳоли дам олиш маркази директори

Комиссия котиби:

Холмонов Акрам Самадович – Жомбой информатика ва хизмат кўрсатиш касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Комиссия аъзолари:

Норқулов Рафиқ Мусаевич – Жомбой тумани «Хитойпоён» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Марданов Машраб Махрамович – Жомбой тумани «Қўнғирот» қишлоқ фуқаролар йиғини раиси

Хожанов Зайниддин Тажибаевич – Жомбой тумани 11-умумий ўрта таълим мактаб ўқитувчиси

Эшонқулов Темирқул Сулайманович – Жомбой тумани “Қўнғирот” маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Исломов Барот Рашидович – Жомбой тумани 3-сон «Кўкгумбаз» маданият ва аҳоли дам олиш маркази электриги

Багаутдинов Саломхон – Жомбой тумани «Ширинкент» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Содиқов Зариф Юлдошхужаевич – Жомбой тумани «Оқ олтин» қишлоқ врачлик пункти мудири

Полвонов Алимжан Аманович – Жомбой тумани 35-умумий ўрта таълим мактаби директори

 

Иштихон тумани

18-Митан округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99895 500-81-97)

Комиссия раиси:

Қиличев Ҳусан Иноятович -“Нуроний” жамғармаси Иштихон туман бўлими раиси

Комиссия раиси ўринбосари:

Холмуродов Абдуманнон Тоирович – Иштихон тумани Митан поликлиникаси шифокори

Комиссия котиби:

Жаниев Азамат Улашевич – Иштихон тумани 49-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Комиссия аъзолари:

Назаров Нормурод Холдарович – хусусий тадбиркор

Қўчқоров Комил Жозилович – Иштихон тумани “Ойбек-Азиз боғлари” фермер хўжалиги ҳисобчиси

Файзиев Ғофур Ҳасанович – Иштихон туманидаги “Қўчқор Қаршиев” маҳалла фуқаролар йиғини масъул котиби

Зулфиқоров Жозил Товбаевич – Иштихон тумани “ОХУНБОБОЕВ” қишлоқ врачлик пункти фельдшери

Кулиев Акбар Жўраевич – Иштихон тумани “УЧ ҚАҲРАМОН” муқобил машина трактор парки ҳисобчиси

Мирзаева Хилайда Абсамадовна – Иштихон тумани Митан поликлиникаси катта ҳамшираси

Савутов Жўрақул Ташанович – Иштихон тумани “Орлот” қишлоқ врачлик пункти шифокори

Садатов Алишер Насруллаевич – “Қишлоқхўжаликкимё” ҳудудий акциядорлик жамияти тизимидаги Иштихон туман филиали шохобчаси мудири

 

19-Иштихон округ сайловкомиссияси

(Телефон: 0362 629-28-44)

Комиссия раиси:

Анорова Озода Исроиловна – Иштихон тумани 21-сон болалар мусиқа ва санъат мактаби директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Бобонов Абдираим Бекназарович – Иштихон тумани ҳокимлиги ҳузуридаги тадбиркорлик субъектларини рўйхатдан ўтказиш инспекцияси бош мутахассиси

Комиссия котиби:

Хатамов Азиз Эсиргапович – Савдосаноат палатаси вилоят ҳудудий бош­қармаси Иштихон туман ахборот-маслаҳат маркази унитар корхонаси раҳбари

Комиссия аъзолари:

Абдихамидова Қумри – Иштихон тумани Жўра Махмудов маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси

Давронов Суюндик – пенсияда

Қаршиев Шерали Абдиевич – Иштихон тумани тиббиёт бирлашмаси бошлиғи ўринбосари

Ражабов Темур Тошқувватович – “Ўзбекистон почтаси” очиқ акциядорлик жамияти Самарқанд филиалига қарашли Иштихон почта алоқа тармоғи бошлиғи ўринбосари

Тошмуродов Абдували Нормуродович – “Ўзагросуғурта” ДАСК Иштихон туман бўлими менежери

Юлдашев Сайпидин Очилович – Иштихон тумани тиббиёт бирлашмаси бўлим бошлиғи

Шахласов Аброр Абдалимович – Маънавият тарғибот маркази Иштихон туман бўлими раҳбари

Ялғашев Нурулла – Иштихон тумани халқ таълим муассасалари фаолиятини методик таъминлаш ва ташкил этиш бўлими мутахассиси

 

20-Халқобод округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99895 500-13-50)

Комиссия раиси:

Муҳаммадиева Дилбар Жалиловна – Иштихон тумани “Халқобод” қишлоқ врачлик пункти мудираси

Комиссия раиси ўринбосари:

Туробов Шаробжон Шакарович – Иштихон тумани 5-умумий ўрта таълим мактаби директори

Комиссия котиби:

Ҳасанов Аширбой Ахмадович – Иштихон тумани “Халқобод” маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Комиссия аъзолари:

Хўжаев Баҳодир Аманович – Иштихон маиший хизмат касб-ҳунар коллежи директории

 

(Бошланиши 1, 2-саҳифаларда).

Ашуров Тўрақул Жўрақулович – Иштихон тумани 66-умумий ўрта таълим мактаби директори

Ботиров Фахритдин Сахатдинович – Иштихон тумани марказий поликлиника врачлар маслаҳат комиссияси раиси

Дўстмурадов Ўроз – пенсияда

Қодиров Дагар Насридинович – Иштихон тумани “Арабхона” қишлоқ врачлик пункти бош врачи

Равшанов Салоҳиддин Бахриддинович – Иштихон тумани 23-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Раджабова Тўтибийи Зикировна – Иштихон тумани “Халқобод” маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси

Холбеков Нуриддин Даминович – Иштихон маиший хизмат кўрсатиш коллежи ўқитувчиси

 

21-Ўртақишлоқ округ сайлов комиссияси

(Телефон: +99895 507-00-42)

Комиссия раиси:

Абдусаломов Зайниддин – Иштихон тумани “Ўртақишлоқ” қишлоқ фуқаролар йиғини раиси

Комиссия раиси ўринбосари:

Эшқобилова Мунира Хуррамовна – Иштихон тумани 6-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Комиссия котиби:

Кўбаев Ортиқ Мамаражабович – Иштихон ижтимоий-иқтисодиёт ва сервис касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Комиссия аъзолари:

Cодиқов Тошқувват Раҳмонович – Иштихон тумани 60-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Келдияров Мавлон Ўроқович – Иштихон туманидаги “Ўроқбобо” фермер хўжалиги раҳбари

Қўчқоров Бахтиёр Ражабович – Иштихон тумани 26-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Қўчқоров Маруф Исматуллаевич – Иштихон ижтимоий-иқтисодиёт ва сервис касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Ортиқов Шуҳрат Улуғмуродович – Иштихон тумани 31-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Тошев Комил Ниятович – Иштихон тумани 6-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Элмуродов Абдумурот Боймуродович – Иштихон ижтимоий-иқтисодиёт ва сервис касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Юлдошев Шавкат Маҳмудович – Иштихон туманидаги “Қамариддин Қаршиев даласи” фермер хўжалиги раҳбари

 

КаттаҚЎрFон тумани

22-Каттақўрғон округ сайлов комиссияси

(Телефон: +99891 525-65-66)

Комиссия раиси:

Муродов Собиржон Тўйчиевич – Каттақўрғон хизмат кўрсатиш ва сервис касб-ҳунар коллежи директори ўринбосари

Комиссия раиси ўринбосари:

Ризаев Қувондиқ Мейлиевич – Каттақўрғон тумани 55-умумий ўрта таълим мактаби директори

Комиссия котиби:

Аннаев Рахматилло Болтаевич – Каттақўрғон тумани Сув ҳовузи шаҳарча фуқаролар йиғини раиси

Комиссия аъзолари:

Тўхтаев Ҳусан Холович – Каттақўр­ғон тумани «Олмазор» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Жураев Муродулло Қўчқорович – Каттақўрғон тумани 55-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Шодиев Авазхон Абдувоҳидович – Каттақўрғон хизмат кўрсатиш ва сервис касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Рўзиқулова Зебинисо Файзиллаевна – Каттақўрғон хизмат кўрсатиш ва сервис касб-ҳунар коллежи директори ўринбосари

