Бош саҳифа / Сайлов - 2014 / Вилоятдаги сайлов участкалари комиссияси таркиби
  Чоп этиш версияси  

Вилоятдаги сайлов участкалари комиссияси таркиби

Самарқанд шаҳар

Халқ депутатлари Самарқанд шаҳар Кенгашига
сайлов ўтказувчи участка сайлов комиссиялари таркиби

 

1-участка сайлов комиссияси       

 Комиссия раиси:

Турсунова Камола - Самарқанд шаҳар, 69-умумтаълим мактаби директори.       

 Комиссия раиси ўринбосари:

Ходжаев Пахлавон - Самарқанд шаҳар, Боғимайдон-2 маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:        

Дўстмухаммедова Ситора - Самарқанд шаҳар, 69-умумтаълим мактаби котибаси.

Комиссия аъзолари:    

Азимов Тошқул - Самарқанд шаҳар, Чилстун маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Джамолова Майсара - Самарқанд шаҳар, 69-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Косимова Дилором - Самарқанд шаҳар, 69-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Курбанова Мавлуда - Самарқанд шаҳар, Чилстун маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Нажмиддинов Марат - Самарқанд шаҳар, Боғимайдон-2 маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

 Сатторова Нафиса - Самарқанд шаҳар, 60-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Собиров Қахрамон - Самарқанд шаҳар, Чилстун маҳалла фуқаролар йиғини посбони,

Тўраева Маъсуда - Самарқанд шаҳар, Боғимайдон-2 маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси.

 2-участка сайлов комиссияси      

 Комиссия раиси:

Абдусаломов Олим - Самарқанд шаҳар, Боғибаланд-2 маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия раиси ўринбосари:

Носиров Абдуазиз Абдукодирович - Самарқанд шаҳар, Боғибаланд-2 маҳалла фуқаролар йиғини пос бони.

Комиссия котиби:

Зохидова Озода - Самарқанд шаҳар, Боғиба ланд- 2 маҳалла фуқаролар йиғини котибаси.

Комиссия аъзолари:    

Бобожонов Зоҳир Шокирович - Самар қанд  халқаро аэропорти ходими,    

Ибрагимов Соле Исроилович - хусусий тадбиркор,  

Қудусов Ёдгор - Самарқанд шаҳар, Боғибаланд-2 маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Муинов Рустам Низомович - хусусий тадбиркор,

Рахимов Даврон - Самарқанд шаҳар, Боғибаланд-2 маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Рашидова Сайёра - Самарқанд шаҳар, Боғибаланд-2 маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Рофеев Ўктам Шамсиевич - хусусий тадбиркор,

Сатторов Абдукаххор - Самарқанд шаҳар, Боғибаланд-2 маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.

3-участка сайлов комиссияси

Комиссия раиси: 

Дотхоев Алишер - Самарқанд шаҳар, 62-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.

Комиссия раиси ўринбосари:

Марупова Мухиба - Самарқанд шаҳар, Жўйичуқур маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси.

Комиссия котиби:        

Жавдатов Зариф - Самарқанд шаҳар, 62-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари:    

Ачилова Мустаҳкам - Самарқанд шаҳар, 62-умумтаълим мактаби  ўқитувчиси,   

Халимов Қаххор - Самарқанд шаҳар, 62-умумтаълим мактаби хизматчиси,

Зокирова Лола - Самарқанд шаҳар, 62-умумтаълим мактаби  ўқитувчиси,

Ибрагимова Фарида - Самарқанд шаҳар, 62-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Мухаммадиева Мавлуда - Самарқанд шаҳар, Жўйичуқур маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Рашидова Мавлуда - Самарқанд шаҳар, 62-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,     

Усмонов Абдухафиз - хусусий тадбиркор,

Ахадов Қобилжон - Самарқанд шаҳар, 62-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.       

4-участка сайлов комиссияси       

Комиссия раиси:

Маджидов Маматқул Зохидович - Самарқанд шаҳар, Хўжақишлоқ маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.

Комиссия раиси ўринбосари:

Сатторова Азиза Рахимовна - хусусий тадбиркор.

Комиссия котиби:

Хайруллаева Мунира Нарзуллаевна - Самарқанд шаҳар, 61-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари:

ўаниев Равшан - Самарқанд шаҳар, давлат солиқ инспекцияси ходими,

Давронов Субхон - Самарқанд шаҳар, Хўжақишлоқ маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Зиёев Жалол - хусусий тадбиркор,

Мухторова Лола - Самарқанд шаҳар, 11-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Насимова Дилдора - хусусий тадбиркор,

Остонова Фарида - Самарқанд шаҳар, 61-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Саидова Зебо - Самарқанд шаҳар, 59-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Тошпулатов Рахим - хусусий тадбиркор.

5-участка сайлов комиссияси

Комиссия раиси:

Узокова Дилфуза Усмоновна - Самарқанд шаҳар, 12-мактабгача таълим муассасаси мудираси.

Комиссия раиси ўринбосари:

Шафиев Жамолиддин - Самарқанд шаҳар, Наврўз-2 маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:

Бакирова Саноат - Самарқанд шаҳар, Наврўз-2 маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.

Комиссия аъзолари:

Аблакулова Наргиза Рахмонкуловна - Самарқанд шаҳар, 61-умумтаълим мактаби директори,

Алиева Мамлакат - Самарқанд шаҳар, Наврўз-2 маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Мухторов Орзу  Асрорович - Самарқанд шаҳар, Наврўз-2 маҳалла фуқаролар йиғини посбони,

Тўлабоева Раъно - Самарқанд шаҳар, Наврўз-2 маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Рахматова Гулчехра Хамидовна - Самар қанд шаҳар, 61-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Садикова Зарифа Асламовна - Самарқанд шаҳар, 61-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Сатторова Фарида Халиловна - Самарқанд шаҳар, Наврўз-2 маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Шарипова Зухра Саломовна - Самарқанд шаҳар, Наврўз-2 маҳалла фуқаролар йиғини котибаси.

6-участка сайлов комиссияси

Комиссия раиси: 

Маматқулова Феруза - Самарқанд шаҳар, 59-умумтаълим мактаби директор ўринбосари.

Комиссия раиси ўринбосари:

Ахроров Фазлиддин Шаропович - Самарқанд шаҳар, Мотрид маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:

Ҳайдарова Насиба - Самарқанд шаҳар, 59-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.      

Комиссия аъзолари:

Аминова Ирода - Самарқанд шаҳар, Мотрид маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Каримова Наргиза - Самарқанд шаҳар, 59-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,      

Қурбонова Дилфуза - Самарқанд шаҳар, 59-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Нуруллаева Зебинисо - Самарқанд шаҳар, Мотрид маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Саломова Гуландон - Самарқанд шаҳар, 59-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Содиқова Феруза - Самарқанд шаҳар, 59-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,        

Халимжонов Олимжон - Самарқанд шаҳар, Мотрид маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Шарипова Мачера - Самарқанд шаҳар, 59-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.      

7-участка сайлов комиссияси       

Комиссия раиси:

Якубов Зокир - Самарқанд шаҳар, Хўжағунжо йиш маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия раиси ўринбосари:

Саидқулов Шавкат - Самарқанд шаҳар, Хўжағунжойиш маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.

Комиссия котиби:

Вохидова Мусабиха - Самарқанд шаҳар, Хўжағунжойиш маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси.