Халилова Ҳидоят Сунатова – Каттақўрғон тумани «Олмазор» маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси

Шодмонов Отабек Шарипович – Каттақўрғон тумани 56-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Назаров Олимжон Сайимович – Каттақўрғон тумани 57-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Нурманова Раъно Жўраевна – Каттақўрғон тумани «Зарафшон» қишлоқ врачлик пункти мудираси

 

23-Қорадарё округ сайловкомиссияси

(Телефон: 0345 414-11-50)

Комиссия раиси:

Сафаров Эшпўлат -Каттақўрғон тумани «Каттақўрғон ҳақиқати» газетаси бош муҳаррири

Комиссия раиси ўринбосари:

Норов Сунатулло Турсунмуродович – Каттақўрғон тумани молия бўлими ҳисобчиси

Комиссия котиби:

Муродов Абдимўмин Норбобоевич – Каттақўрғон туман маданият ва спорт ишлари бўлими бошлиғи

Комиссия аъзолари:

Эргашев Санжар Раҳматуллаевич – Каттақўрғон тумани «Сувоқова» ишлаб чиқариш корхонаси бошлиғи

Пирматов Эркин Эргашевич – Кадан қишлоқ хўжалик касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Маҳмудова Раҳима Ахмедовна – Каттақўрғон тумани фуқаролик ҳолати далолатномаларини қайд этиш бўлими мудираси

Раҳимов Ҳасан – Каттақўрғон информатика ва хизмат кўрсатиш касб-ҳунар коллежи директори ўринбосари

Юсупов Негматилло Муродуллаевич – Каттақўрғон тумани ободонлаштириш бошқармаси бошлиғи

Жалилов Абдухалил Каримович – Каттақўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси бош врачи ўринбосари

Раҳмонов Камолиддин Ахмадович – Самарқанд «Гака плюс» хусусий корхонаси директори

Омонов Мирза – Каттақўрғон тумани «Жавлон» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

 

24-Каттаминг округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99890 192-82-35)

Комиссия раиси:

Эгамбердиев Ўткир Исмоилович – Каттақўрғон тумани ҳокимлиги ҳузуридаги тадбиркорлик субъектларини рўйхатдан ўтказиш инспекцияси бошлиғи

Комиссия раиси ўринбосари:

Ибрагимов Наврўз Салмиевич – Каттақўрғон агросервис касб-ҳунар коллежи директори

Комиссия котиби:

Турсунов Абдирасил Озадиллаевич – Каттақўрғон тумани 25-умумий ўрта таълим мактаби директори

Комиссия аъзолари:

Жумаев Ибрагим Эрназарович – Каттақўрғон шаҳар давлат санитария-эпидемиология назорат маркази бош врачи

Мавлонов Эшниёз – Каттақўрғон тумани «Каттаминг» қишлоқ фуқаролар йиғини раиси

Назаров Сирожиддин Ҳатамович – Каттақўрғон агросервис касб-ҳунар коллежи директори ўринбосари

Боймуродов Тошпўлот Саттарович – Каттақўрғон тумани халқ таълими муассасалари фаолиятини методик таъминлаш ва ташкил этиш бўлими услубчиси

Алимов Ибодулло Гайвуллаевич – Каттақўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси бўлими мудири

Сирожиддинов Бахтиёр Сирожиддин ўғли – Бюджетдан ташқари Пенсия жам­ғармаси Каттақўрғон тумани бўлими гуруҳ раҳбари

Абдиев Жалолиддин Султонович – Каттақўрғон тумани 20-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Насриддинов Жамшид Тўлқинович – Каттақўрғон тумани «Қиёмов Носир НТҚ» фермер хўжалиги бошлиғи

 

25-Саройқўрғон округ сайлов комиссияси

(Телефон: 0345 414-30-26)

Комиссия раиси:

Мавлонов Собир – Каттақўрғон тумани 54-умумий ўрта таълим мактаби директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Мавлянов Тошпўлат Зарипович – Каттақўрғон тумани «Саройқўрғон» қишлоқ фуқаролар йиғини котиби

Комиссия котиби:

Базаров Ҳикматилло – Каттақўрғон туман «Политемит-БХ» сув истеъмолчилари уюшмаси раиси

Комиссия аъзолари:

Бўриев Абдухалил Абдурахмонович – Каттақўрғон тумани «Нисбат» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Каримов Умирзоқ Жонузоқович – Каттақўрғон тумани 10-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Тошев Акбар Алиевич – Каттақўр­ғон тумани 98-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Эрдонов Содиқ Бўронович – Каттақўрғон тумани 13-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Ҳамидов Тўлқин Аширович – Каттақўрғон тумани «Карим Муминов» фермер хўжалиги бошқаруви раиси

Юсупов Ойбек Расулович – «Марказгазтаъминот» унитар корхонаси «Каттақўрғонтумангаз» филиали бошлиғи

Темиров Муродулло – Каттақўрғон тумани «Полвонтепа» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Қулматов Акбар Гулматович – Каттақўрғон тумани 16-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

Нарпай тумани

26-Оқтош округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99893 727-17-66)

Комиссия раиси:

Тоштурдиев Эгамберди – Оқтош шаҳар Алишер Навоий маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Комиссия раиси ўринбосари:

Йўлдошева Зилола – Нарпай тумани 13-сонли мусиқа ва санъат мактаби директори

Комиссия котиби:

Суярқулова Муқаддас – «Маҳалла» хайрия жамоат фонди Нарпай тумани бўлинмаси бош мутахассиси

Комиссия аъзолари:

Шарипов Ўктам – Нарпай тумани 58-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Эшмуродов Акмал – Нарпай туман ҳокимлиги ҳузуридаги вояга етмаганлар ишлари бўйича комиссия масъул котиби

Рустамов Баҳодир – Нарпай туман электр тармоқлари корхонаси бошлиғи

Ўрунова Озода – Нарпай тумани «Халқ­обод» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Шарипов Отабек – Нарпай тумани халқ таълими муассасалари фаолиятини методик таъминлаш ва ташкил этиш бўлими кадрлар назоратчиси

Абдураҳмонов Маҳмуд – Нарпай туманидаги“Ислом Шоир номли”қишлоқ фуқаролар йиғини раиси

Раҳмонов Ғолиб – Нарпай тумани 18-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Худойқулов Бахтиёр – Нарпай туман ободонлаштириш бошқармаси бошлиғи

 

27-Чақар округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99894 539-69-41)

Комиссия раиси:

Омонова Зарифа – Нарпай туманидаги 42-умумий ўрта таълим мактаби директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Жабборов Саидмурод – Нарпай тумани «Олти ўғил» қишлоқ фуқаролар йиғини раиси

Комиссия котиби:

Каримов Мардиқул – Нарпай тумани «Дўстлик» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Комиссия аъзолари:

Набиев Иззатулла – Нарпай йўл қурилиш ва автосервис касб-ҳунар коллежи директор ўринбосари

Жўраева Гулноз – Нарпай тумани 65-сон мактабгача таълим муассасаси мудираси

Равшанов Ваҳоб – Нарпай туманидаги «Ваҳоб Равшанов» фермер ҳўжалиги раҳбари

Юсупова Ҳамида – Нарпай туманидаги «Ҳамида Юсупова» фермер хўжалиги раҳбари

Тахматова Дилором – Нарпай туманидаги «Нарпай Навоий» масъулияти чекланган жамияти раиси

Искандаров Феруз – Нарпай туман қишлоқ ва сув хўжалиги бўлими бош мутахассиси

Раҳимов Собиржон – Бюджетдан ташқари пенсия жам­ғармаси Нарпай тумани бўлими бошлиғи

Омонов Шавкат – Нарпай туман «Чақар» қишлоқ фуқаролар йиғини раиси

 

28-Қадим округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99894 182-69-05)

Комиссия раиси:

Орзиқулов Бекзод – Нарпай ижтимоий-иқтисодиёт касб-ҳунар коллежи директори ўринбосари

Комиссия раиси ўринбосари:

Хидиров Нормўмин – Нарпай саноат касб-ҳунар коллежи директори ўринбосари

Комиссия котиби:

Маҳмудов Отамирза – Нарпай туманидаги «Тошкўприк» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Комиссия аъзолари:

Қаюмов Саъдулло – пенсияда

Тошев Ғулом – Нарпай саноат касб-ҳунар коллежи директори

Низомов Ҳамза – «Нарпай замин» савдо ишлаб чиқариш кооперативи раҳбари

Маҳамадиев Карим – Нарпай туман «Қадим» қишлоқ фуқаролар йиғини раиси

Мирзаев Элмурод – Нарпай тумани Оқтош деҳқон бозори раиси

Мирзаяров Рўзимурод – Нарпай тумани «Беклар» маҳалла фуқаролар йиғини масъул котиби

Сувонов Шерзод – Нарпай тумани 67-умумий ўрта таълим мактаби директори

Қурбонов Отабек – Нарпай тумани 7-умумий ўрта таълим мактаби директори

 

Нуробод тумани

29-Собирсой округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99893 729-82-71)

Комиссия раиси:

Ирисов Хамдам Абдуғаниевич – Нуробод тумани «Баркамол авлод» болалар маркази раҳбари

Комиссия раиси ўринбосари:

Норбоев Қобул Абруевич – Нуробод тумани 1-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Комиссия котиби:

Аманов Феруз Алмазович – Нуробод тумани статистика бўлими етакчи мутахассиси

Комиссия аъзолари:

Мардонов Турғун Абдушукурович – Нуробод тумани халқ таълим муассасалари фаолиятини методик таъминлаш ва ташкил этиш бўлими мутахассиси

Исаков Зафар Ҳасанович – Нуробод тумани «Ермулккадастр» хизмат давлат унитар корхонаси мутахассиси

Ўтамова Дилшода Эргашевна – Нуробод тумани ахборот-ресурс маркази услубчиси

Нормуродова Севара Қосимовна – Нуробод тумани «Баркамол авлод» болалар маркази ташкилотчиси

Зиятова Дилноза Алламурод қизи – Нуробод тумани «Баркамол авлод» болалар маркази услубчиси

Аллаёрова Нафиса Норхўрозовна – Нуробод тумани 2-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Инназаров Ибодулла Омонович – Нуробод тумани 1-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Дўсанов Ғафур Қаландарович – Нуробод тумани маданият ва спорт ишлари бўлими мутахассиси

 

30-Улус округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99894 538-48-62)

Комиссия раиси:

Абриев Бегали Бойхўрозович – Нуробод тумани 4-умумий ўрта таълим мактаби директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Тўхтаев Эшонқул Нишонович – агросаноат мажмуи ходимлари касаба уюшмаси Нуробод тумани Кенгаши раиси

Комиссия котиби:

Марданов Атамурад Хушбақович – Нуробод туманидаги «Халқобод» маҳалла фуқаролар йиғини масъул котиби

Комиссия аъзолари:

Жўраев Муродулла Қиличович – Нуробод тумани маданият ва спорт ишлари бўлими бошлиғи

Дияров Олмос Қодирович – Нуробод тумани пилла ширкати раиси

Рўзиев Юсуп Авғонович – Нуробод тумани давлат ветеринария бўлими бошлиғи

Қабулов Йўлчи Ўктамович – Нуробод мактабгача таълим ва хизмат кўрсатиш касб-ҳунар коллежи директори

Муҳаммадиев Лазиз Боратович – Нуробод хизмат кўрсатиш касб-ҳунар коллежи директори

Эшниёзова Гулжаҳон Мусурмоновна – Нуробод иқтисодиёт ва сервис касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Ирисов Тўлқин Ўктамович – Нуробод тумани бўйича ғазначилик бўлинмаси бош инспектори

Юсупов Максуд Хоалмирзаевич – Нуробод тумани ҳокимлиги якка тартибда уй-жойлар қурилишини мувофиқлаштириш бўлими бошлиғи

 

ОҚдарё тумани

31-Лойиш округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99893 727-53-01)

Комиссия раиси:

Исмоилов Музаффар – Оқдарё тумани 1-сон болалар ва ўсмирлар спорт мактаби директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Умаров Қаршибой Жонузоқович – «Маҳалла» хайрия жамоат фонди Оқдарё туман бўлинмаси раис ўринбосари

Комиссия котиби:

Толлиев Шуҳрат Каттақулович – Оқдарё педагогика коллежи директори ўринбосари

Комиссия аъзолари:

Саттарова Умида Тўхтамуродовна – «Камолот» ёшлар ижтимоий ҳаракати Оқдарё туман бўлими кенгаши етакчи мутахассиси

Бобоназарова Насиба – Оқдарё туман телекоммуникация боғланмаси техниги

Мурадова Анора – Оқдарё туман тиббиёт бирлашмасига қарашли «Даҳбед» қишлоқ врачлик пункти мудираси

Олимов Ойназар – Оқдарё туман ҳокимлиги маданият ва аҳоли дам олиш маркази директори

Ҳошимов Сайидбурхон Насимович – Оқдарё тумани Даҳбед шаҳарча фуқаролар йиғини раиси

Искандарова Клара Исроиловна – «Маҳалла» хайрия жамоат фонди Оқдарё туман бўлинмаси бош мутахассиси

Ахроров Собир Фозилович – «Ўзбекистон почтаси» ОАЖ Самарқанд филиали Оқдарё почта алоқа тармоғи бошлиғи

Ҳомидов Тўлқин – Окдарё политехника касб-ҳунар коллежи директори ўринбосари

 

32-Янгиқўрғон округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99894 185-00-24)

Комиссия раиси:

Ўроқов Собир – Оқдарё тумани маданият ва спорт ишлари бўлими бошлиғи

Комиссия раиси ўринбосари:

Абдираимов Азимқул – Оқдарё тумани “Алишер Навоий”қишлоқ фуқаролар йиғини раиси

Комиссия котиби:

Жалолов Хўжаёр Баҳриддинович – Оқдарё туман ҳокимлиги 3-сон Янгикент маданият ва аҳоли дам олиш маркази директори

Комиссия аъзолари:

Ўроқова Юлдуз Ортиқниёзовна – Оқдарё хизмат кўрсатиш касб-ҳунар коллежи директор ўринбосари

Ибрагимов Суннатулло Абдуҳолиқович – «Камолот» ёшлар ижтимоий ҳаракати Оқдарё туман кенгаши раиси

Тошниязов Ҳошим Тинчликович – Окдарё туман «Ермулккадастр» хизмати ДУК бошлиғи

Худойбердиев Жамшид Умирзақович – «Ўзбекистон почтаси» ОАЖ Самарқанд филиали Оқдарё почта алоқа тармоғи ходими

Назаров Собир Толлиевич – Оқдарё туман «Лойиш ем савдо» масъулияти чекланган жамияти раиси

Тўраев Турғун Напасович – Оқдарё хизмат кўрсатиш касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Бозоров Илҳом Пардаевич – Оқдарё тумани «Оқдарё» машина трактор парки давлат акциядорлик жамияти раиси

Турсунова Туфанисо Исмоиловна – Оқдарё туман тиббиёт бирлашмасига қарашли Янгиқўрғон қишлоқ врачлик пункти мудираси

 

ПайариҚ тумани

33-Саноат округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99890 191-78-54)

Комиссия раиси:

Неъматов Абдумажит – Пайариқ тумани «Саноат» қишлоқ фуқаролар йиғини раиси

Комиссия раиси ўринбосари:

Мансуров Лутфулла Исроилович – Бюджетдан ташқари Пенсия жамғармаси Пайариқ тумани бўлими бошлиғи ўринбосари

Комиссия котиби:

Донаев Ботир Нематович – Пайариқ тумани «Саноат» қишлоқ фуқаролар йиғини котиби

Комиссия аъзолари:

Кўбаев Шарофиддин Темирбоевич – Пайариқ тумани ветеринария лабораторияси бошлиғи

Жаниқулов Абдумажид Аролович – Пайариқ тумани ободонлаштириш бош­қармаси муҳандиси

Галабоев Мусурмон Суннатович – «Пайариқтумангаз» филиали техника хавфсизлиги бўлими муҳандиси

Ўрозқулов Собиржон Ҳамидович – Пайариқ тумани ободонлаштириш бош­қармаси мутахассиси

Қодиров Исомиддин – «Пайариқтумангаз» филиали бош муҳандиси

Холдоров Отақул – Пайариқ тумани «Отақул Умар ўғли» муқобил машина-трактор парки директори

Омонов Қаршибой Отақулович – Пайариқ тумани «Ҳақиқат СДК» фермер хўжалиги бошлиғи

Рўзимуродова Муаттар Сайфул­лаевна – Пайариқ тумани 17-сон «Шаҳло» мактабгача таълим муассасаси мудираси

 

34-Гулистон округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99894 181-36-54)

Комиссия раиси:

Хушвақтов Музаффар Очилбаевич – Пайариқ иқтисодиёт ва сервис касб-ҳунар коллежи директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Абдукаримов Турғун Мирзақулович – Пайариқ тумани статистика бўлими бошлиғи

Комиссия котиби:

Каримов Бектош Эшматович – Пайариқ иқтисодиёт ва сервис касб-ҳунар коллежи бўлим бошлиғи

Комиссия аъзолари:

Ўсаров Мансур Баходирович – Пайариқ тумани маданият ва спорт ишлари бўлими бош мутахассиси

Сафаров Маҳмуд Махтарович – Пайариқ тумани «Пайариқ деҳқон бозори» масъулияти чекланган жамияти бош­қаруви раиси

Баротов Машраб Абдуқаҳҳарович – Пайариқ иқтисодиёт ва сервис касб-ҳунар коллежи директори ўринбосари

Бахромов Ўткиржон Бойхўрозович – Пайариқ иқтисодиёт ва сервис касб-ҳунар коллежи директори ўринбосари

Эшонқулов Зафар Ҳатамқулович – Пайариқ иқтисодиёт ва сервис касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Дангалова Нодира Дониёровна – Пайариқ иқтисодиёт ва сервис касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Жозилов Илҳом Қозоқбоевич – «Ўзагросуғурта» давлат акциядорлик суғурта компанияси Пайариқ тумани бўлими бошқарувчи-менежери

Астанов Ўткир Самандарович – Пайариқ иқтисодиёт ва сервис касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

 

35-Бирлашган округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99893 353-28-63)

Комиссия раиси:

Худойбердиев Абдурашит – Пай­ариқ хизмат кўрсатиш ва сервис касб-ҳунар коллежи директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Эштемиров Қўчқор Тоштемирович – «Ўзагросуғурта» давлат акциядорлик суғурта компанияси Челак шаҳар бўлими бошқарувчи-менежери

Комиссия котиби:

Абдураҳмонов Умар Абдурашидович – Пайариқ хизмат кўрсатиш ва сервис касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Комиссия аъзолари:

Қўшоқов Баратбай – Пайариқ тумани «Бирлашган» қишлоқ фуқаролар йиғини котиби

Қодиров Беркин Мийлиевич – Пайариқ хизмат кўрсатиш ва сервис касб-ҳунар коллежи директори ўринбосари

Абдураҳмонова Лобар Ботировна – Пайариқ тумани 72-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Норқўзиев Худоёр Нормаматович – «Ўзагросуғурта» давлат акциядорлик суғурта компанияси Челак шаҳар бўлими катта андеррайтери

Мусаев Улуғбек Абдухолиқович – Зарафшон ирригация тизимлари ҳавза бошқармаси «Мирза Пай» ирригация тизими бошқармаси бошлиғи ўринбосари

Кураҳмедов Каримжон Файзуллаевич – Пайариқ тумани «Кураҳмед замини» фермер хўжалиги бошлиғи

Сувонова Ойхумор – Пайариқ тумани 23-сон «Гулшан» мактабгача таълим муассасаси мудираси

Норбўтаева Нодира Норқуловна – Пайариқ тумани 31-сон «Семурғ» мактабгача таълим муассасаси мудираси

 

36-Пайариқ округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99893 356-71-18)

Комиссия раиси:

Нодиров Дониёр Хўразович – Пайариқ хизмат кўрсатиш касб-ҳунар коллежи директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Бойманов Эркин Хабиевич – Пайариқ тумани Каттатурк хизмат кўрсатиш касб-ҳунар коллежи директори ўринбосари

Комиссия котиби:

– Ҳасанова Насиба Мэлисовна – Пайариқ тумани 79-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Комиссия аъзолари:

Маматов Акрам Абдуллаевич – Пайариқ тумани «Челак савдо» масъулияти чекланган жамияти раиси

Суюндиков Ойбек Эгамқулович – Пайариқ тумани «Порлоқ йўл АБ» муқобил машина-трактор парки директори

Ғаниев Баҳодир Баҳриевич – Пайариқ тумани «Ҳасан-Ҳусан муҳандислар» муқобил машина-трактор парки директори

Омонов Фаррух Қўчқорович – Пайариқ хизмат кўрсатиш касб-ҳунар коллежи директори ўринбосари

Алимов Акбар Норбўтаевич – Пай­ариқ хизмат кўрсатиш касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Санақулов Маъмур Абдумажидович – Пайариқ хизмат кўрсатиш касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Хўрозов Бегзод Рустамович – Пайариқ хизмат кўрсатиш касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Нурмаматов Жасур Тошпўлатович – Пайариқ тумани 79-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

ПастДарFом тумани

37-Мевали округ сайловкомиссияси

(Телефон: 0366 462-12-56)

Комиссия раиси:

Маллаев Туйма Қўчқорович – Пастдарғом тумани 104-умумий ўрта таълим мактаби директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Дияров Ғолибжон Қўчқорович – Пастдарғом агросаноат касб-ҳунар коллежи директори ўринбосари

Комиссия котиби:

Маматова Насиба Буроновна – Пастдарғом тумани 103-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Комиссия аъзолари:

Ирисов Холиёр Абдураҳманович – Пастдарғом тумани 78-умумий ўрта таълим мактаби директори

Алимардонов Абдужалил – Пастдарғом тумани 103-умумий ўрта таълим мактаби директори

Эркаева Юлдуз Эламоновна – Пастдарғом тумани 113-умумий ўрта таълим мактаби директори

Парманов Илёс Тоғаймуратович – Пастдарғом тумани 59-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Дўстов Тоштемир Шермаматович – Пастдарғом тумани 110-умумий ўрта таълим мактаби директори

Пардаев Боликул Элмурзаевич – Пастдарғом тумани «Пахтакор» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Сориева Чаман – Пастдарғом тумани 60-умумий ўрта таълим мактаби директори

Тўйлиева Зирохат Афғоновна – Пастдарғом тумани 116-умумий ўрта таълим мактаби директори

 

38-Гўзалкент округ сайловкомиссияси

(Телефон: 0366 462-11-12)

Комиссия раиси:

Қўчқоров Тоштемир Эштурдиевич – Пастдарғом тумани «Қорасув» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Комиссия раиси ўринбосари:

Хидиров Меҳриддин Отабоевич – Пастдарғом тумани 107-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Комиссия котиби:

Усаров Фахриддин Худойбердиевич – Пастдарғом тумани «Бешқаҳрамон» қишлоқ фуқаролар йиғини котиби

Комиссия аъзолари:

Адилова Гўзал Болиевна – Пастдарғом ижтимоий-иқтисодиёт ва сервис касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Қўчқоров Абдувайит Абдунабиевич – Пастдарғом тумани «Боғишамол» қишлоқ врачлик пункти мудири

Нуриллаев Давлат Ўктамович – Пастдарғом тумани «Чимбой» қишлоқ врачлик пункти мудири