Комиссия аъзолари:

Зокиров Самех - Самарқанд шаҳар, Хўжағунжо йиш маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Ибрагимов Мансур - Самарқанд шаҳар, 59-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,     

Исматова Мухиба - Самарқанд шаҳар, Хўжағунжойиш маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Махмудов Собир - Самарқанд шаҳар, Хўжағунжойиш маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Нуриллаева Зебинисо - Самарқанд шаҳар, Хўжағунжойиш маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Саидова Дилбар - Самарқанд шаҳар, Хўжағунжойиш маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Хакимова Мехри - Самарқанд шаҳар, Хўжағунжойиш маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Хомидова Лола - Самарқанд шаҳар, 3-оилавий поликлиника шифокори.    

8-участка сайлов комиссияси       

Комиссия раиси:

Муродов Субхон - Самарқанд шаҳар, Хўжағунжойиш-2 маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.

Комиссия раиси ўринбосари:

Акилова Норбиби - Самарқанд шаҳар, Хўжағунжойиш-2 маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси.

Комиссия котиби:

Камолов Аминжон - Самарқанд шаҳар Хўжағунжойиш-2 маҳалла фуқаролар йиғини котиби.

Комиссия аъзолари:

ўаниев Рахмат - хусусий тадбиркор,

Мансуров Фарход - Самарқанд шаҳар, Хўжағунжойиш-2 маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Ниязова Дилафрўз - Самарқанд шаҳар, 11-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,      

Пардаева Фируза - Самарқанд шаҳар, 11-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,        

Собиров Парда - хусусий тадбиркор,

Хидирова Мохичехра - Самарқанд шаҳар, 11-умумтаълим мактаби ўқитувчиси, 

Ходиева Замира - Самарқанд шаҳар, 3-оилавий поликлиника ҳамшираси,  

Шодиева Юлдуз - Самарқанд шаҳар, 67-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.

9-участка сайлов комиссияси       

Комиссия раиси:

Гафаров Фарход - Самарқанд шаҳар, 11-умумтаълим мактаби директори.

Комиссия раиси ўринбосари:

Тўрақулов Амон - Самарқанд шаҳар, Қундисўфи маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:

Садриддинзода Гулоро - Самарқанд шаҳар, 11-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.        

Комиссия аъзолари:

Абдураззоқова Марғуба - Самарқанд шаҳар, 11-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Абдурахмонова Дилдора - Самарқанд шаҳар, 11-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Боқиева Манзура - Самарқанд шаҳар, 11-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,        

Мажидова Гулхумор - Самарқанд шаҳар, Қундисўфи маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Саидмуродова Ирода - Самарқанд шаҳар, Қундисўфи маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Полвонова Шахзода - Самарқанд шаҳар, 11-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,   

Рахматова Фарида - Самарқанд шаҳар, Қундисўфи маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Саломова Маъсуда - Самарқанд шаҳар, 11-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.     

10-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Раимқулова Зархол - Самарқанд шаҳар, 40-умумтаълим мактаби директор ўринбосари.

Комиссия раиси ўринбосари:

Одилов Олим - Самарқанд шаҳар, Қўрғонча маҳалла фуқаролар йиғини раиси. 

Комиссия котиби:

Хамраева Насиба - Самарқанд шаҳар, 40-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.        

Комиссия аъзолари:

Абдуллаева Мавжуда - Самарқанд шаҳар, 40-умумтаълим мактаби ўқитувчиси, 

Мансурова Дилором - Самарқанд шаҳар, 40-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,   

Хайдарова Мохира - Самарқанд шаҳар, Қўрғонча маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Бахронова Фарида - Самарқанд шаҳар, Қўрғонча маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Ёрбобоев Зариф - Самарқанд шаҳар, Қўрғонча маҳалла фуқаролар йиғини посбони,

Насриддинов Садриддин - Самарқанд шаҳар, Қўрғонча маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Умарова Зилола - Самарқанд шаҳар, 40-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Юлдошева Моҳира - Самарқанд шаҳар, 40-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.     

11-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Қосимова Наргиза - Самарқанд шаҳар, 70-умумтаълим мактаби директор ўринбосари.

Комиссия раиси ўринбосари:

Файзиев Нарзулло - Самарқанд шаҳар, Қир маҳалла фуқаролар йиғини раиси.  

Комиссия котиби:

Баротова Зилола - Самарқанд шаҳар, 70-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари:

Азизова Хосият - Самарқанд шаҳар, 94-мактабгача таълим муассасаси мудираси,

Акилова Хуршеда - Самарқанд шаҳар, 70-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,       

Алиқулов Мўсин - Самарқанд шаҳар, 70-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Савронов Собир - Самарқанд шаҳар, 70-умумтаълим мактаби директор ўринбосари,

Тўхтаева Хулкар - Самарқанд шаҳар, Қир маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Хамроқулова Фарида - Самарқанд шаҳар, Қир маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Хуррамов Абдунаби - Самарқанд шаҳар, Қир маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Шукуров Мўмин - Самарқанд шаҳар, Қир маҳалла фуқаролар йиғини посбони. 

12-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Игамбердиева Хусния - Самарқанд шаҳар, 38-умумтаълим мактаби директори.  

Комиссия раиси ўринбосари:

Рахмонов Бахтиёр - Самарқанд шаҳар, Галаосиё маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:

Ахмедова Гулбахор - Самарқанд шаҳар, 38-умумтаълим мактаби котибаси.        

Комиссия аъзолари:

Абдулхайрова Дилором - Самарқанд шаҳар, Галаосиё маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Боймухамедова Зулхумор - Самарқанд шаҳар, 38-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Туробов Мансур - Самарқанд шаҳар, Галаосиё маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Комилова Дилфуза - Самарқанд шаҳар, 38-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Олимова Манзура - Самарқанд шаҳар, 38-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,       

Пардаева Мадина - Самарқанд шаҳар, 38-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,        

Акрамов Шухрат - Самарқанд шаҳар, Галаосиё маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Турсунов Пардақул - Самарқанд шаҳар, 38-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.    

13-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Сафаров Абдулло - Самарқанд шаҳар, Боғимайдон маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия раиси ўринбосари:        

Ходжамов Акбар - Самарқанд шаҳар, 128-автожамланма муҳандиси.

Комиссия котиби:

Кадирова Гулжазира - Самарқанд шаҳар, Боғимайдон маҳалла фуқаролар йиғини котибаси.

Комиссия аъзолари:

Абдусаттаров Санъат - хусусий тадбиркор,

Арипов Тешақул - Самарқанд шаҳар, Боғимайдон маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Ахмедова Фароғат - Самарқанд шаҳар, Боғимайдон маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Бавакина Елена - Самарқанд шаҳар, 6-қурилиш-таъмирлаш бирлашмаси ҳисобчиси,

Сиддиқова Холбуви - Самарқанд шаҳар, Боғимайдон маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Усманов Мардонқул - Самарқанд шаҳар, Боғимайдон маҳалла фуқаролар йиғини пос бони,

Хамдамов Жумабой - Самарқанд шаҳар, «Сувоқова» корхонаси ходими,

Эсанов Акбар - Самарқанд шаҳар, 64-мактаб-интернати директор ўринбосари.

14-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Хаққулов Олим - Самарқанд шаҳар, Оби Раҳмат маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия раиси ўринбосари:

Мулажонов Муинжон - Самарқанд шаҳар, Қирча маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.

Комиссия котиби:

Джурақулов Фахриддин Умарович - Самарқанд шаҳар, Оби Раҳмат маҳалла фуқаролар йиғини пос бони.

Комиссия аъзолари:

Болтаев Икром - хусусий тадбиркор,

Джураева Замира Ибодовна - Самарқанд шаҳар, Оби Раҳмат маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Қодиров Салим - хусусий тадбиркор,

Одилова Мамлакат - Самарқанд шаҳар, Қирча маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Рахимова Мавжуда - Самарқанд шаҳар, Қирча маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Рахимов Ахмаджон - Самарқанд шаҳар, Қирча маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Устамов Аламхон - Самарқанд шаҳар, Қирча маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Фозилов Соле - Самарқанд шаҳар, Қирча маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.     