Турдиниёзов Музаффар Сайфиддинович – Пастдарғом тумани «Қултонсой Қозоқовул Зорман зар замини» муқобил машина-трактор парки раиси

Шовдиров Ғиёсиддин Камолович – Пастдарғом тумани 107-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Юлдашев Худойберди – Пастдарғом тумани 102-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Элмуродов Арзиқул Раҳматович – Пастдарғом тумани 81-умумий ўрта таълим мактаби директори

Темиров Ғулом Дўстқулович – Пастдарғом тумани 102-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

 

39-Жума округ сайловкомиссияси

(Телефон: 0366 465-10-86)

Комиссия раиси:

Қувватова Хафиза Очиловна – Пастдарғом тумани 25-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Комиссия раиси ўринбосари:

Содиқов Собир Равшанович – Пастдарғом тумани “Амир Темур” маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Комиссия котиби:

Нурмуратов Яхшибой – Пастдарғом тумани тиббиёт бирлашмасига қарашли бюджетдан ташқари пулли ва сервис хизмат кўрсатиш бўлими бошлиғи

Комиссия аъзолари:

Ҳайдарова Бахтигул – Пастдарғом тумани «Тинчлик» қишлоқ врачлик пункти мудири

Эргашева Оқила Абдуллаевна – Пастдарғом тумани 6-сон «Наврўз» мактабгача таълим муассасаси мудираси

Турсунова Шаҳло Бахтияровна – Пастдарғом тумани идоралараро хўжалик ҳисобидаги шахсий таркиб ҳужжатлари архиви директори

Шодиёрова Роҳила Ибадуллаевна – Пастдарғом тумани 3-сон мактабгача таълим муассасаси мудираси

Шакиров Равшан Хамедович – Пастдарғом тумани 25-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Мардонова Дилбар Неъматуллаевна – Пастдарғом педагогика ва спорт коллежи ўқитувчиси

Худайкулова Гулой Эсановна – Самарқанд вилояти ихтисослаштирилган санъат мактаб интернати ўқитувчиси

Жаниева Шоира Равшановна – Пастдарғом тумани 58-сон мактабгача таълим муассасаси мудираси

 

40-Чархин округ сайловкомиссияси

(Телефон: 0366 461-51-04)

Комиссия раиси:

Турдиев Хайрулло Жумаевич – Пастдарғом тумани 51-умумий ўрта таълим мактаби директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Бурхонов Худойберди Юсупович – Пастдарғом тумани «Найман» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Комиссия котиби:

Файзиева Башорат Шукуруллаевна – Пастдарғом тумани «Димишқибола» қишлоқ фуқаролар йиғини масъул котиби

Комиссия аъзолари:

Ишмуродов Жўрабек Астанақулович – Чархин ижтимоий иқтисодий касб – ҳунар коллежи директори ўринбосари

Маҳмаюсупов Шуҳрат Сувонович – Самарқанд вилоят халқ таълими бош­қармаси тасарруфидаги 1-турдаги 61-сон эшитишида нуқсони бўлган болалар учун ихтисослашган мактаб-интернати ўқитувчиси

Ишанкулов Ваҳоб Пўлатович – Пастдарғом тумани «Ўрта чархин» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Каримов Наимжон Салимович – Пастдарғом тумани «Оқ олтин» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Ражабов Шерзод Нормуротович – Чархин ижтимоий иқтисодий касб-ҳунар коллежи бўлим бошлиғи

Ўрунова Ҳулкар Ҳамроқуловна – Чархин ижтимоий иқтисодий касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Ҳасанов Алижон Артикович – Пастдарғом тумани 51-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Тўраева Ўғилой Қайнаровна – Пастдарғом тумани 55-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

41-Арабхона округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99898 273-51-92)

Комиссия раиси:

Бекназаров Норбўта – Пастдарғом тумани 3-умумий ўрта таълим мактаби директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Бекмуродов Рашид – Пастдарғом тумани «Искандари» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Комиссия котиби:

Расулов Ортиқ Норқулович – Пастдарғом тумани 74-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Комиссия аъзолари:

Суюнов Аброр Камилович – Пастдарғом қурилиш технологиялари касб-ҳунар коллежи директори ўринбосари

Ҳакимова Ҳанифа Азимбоевна – Пастдарғом тумани 27-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Қўйсинов Тоир Қурбонович – Пастдарғом тумани «Искандари» маҳалла фуқаролар йиғини посбони

Қодирова Шаҳло Абдураззоқовна – Пастдарғом тумани 18-сон мактабгача таьлим муассасаси мудираси

Сапаров Сирожиддин Исмоилович – Пастдарғом тумани 75-умумий ўрта таълим мактаби директори

Низимова Феруза Акрамовна – Пастдарғом тумани «Тўртайғир» маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси

Казакова Насиба Рафиқовна – Пастдарғом тумани 2-умумий ўрта таълим мактаби директори

Останов Зиядулла Рахматиллаевич – Пастдарғом тумани 48-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

42-Пўлатчи округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99898 273-51-98)

Комиссия раиси:

Дияров Абдинаби Омонович – Пастдарғом тумани «Манғитобод» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Комиссия раиси ўринбосари:

Алиқулова Гулчехра Тошпўлатовна – Пастдарғом туманидаги 24-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Комиссия котиби:

Нуримова Гулнора Зиятовна – Пастдарғом тумани 17-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Комиссия аъзолари:

Примов Воҳиджон Абдуҳакимович – Пастдарғом тумани 66-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Қаршиев Учқун Носирович – Пастдарғом тумани «Пўлатчи» қишлоқ фуқаролар йиғини котиби

Рўзибоев Жўрабек Хайритдинович – Пастдарғом туман истеъмолчилар ҳуқуқларини ҳимоя қилиш жамияти раиси

Маманов Умбар – пенсияда

Дўстмурадова Ўғилой – Пастдарғом тумани «Парча-Чандир» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Усмонова Кимё Темировна – Пастдарғом тумани «Манғитобод» маҳалла фуқаролар йиғини котиби

Раҳмонова Марҳабо Мурадовна – Пастдарғом маиший хизмат ва сервис касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Шарипов Алишер Худайшукурович – Пастдарғом тумани 1-сонли ихтисослаштирилган давлат умумий ўрта таълим мактаб-интернати ўқитувчиси

 

Пахтачи тумани

43-Султонобод округ сайлов комиссияси

(Телефон: +99893 318-11-57)

Комиссия раиси:

Халилов Рустам Алиевич – Пахтачи тумани 5-умумий ўрта таълим мактаби директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Хушанов Нормўмин Турсунович – Пахтачи тумани 7-умумий ўрта таълим мактаби директори

Комиссия котиби:

Ғиёсова Ойдин Пирматовна – Пахтачи тумани 30-мактабгача таълим муассасаси мудираси

Комиссия аъзолари:

Сувонов Фахриддин Ўринович – Пахтачи тумани 8-умумий ўрта таълим мактаби директори

Сафаров Жасур Илҳомович – Пахтачи автомобиль ва йўллар касб-ҳунар коллежи бўлим бошлиғи

Адизов Шуҳрат Дўсмуродович – Пахтачи тумани 5-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Давронова Клара Мансуровна – Пахтачи тумани 10-умумий ўрта таълим мактаби директори

Муминов Одил Бахранович – Пахтачи туман тиббиёт бирлашмаси врачи

Мустафаев Бобомурод Нормўминович – Пахтачи тумани 9-умумий ўрта таълим мактаби директори

Эргашев Акбар Сафарович – пенсияда

Рўзиқулова Меҳри Намозовна – Пахтачи тумани 12-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

44-Хумор округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99894 223-47-81)

Комиссия раиси:

Адинаев Шерали Эшпўлатович – Пахтачи тумани 33-умумий ўрта таълим мактаби директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Маматов Давлат Абдухомидович – Пахтачи тумани 45-умумий ўрта таълим мактаби директори

Комиссия котиби:

Эшпўлатова Гулшода – Пахтачи туман 21-мактабгача таълим муассасаси мудираси

Комиссия аъзолари:

Одилов Шуҳриддин Амиртошевич – Пахтачи тумани «Одилов Амиртош Эргашевич» фермер хўжалиги бошлиғи

Кенжаев Исроил Мустафоевич – Пахтачи тумани 36-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Номозова Шарофат Абдиевна – пенсияда

Умиров Собиржон Исмоилович – Пахтачи тумани «Норбуви» фермер хўжалиги бошлиғи

Бобаназаров Шуҳрат Чўтбоевич – Пахтачи тумани 36-умумий ўрта таълим мактаби директори

Турақулов Азамат Салимович – пенсияда

Эшмуродов Боймурод Худоёрович – Пахтачи тумани 43-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Раҳмонқулова Дилфуза Эламоновна – Пахтачи тумани 15-мактабгача таълим муассасаси мудираси

 

СамарҚанд тумани

45-Оҳалик округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99895 509-23-10)

Комиссия раиси:

Бўстонов Аббос – Самарқанд тумани 18-умумий ўрта таълим мактаби директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Жумаев Махмаюсуф – Самарқанд тумани «Оҳалик-Ломанн-парранда» Ўзбекистон-Германия қўшма корхонаси деҳқончилик бригадаси бошлиғи

Комиссия котиби:

Халилова Мунира Абдувосеевна – Самарқанд тумани «Янгижой» маҳалла фуқаролар йиғини котиби

Комиссия аъзолари:

Аҳадов Абдуҳаким – пенсияда

Жабборова Саодат – Самарқанд тумани «Ўрта Оҳалик» маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси

Жўраев Мунис Солежонович – Самарқанд тумани «Оҳалик» қишлоқ фуқаролар йиғини котиби

Эгамов Насриддин – Самарқанд тумани «Гулбоғ» маҳалла фуқаролар йиғини посбони

Раҳматова Насиба Абдуҳакимовна – Самарқанд тумани «Паст Оҳалик» маҳалла фуқаролар йиғини котиби

Набиев Муйинжон Ҳамитович – пенсияда

Нажмиддинов Нуриддин – пенсияда

Хақмуродова Хосият – пенсияда

 

46-Даштак округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99898 273-03-35)

Комиссия раиси:

Сатторова Моҳчеҳра Ўроқовна – Самарқанд туманидаги 22-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Комиссия раиси ўринбосари:

Джабборов Жавҳар Ишонқулович – Самарқанд тумани 1-болалар ва ўсмирлар спорт мактаби бош мураббийи

Комиссия котиби:

Нарзуллоев Файзулло Меликович – Самарқанд тумани «Рустам» маҳалла фуқаролар йиғини котиби

Комиссия аъзолари:

Абдушукуров Абдумўмин – Самар­қанд тумани «Деҳнав» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Жўрақулов Аброр – Самарқанд тумани «Гулобод Нур Омад» масъулияти чекланган жамияти дўкон мудири

Маматқулов Аброрқул – Самарқанд тумани «Даштакиболо» қишлоқ фуқаролар йиғини ҳарбий стол бошлиғи

Мирзаев Жамшед Норқулович – Самарқанд давлат чет тиллар институти ўқитувчиси

Амонов Сабри Салоевич – Самар­қанд тумани «Даштакиболо» қишлоқ врачлик пункти шифокори

Норбоева Баҳора Якубовна – Самар­қанд тумани «Деҳнав» маҳалла фуқаролар йиғини котиби

Зубайдов Раҳмат – Самарқанд тумани «Қўшмачит» маҳалла фуқаролар йиғини посбони

Муҳиддинова Муқаддас Амриддиновна – Самарқанд тумани 23-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

47-Равонак округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99895 500-81-84)

Комиссия раиси:

Бобохонова Нигора Раббимовна – Самарқанд тумани 33-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Комиссия раиси ўринбосари:

Абдурафиқова Дилором Рафиқовна – Равонак қурилиш ва миллий ҳунармандчик касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Комиссия котиби:

Холиқова Замира Собировна – Самарқанд тумани 41-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Комиссия аъзолари:

Бахронов Аҳрорқул Бахронович – пенсияда

Аминжонов Шариф Аббосович – Самарқанд давлат университети факультет декани

Муқумова Сония – Самарқанд тумани «Равонак» маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси

Ҳафизов Бекзод Аминович – Равонак қурилиш ва миллий ҳунармандчилик касб-хунар коллежи ўқитувчиси

Баҳриева Матлюба Лутфуллаевна – Самарқанд тумани «Қўлба» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Зоҳидов Илҳом Фозилович – пенсияда

Эшонқулов Орзуқул Фармонович – Самарқанд тумани «Эшонқулов Комрон боғлари» фермер хўжалиги раҳбари

Эргашев Ибодулло Садуллаевич – Самарқанд тумани 4-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

 

48-Дўстлик округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99895 507-99-22)

Комиссия раиси:

Абдураҳмонова Зулайхо Пўлатовна – Самарқанд тумани маиший хизмат касб-ҳунар коллежи кафедра мудири

Комиссия раиси ўринбосари:

Атамуродов Шарофиддин Мўминович – Самарқанд тумани «Чордара» муқобил машина-трактор парки директори

Комиссия котиби:

Аслиддинов Ҳамза Нуритдинович – Самарқанд тумани 2-ихтисослаштирилган давлат умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Комиссия аъзолари:

Соатов Ҳомит Маҳмудович – Самар­қанд тумани «Миришкор» маҳалла фуқаролар йиғини посбони

Жўраев Ғолиб Ражабович – пенсияда

Маматмуродов Зафар Аҳматжонович – Самарқанд тумани 36-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Мўминов Абдухалил – Самарқанд вилояти давлат солиқ бошқармаси ходими

Орипова Гулшан Собировна – Маиший хизмат касб-хунар коллежи ўқитувчиси

Арзиева Ноила Абдуваитовна – Самар­қанд тумани 26-сон болалар мусиқа ва санъат мактаби директори ўринбосари

Бердиева Зебо Раҳимовна – Самар­қанд тумани «Қуйи Қайнама» маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси

Аскеров Олим Фапзаирович – Са­марқанд тумани «Янгиравот» маҳалла фуқаролар йиғини посбони

 

ТайлоҚ тумани

49-Сочакиболо округ сайлов комиссияси

(Телефон: +99895 509-58-41)

Комиссия раиси:

Ғиёсов Субҳонқул Ғиёсович – Тайлоқ тумани 1-умумий ўрта таълим мактаби директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Мирвафоева Мавсума Амоновна – Тайлоқ тумани 9-умумий ўрта таълим мактаби директори

Комиссия котиби:

Муродов Ғанишер Муҳаммадиевич – Тайлоқ маиший хизмат кўрсатиш касб-ҳунар коллежи директори ўринбосари

Комиссия аъзолари:

Алиев Равшан – Тайлоқ тумани 59-умумий ўрта таълим мактаби директори

Сафарова Дилбар Солиевна – Тайлоқ тумани «Сочакиболо» қишлоқ фуқаролар йиғини котиби

Исмоилова Шарофат Ғаффоровна – Тайлоқ тумани 4-умумий ўрта таълим мактаби ўкитувчиси

Тошев Ғулом Абдунабиевич – Тайлоқ тумани 5-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Ҳамидова Ҳанифа Муҳсиновна – Тайлоқ тумани «Сочак» қишлоқ врачлик пункти мудираси

Халилов Алижон Ҳакимович – Тайлоқ тумани «Абдуҳаким Халилов далалари» фермер хўжалиги раҳбари

Ильясов Орифжон – Тайлоқ туманидаги «Орзу Олим Дилмурод асалари» фермер хўжалиги раҳбари

Мусурмонов Фахриддин – Тайлоқ тумани 4-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

50-Тайлоқ округ сайловкомиссияси

(Телефон: 0366 666-52-38)

Комиссия раиси:

Ҳайдаров Ғайрат Шоимович – Тайлоқ педагогика коллежи директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Ашуров Маҳмуд Шаҳобович – Тайлоқ педагогика коллежи директори ўринбосари

Комиссия котиби:

Сатторова Хуршеда Ахроровна – Тайлоқ тумани 14-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Комиссия аъзолари:

Ишонқулова Муғиба – Тайлоқ тумани 51-умумий ўрта таълим мактаби директори

Арабов Қобилжон Артикович – Тайлоқ тумани «Бахшитепа агротехсервис» агрофирмаси масъулияти чекланган жамияти директори

Ҳайдаров Мусурмон Баҳронович – Тайлоқ педагогига коллежи руҳшуноси

Турсунова Саида Дўстмуродовна – Тайлоқ тумани «Қовчинон» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Эргашев Напас – Тайлоқ тумани «Сариосиё» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Рустамов Сирожиддин Аҳмедович – Тайлоқ тумани «Сарибозор» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Ҳомидова Моҳиба Мардоновна – Тайлоқ тумани «Жумабозор» қишлоқ врачлик пункти мудираси

Норматов Тўлқин Дўстматович – Тайлоқ тумани «Навзандак» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

 

51-Боғизоғон округ сайловкомиссияси

(Телефон: 0366 664-43-57)

Комиссия раиси:

Усмонов Ўлмас Облақулович – Тайлоқ қишлоқ хўжалик касб-ҳунар коллежи директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Наврўзов Икром Тошпўлатович – Тайлоқ қишлоқ хўжалик касб-ҳунар коллежи директори ўринбосари

Комиссия котиби:

Ҳожиқулов Илҳом – Тайлоқ тумани 57-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Комиссия аъзолари:

Ҳаитов Асад Сатторович – Тайлоқ тумани «Боғизоғон» қишлоқ фуқаролар йиғини раиси

Яхшиев Насриддин – Тайлоқ тумани «Хўжаюз» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Ҳасанов Талъат Абдуҳакимович – Тайлоқ тумани «Ўзбекистон» маҳалла фуқаролар йиғини котиби

Кенжаев Муҳамматжон Ибрагимович – Тайлоқ тумани «Боғизоғон» қишлоқ врачлик пункти мудири

Ражабова Замира Ҳотамовна – Тайлоқ тумани 39-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Қодиров Зафар – Тайлоқ тумани 35-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Жўраев Жамшид – Тайлоқ тумани 47-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Соҳибназаров Мансур – Тайлоқ тумани ўсимликларни ҳимоя қилиш отряди раҳбари

 

Ургут тумани

52-Ургут округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99894 285-42-24)

Комиссия раиси:

Хурсандов Солеҳ Бердиевич – «Маърифатпарварлар» жамияти Ургут туман бўлими раиси

Комиссия раиси ўринбосари:

Носиров Рофе Зайниевич – Ургут тумани «Ғузни» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Комиссия котиби:

Рустамов Сами Саматович – Ургут тумани 122-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Комиссия аъзолари:

Абдуманнонов Собир Ваҳобович – Ургут тумани 3-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Саломова Нигора Шарофовна – Ургут шаҳри 3-мактабгача таълим муасассаси мудираси

Сатторова Азизбиби Маннобовна – Ургут қурилиш ва миллий ҳунармандчилик касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Исматов Ўткир Баҳриевич – Ургут иқтисодиёт коллежи ҳисобчиси

Ҳусаинова Дилрабо Бўриевна – Ургут тумани репродуктив саломатлик маркази раҳбари

Эшонқулов Илҳом Қурбонович – Ургут тумани 86-умумий ўрта таълим мактаби директори

Ғофурова Зулайхо Хуррамовна – Ургут шаҳри «Камардон» маҳалла фуқаролар йиғини котиби

Раҳимов Ходи Шодиевич – пенсия­да

 

53-Мирзақишлоқ округ сайлов комиссияси

(Телефон: +99894 538-35-26)

Комиссия раиси:

Маматқулов Баҳодир Бахронович – Ургут туманидаги 128-умумий ўрта таълим мактаби директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Баратов Суюн Раҳматович – Ургут туманидаги «Баратов Суюн Рустамович замини» фермер хўжалиги ишчиси

Комиссия котиби:

Ҳалилов Суннат Сайфуллаевич – Ургут туманидаги 35-умумий ўрта таълим мактаби директор ўринбосари

Комиссия аъзолари:

Тўхтаев Тугал Эшонқулович – Ургут туманидаги Ипакли маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Хўжамова Феруза Тўйчиевна – Ургут туманидаги “Ўрамас”қишлоқ врачлик пункти мудираси

Ҳазратқулов Муҳиддин Файзуллаевич – Ургут туманидаги Алгар маҳалла фуқаролар йиғини котиби

Даминова Очилой Даминовна – Ургут туманидаги Алгар қишлоқ врачлик пункти ҳамшираси

Акромов Тўлқин Рустамович – Ургут тумандаги 81-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Бобомуродов Исрофил Бобомуродович – Ургут туманидаги Мирзақишлоқ маҳалла фуқаролар йиғини котиби

Холиқов Абдураим Маматкаримович – Ургут туманидаги 33-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Тошпўлатов Комилжон Қораевич – Ургут туманидаги Юқори тегана маҳалла фуқаролар йиғини раиси

 

54-Тўрткўл округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99890 195-19-37)

Комиссия раиси:

Тўраев Равшан Суюнбоевич – Ургут Агросаноат ва сервис касб-ҳунар коллежи бош устаси

Комиссия раиси ўринбосари:

Саидмуродов Зокир Остонович – Ургут туманидаги 69-умумий ўрта таълим мактаби ўринбосари

Комиссия котиби:

Латипов Фарҳод Бозорович – Ургут туманидаги 11-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Комиссия аъзолари:

Йўлдошев Эргаш Йўлдошович – Ургут туманидаги 64-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Игамов Жума Асламович – Ургут маиший хизмат ва сервис касб-ҳунар коллежининг директор ўринбосари

Сатторов Даврон Мавлонович – Ургут туманидаги 30-умумий ўрта таълим мактаби ўкитувчиси

Раҳмонов Ғаффор Жабборович – Ургут туманидаги Ўртагузар маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Холмўминов Учқун Шамсиддинович – Ургут Агросаноат ва сервис касб-ҳунар коллежининг директор ўринбосари

Қаюмова Ойсара Абдувоситовна – Ургут туманидаги 73-умумтаълим мактаби ўқитувчиси

Суяров Ҳиммат Мардонович – Ургут Агросаноат ва сервис касб-ҳунар коллежининг ҳарбий таълим раҳбари

Саидов Ҳаққул Намозович – Ургут туманидаги «Зикрилло» фермер хўжалиги ишчиси

 

55-Бешёғоч округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99890 933-66-13)

Комиссия раиси:

Ғафурова Шоира Ўктамовна – Ургут туманидаги 21-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Комиссия раиси ўринбосари:

Худойназаров Фариддин Разиқович – Ургут туманидаги 119-умумий ўрта таълим мактаби директор ўринбосари

Комиссия котиби:

Худойназаров Шерали Суюнович – Ургут туманидаги 10-умумий ўрта таълим мактаби директор ўринбосари

Комиссия аъзолари:

Соҳибов Насриддин Узокович – Ургут педагогика ва спорт коллежи директор ўринбосари

Назаров Тўлқин Амонович – Ургут туманидаги 126-умумий ўрта таълим мактаби директори

Худойназаров Шарофбой Намозович – Ургут туманидаги Жарқишлоқ маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Бўронов Эгамберди Мелибоевич – Ургут туманидаги 18-умумий ўрта таълим мактаби директор ўринбосари

Тўхтамуродов Ҳазрат – Ургут туманидаги Жартепа маҳалла фуқаролар йиғини котиби

Турсунов Иноятулло Хўжамович – Ургут туманидаги 15-умумий ўрта таълим мактаби директор ўринбосари

Қудратов Самандар Исоқович – Ургут туманидаги 14-умумий ўрта таълим мактаби директор ўринбосари

Яздонов Ҳусниддин Холиддинович – Ургут туманидаги Сўфи маҳалла фуқаролар йиғини котиби

 

56-Жозмон округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99893 232-32-19)