15-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Шералиев Илхом - Самарқанд шаҳар, Ширин маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия раиси ўринбосари:

Бабатаева Анора - Самарқанд шаҳар, Ширин маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.

Комиссия котиби:

Фейзуллина Нафиса - Самарқанд шаҳар, Ширин маҳалла фуқаролар йиғини котибаси.

Комиссия аъзолари:

Азимов Сохиб - Самарқанд шаҳар, «Престиж Электролюкс» масъулияти чекланган жамияти раҳбари,      

Бендер Андрей - Самарқанд шаҳар, «Монолит» масъулияти чекланган жамияти ҳайдовчиси,

Носирова Ойсанам - Самарқанд шаҳар, Ширин маҳалла фуқаролар йиғини  фаоли,

Саидова Фируза - Самарқанд шаҳар, Ширин маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Салиева Робия - Самарқанд шаҳар, Ширин маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Усмонова Дилбар - Самарқанд шаҳар, Ширин маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Назаров Ўткир - Самарқанд шаҳар, Асфальт заводи  муҳандиси,

Эрматова Рано - Самарқанд шаҳар, Ширин маҳалла фуқаролар йиғини  фаоли.

16-участка сайлов комиссияси

Комиссия раиси:

Саидалиев Илхом - Самарқанд шаҳар, «Бунёд-Замин» ширкати раиси.

Комиссия раиси ўринбосари:

Алимова Насиба - Самарқанд шаҳар, 57-умумтаълим мактаби директори.

Комиссия котиби:

Сафарова Мумина - Фарҳод шаҳарча фуқаролар йиғини  котибаси.   

Комиссия аъзолари:

Асадова Жамила - Самарқанд шаҳар, Чўпонота маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Бурҳонова Муқаддас - Самарқанд шаҳар, 57-умумталим мактаби ўқитувчиси,    

Джуманиёзова Зулфия - Самарқанд шаҳар, Бунёд маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Жуманова Гуласал - Самарқанд шаҳар, 6-оилавий поликлиника шифокори,        

Қодирова Инобат - Фарҳод шаҳарчаси кутубхона мудири,

Шарипов Комил - Самарқанд шаҳар, Бунёд маҳалла фуқаролар йиғини раиси,   

Рузиев Насим - Самарқанд шаҳар, Чўпонота маҳалла фуқаролар йиғини раиси,

Салихова Дилшода - Самарқанд шаҳар, 118-мактабгача таълим муассасаси мудираси.

17-участка сайлов комиссияси

Комиссия раиси:

Дурманов Бахтиёр Чориевич - Ҳарбий қисм командирининг ўринбосари.   

Комиссия раиси ўринбосари:

Тошпулатов Камолиддин Исомиддинович - Ҳарбий қисм командирининг биринчи ўринбосари.

Комиссия котиби:

Аскаров Шухрат Шаропович - Ҳарбий қисм бўлим бошлиғининг ўринбосари.

Комиссия аъзолари:

Бердиев Анвар Аманкулович - Ҳарбий қисм командирининг ўринбосари,

Жиленко Андрей Генаддевич - Ҳарбий қисм командирининг ўринбосари,

Илъбаев Баходир Уктамович - Ҳарбий қисм командирининг ўринбосари,

Махкамов Бахтиёр Беркбоевич - Ҳарбий қисм взвод командирининг ўринбосари.

18-участка сайлов комиссияси

Комиссия раиси:

Асадова Назира Рахмоновна - Самарқанд шаҳар, Зарафшон маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси.

Комиссия раиси ўринбосари:

Зокирова Шоира Абдураимовна - Самарқанд шаҳар, Зарафшон маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.