Комиссия раиси:

Файзиев Улуғбек Муродуллаевич – Ургут Агросервис касб-ҳунар коллежи директор ўринбосари

Комиссия раиси ўринбосари:

Усмонов Раҳмон Актамович – Ургут туманидаги 34-умумий ўрта таълим мактаби директор ўринбосари

Комиссия котиби:

Эшмуродов Раҳмон Эшонқулович – Ургут туманидаги 47-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Комиссия аъзолари:

Исмоилов Тиркашбой Ризаевич – Ургут туманидаги Жураптепа маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Имомов Илҳом Алламуродович – Ургут туманидаги 34-умумий ўрта таълим мактаби директор ўринбосари

Мавлонов Ойбек Раббимович – Ургут туманидаги 63-умумий ўрта таълим мактаби директор ўринбосари

Ашуров Асламбой Мирзашарипович – Ургут туманидаги 52-умумий ўрта таълим мактаби директор ўринбосари

Раҳимов Ғиёсиддин Ашурмаҳматович – Ургут туманидаги 48-умумий ўрта таълим мактаби директор ўринбосари

Аҳатов Эшонқул Бегимович – пенсияда

Султонов Насибулло Мардонович – Ургут туманидаги Жозмон маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Мавлонов Фарҳод Эсанович – Ургут туманидаги Қинғир маҳалла фуқаролар йиғини котиби

 

57-Кенагас округ сайлов комиссияси

(Телефон: +99893 342-42-73)

Комиссия раиси:

Рўзиқулов Алишер Хўжамович – Ургут тумани 41-умумий ўрта таълим мактаби директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Эгамбердиев Жамшид Боқиевич – Ургут тумани «Кенагас» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Комиссия котиби:

Облоёров Соҳиб Аҳмадович – Ургут туманидаги 103-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Комиссия аъзолари:

Собиров Фармонқул Ҳамроевич – Қоратепа маиший хизмат касб-ҳунар коллежи директори ўринбосари

Муродуллаев Ражаббой Амруллаевич – Ургут тумани 43-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Маллаев Усмон Ғайбуллаевич – Ургут тумани 37-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Маматқулов Яшин – Ургут тумани 43-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Холиқова Дилором Норимовна – Ургут тумани «Деҳқон­обод» қишлоқ врачлик пункти ҳамшираси

Холиқова Манзура Норимовна – Ургут агроиқтисодиёт касб-ҳунар коллежи ахборот-ресурс маркази мудираси

Сувонов Ёлқин Яздонович – Ургут тумани «Тароқли» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Улашов Азим Амирқулович – Ургут тумани 59-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

58-Чинор округ сайлов комиссияси

(Телефон: +99890 657-74-63)

Комиссия раиси:

Маҳмудов Нарзулло Облобердивич – Ургут агротадбиркорлик ва сервис касб-ҳунар коллежи директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Раҳимов Саме Ўткирович – Ургут туманидаги 86-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Комиссия котиби:

Шаропов Шерзод Комилжонович – Ургут агротадбиркорлик ва сервис касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Комиссия аъзолари:

Шодиев Бахтиёр Рашидович – Ургут агротадбиркорлик ва сервис касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Ҳомидова Шоира Улашовна – Ургут тумани 122-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Жумаева Нигора Холматовна – Ургут тумани 123-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Аллаёров Шуҳрат Облобердиевич – Ургут тумани «Омухтаем савдо» масъулияти чекланган жамияти ҳисобчиси

Обидова Нилуфар Ҳамидовна – Ургут тумани 83-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Жўраева Машҳура Турсунбоевна – Ургут тумани «Паҳмоб» қишлоқ врачлик пункти ҳамшираси

Ҳайдаров Асад Ҳамдамович – Ургут тумани 7-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Тўқсонов Обид Ҳазратқулович – Ургут тумани 6-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

 

ҚЎшработ тумани

59-Жўш округ сайлов комиссияси

(Телефон: +99893 532-24-45)

Комиссия раиси:

Ўрозов Холмурод Баҳромович – Қўшработ тумани «Жўш» қишлоқ фуқаролар йиғини раиси

Комиссия раиси ўринбосари:

Шодмонов Шавкатилла Тошбоевич – «Жўш» қишлоқ хўжалик касб-ҳунар коллежи директори

Комиссия котиби:

Норбеков Икромбек Норбек ўғли – Қўшработ тумани «Жўш» қишлоқ фуқаролар йиғини котиби

Комиссия аъзолари:

Тоғаев Шуҳрат – Қўшработ туман статистика бўлими бошлиғи

Темиров Алишер Неъматиллаевич – Қўшработ тумани 56-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Усмонов Бахтиёр Темирович – Қўшработ тумани халқ таълими муассасалари фаолиятини методик таъминлаш ва ташкил этиш бўлими мудири ўринбосари

Ялғошев Амриддин Бўронович – Қўшработ тумани 31-умумий ўрта таълим мактаби директори

Ҳамроев Исомиддин Сатторович – Қўшработ тумани «Қўшработ» қишлоқ фуқаролар йиғини котиби

Чинмирзаев Баҳодир Маликович – «Жонбулоқ» жамоа деҳ­қон фермер хўжалиги бошлиғи

Бобоназарова Клара Абдуғаниевна – Қўшработ туманидаги «Оқмачит» қишлоқ врачлик пункти мудираси

Бобоқулова Назира – Қўшработ туман тиббиёт бирлашмасига қарашли Жўш филиали врач акушер-гинекологи

 

60-Қўшработ округ сайлов комиссияси

(Телефон: +99894 189-48-00)

Комиссия раиси:

Синдаров Қурол Ҳайдарович – Қўшработ тумани «Майинтепа» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Комиссия раиси ўринбосари:

Маликов Абдуҳошим Аманович – «Маҳалла» хайрия жамоат фонди Қўшработ туман бўлинмаси раиси ўринбосари

Комиссия котиби:

Рустамов Зокир Донақулович – Бюджетдан ташқари пенсия жамғармаси Қўшработ туман бўлими бошлиғи ўринбосари

Комиссия аъзолари:

Усмонов Жамолиддин Убайдуллаевич – Қўшработ педагогика касб-ҳунар коллежи директори ўринбосари

Муҳаммадиев Абдужалил Бозорович – Қўшработ қишлоқ хўжалик касб-ҳунар коллежи ҳисобчиси

Юсупов Тўйчибой Болиқулович – Қўшработ тумани «Соҳибкор» қишлоқ фуқаролар йиғини раиси

Отабоев Самат Шерматович – Қўшработ тумани 69-умумий ўрта таълим мактаби директори

Алиқулов Дониёр Хўрозович – Қўшработ туман Бандликка кўмаклашиш ва аҳолини ижтимоий муҳофаза қилиш маркази директори ўринбосари

Ачилов Аҳмат – Қўшработ тумани «Оқтепа» қишлоқ фуқаролар йиғини раиси

Арипов Хуршид Ҳабибуллаевич – Қўшработ қишлоқ хўжалик касб-ҳунар коллежи махсус фан ўқитувчиси

Қўнишов Жамшид Рустамович – Қўшработ тумани қишлоқ ва сув хўжалиги бўлими бош ҳисобчиси.



Охирги ўзгариш: 08/12/2014 19:29.   Кўрилганлиги: 3006
 
Материал манзили: https://samarkand.uz/elections2014/viloyatdagi-saylov-okruglari-komissiyasi-tarkibi

 

Сўровнома


Веб-сайтимиз орқали қайси соҳа бўйича кўпроқ янгиликлар жойлаштирилишини истайсиз?

Хабарларга обуна бўлиш


Статистика


Ҳозир онлайн
Рўйхатдан ўтганлар: 0
Меҳмонлар: 13

Яндекс.Метрика

Ҳаракатлар стратегияси 2017-2021

 

Copyright © 2010 – 2018. Самарқанд вилояти ҳокимлиги. Сайт материалларидан фойдаланганда www.samarkand.uz манбаи кўрсатилиши шарт.

 
Ўқиш учун ушбу тугмани босинг