Комиссия котиби:

Турсунова Назира Носировна - Самарқанд шаҳар, 70-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари:

Аманова Гулбахор Абдуллаевна - Самарқанд шаҳар, 70-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Косимова Гулнора Хайриевна - Самар қанд шаҳар, Зарафшон маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Курбонов Уктам Ганиевич - Самарқанд шаҳар, 70-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Марупова Саодат Муинжоновна - Самарқанд шаҳар, 40-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Назарова Зулайхо Назаровна - Самарқанд шаҳар, 40-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Решетникова Галина Василъевна - Самарқанд шаҳар, Зарафшон маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,   

Хайдарова Гулбахор Рахмановна - Самарқанд шаҳар, 3-поликлиника шифокори,

Хамидова Шойиста Эргашевна - Самарқанд шаҳар, Зарафшон маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.

19-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Холбеков Исломбек Абдуллаевич - Самарқанд давлат тиббиёт институти қошидаги 2-академик лицей директори. 

Комиссия раиси ўринбосари:

Маматқулова Аделя - Самарқанд шаҳар, Геофизика маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:

Хакимов Жамшид - Самарқанд давлат тиббиёт институти қошидаги 2-академик лицей руҳшуноси.

Комиссия аъзолари:

Избасарова Гулнора - Самарқанд шаҳар, Геофизика маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Лутфуллаев Мирзохид - Самарқанд давлат тиббиёт институти қошидаги 2-академик лицей ўқитувчиси,

Мансурова Шарофат - Самарқанд шаҳар, Геофизика маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Махмудова Дилбар - Самарқанд шаҳар, Аэропорт маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Негматов Завқиддин - Самарқанд давлат тиббиёт институти қошидаги 2-академик лицей ўқитувчиси,

Нормуродова Гулнора - Самарқанд шаҳар, Геофизика маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Санакулов Убайдулло - Самарқанд давлат тиббиёт институти қошидаги 2-академик лицей ўқитувчиси,

Таджиев Жамшид - Самарқанд давлат тиббиёт институти қошидаги 2-академик лицей ўқитувчиси.

20-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси: 

Ибрагимов Мансур Мардонович - Самарқанд банк коллежи директори.

Комиссия раиси ўринбосари:

Зайниева Мавлуда - Самарқанд шаҳар, Афросиёб маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси.

Комиссия котиби:

Сафаров Анвар Наримонович - Самарқанд банк коллежи директор ўринбосари.

Комиссия аъзолари:

Джалилова Гулбахор - Самарқанд банк коллежи ўқитувчиси,    

Ярмухаммедова Махфиза - Самарқанд шаҳар, Афросиёб маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Сафоева Эътибор Атоевна - Самарқанд банк коллежи директор ўринбосари,

Қаршиев Бекзод - Самарқанд банк коллежи ўқитувчиси,

Нормухамедов Рахматилло - Самарқанд банк коллежи ўқитувчиси,   

Мардонова Султаной - Самарқанд шаҳар, Истиқбол маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Сориев Холмурод - Самарқанд банк коллежи ўқитувчиси,

Мирзаахмедова Хакима - Самарқанд шаҳар, Истиқбол маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси.

21-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси: 

Бурибоев Азизбек - Самарқанд педагогика ва хизмат кўрсатиш коллежи директор ўринбосари.

Комиссия раиси ўринбосари:

Бердиев Нодир - Самарқанд педагогика ва хизмат кўрсатиш коллежи ўқитувчиси.        

Комиссия котиби:

Ахмедов Наврўз - Самарқанд педагогика ва хизмат кўрсатиш коллежи ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари:

Ёрқулова Фазилат - Самарқанд шаҳар, Оқсарой маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Исматов Мардон - Самарқанд шаҳар, ўиёсиддин Жамшид маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Қосимов Хусниддин - Самарқанд педагогика ва хизмат кўрсатиш коллежи ўқитувчиси,

Маликова Ойжамол - Самарқанд шаҳар, 1-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,      

Нуруллаева Махбуба - Самарқанд шаҳар, ўиёсиддин Жамшид маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Халилова Малика Холбековна - Самарқанд шаҳар, Оқсарой маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Саидмуродов Рахмат - Самарқанд шаҳар, ўиёсиддин Жамшид маҳалла фуқаролар йиғини раиси,

Ходжаев Азим - Самарқанд шаҳар, Оқсарой маҳалла фуқаролар йиғини фаоли. 

22-участка сайлов комиссияси

Комиссия раиси:

Асомов Хожиакбар Хусниддинович - Республика шошилинч тез тиббий ёрдам маркази Самарқанд филиали директори.

Комиссия раиси ўринбосари:

Агзамов Мансур Камалович - Республика шошилинч тез тиббий ёрдам маркази Самарқанд филиали директор ўринбосари.

Комиссия котиби:

Давронова Зулхумор Абдуманноновна - Республика шошилинч тез тиббий ёрдам маркази Самар қанд филиали бўлим бошлиғи.

Комиссия аъзолари:

Меликова Мархабо Хусеновна - Республика шошилинч тез тиббий ёрдам маркази Самарқанд филиали бўлим бошлиғи,

Турсунова Барно Аброровна - Республика шошилинч тез тиббий ёрдам маркази Самарқанд филиали бўлим бошлиғи,

Хакимова Озода Амановна - Республика шошилинч тез тиббий ёрдам маркази Самарқанд филиали бўлим бошлиғи,

Эгамов Бобур Турсунович - Республика шошилинч тез тиббий ёрдам маркази Самарқанд филиали бўлим бошлиғи,

Баширов Ахаткул Солиевич - Вилоят кўп тармоқли болалар шифохонаси шифокори,        

Самадова Нигора - Вилоят кўп тармоқли болалар шифохонаси шифокори.

23-участка сайлов комиссияси

Комиссия раиси:

Собирова Махсуда Сохибжоновна - Самарқанд шаҳар, 21-умумтаьлим мактаби директор ўринбосари.

Комиссия раиси ўринбосари:

Маьрупов Одил Рауфович - Самарқанд шаҳар, Муборак маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:

Нугманова Дилафруз Олимжоновна - Самарқанд шаҳар, 21-умумтаълим мактаби котибаси.

Комиссия аъзолари:

Акрамова Зарина Зоировна - Самарқанд шаҳар, 37-мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси,

Аминова Машхура Наимовна - Самарқанд шаҳар, Муборак маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Аслиддинова Азиза - Самарқанд шаҳар, 21-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Нугманова Нилуфар Олимжоновна - Самарқанд шаҳар, 37-мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси,

Нуриллаева Машхура Амоновна - Самарқанд шаҳар, 21-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Халикова Диловар Ахтамовна - Самарқанд шаҳар, 21-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Хасанова Сайёра - Самарқанд шаҳар, Имом Восе маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,        

Шамсиддинова Жамшида - Самарқанд шаҳар Ободонлаштириш бошқармаси ҳисобчиси.

24-участка сайлов комиссияси

Комиссия раиси:

Садиқова Зухра Аблақуловна - Самарқанд шаҳар, 25-умумтаълим мактаби  директор ўринбосари.

Комиссия раиси ўринбосари:

Ниёзов Зиёдулло - Самарқанд шаҳар, Халқобод маҳалла фуқаролар йиғини раиси.        

Комиссия котиби:        

Исроилова Райхона - Самарқанд шаҳар, 25-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари:

Аминов Самандар - Самарқанд шаҳар, 25-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,       

Ахмедова Фариза Фурқатовна - Самарқанд шаҳар, 25-умумтаълим мактаби  директор ўринбосари,

Бурхонова Дилафрўз - Самарқанд шаҳар, Қумзор маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,        

Ешназарова Зулайхо - Самарқанд шаҳар, 25-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,  

Каримова Раъно - Самарқанд шаҳар, 25-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Турсунова Мастура - Самарқанд шаҳар, Қумзор маҳалла фуқаролар йиғини раиси,        

Умарова Насиба - Самарқанд шаҳар, Халқобод маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,        

Хожиева Мехри - Самарқанд шаҳар, Халқобод маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси.

25-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Акрамова Раъно - Самарқанд шаҳар, Шарқ маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.  

Комиссия раиси ўринбосари:

Тўраева Мавлуда - Самарқанд шаҳар, Шарқ маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси.    

Комиссия котиби:

Азаматова Феруза - Самарқанд шаҳар, Шарқ маҳалла фуқаролар йиғини котибаси.        

Комиссия аъзолари:

Бозорова Дилором - Самарқанд шаҳар, Шарқ маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,        

Жалолова Саодат - Самарқанд шаҳар, Шарқ маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Жўраева Фарида - Самарқанд шаҳар, Шарқ маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,  

Рустамова Шоира - Самарқанд шаҳар, 2-мактабгача таълим муассасаси мудираси,        

Ҳамраева Шарифа - Самарқанд шаҳар, Шарқ маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,        

Хасанова Гавҳар - Самарқанд шаҳар, 3-оилавий поликлиника шифокори,

Шарофитдинов Асли - хусусий тадбиркор,

Шодиева Дилором  - Самарқанд шаҳар, 25-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.     

26-участка сайлов комиссияси

Комиссия раиси:

Хўжамқулов Зоир - Самарқанд ахборот технологиялари касб-ҳунар коллежи директор ўринбосари.

Комиссия раиси ўринбосари:

Насимова Гулсара - Самарқанд шаҳар, Қўшбақолли маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси.

Комиссия котиби:

Тўқбоев Тошпўлат - Самарқанд ахборот технологиялари касб-ҳунар коллежи касаба уюшма  қўмитаси раиси.

Комиссия аъзолари:

Ахмедов Дилшод - Самарқанд ахборот технологиялари касб-ҳунар коллежи  ўқитувчиси,

Нурмахмадова Саодат - Самарқанд шаҳар, Ибн Сино маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Воҳидов Хасан - Самарқанд шаҳар, Қўшбақолли маҳалла фуқаролар йиғини посбони,

Йўлдошева Шаҳло - Самарқанд ахборот технологиялари касб-ҳунар коллежи  ўқитувчиси,

Қурбонова Нигора - Самарқанд шаҳар, Ибн Сино маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Мақсудова Майсара - Самарқанд шаҳар, Қўшбақолли маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Нурмонов Шухрат - Самарқанд ахборот технологиялари касб-ҳунар коллежи  кафедра мудири,

Шукуров Абдусалом - Самарқанд шаҳар, Ибн Сино маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.

27-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Ахмедова Зебинисо - Самарқанд шаҳар, 10-умумтаълим мактаби директор ўринбосари.      

Комиссия раиси ўринбосари:

Ахророва Назира - Самарқанд шаҳар, Хўжандий маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси.

Комиссия котиби:

Эргашева Севара - Самарқанд шаҳар, 10-умумтаълим мактаби котибаси.

Комиссия аъзолари:

Ачилов Фирдавс Насриддинович - Самарқанд шаҳар, 10-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,       

Бурхонова Малохат - Самарқанд шаҳар, Хўжандий маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Бурхонова Мунира Амриддиновна - Самарқанд шаҳар, 10-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Вохидова Насиба Саидкуловна - Самарқанд шаҳар, 10-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,       

Ишанкулова Шоира Ражабовна - Самарқанд шаҳар, 10-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Раупова Хафиза - Самарқанд шаҳар, Ҳилол маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Саримсоқова Барно - Самарқанд шаҳар, 10-умумтаълим мактаби директори ўринбосари,      

Хасанов Мавлон - Самарқанд шаҳар, Ҳилол маҳалла фуқаролар йиғини посбони.

28-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Юсупова Шахло - Самарқанд шаҳар, 6-умумтаълим мактаби директори.

Комиссия раиси ўринбосари:

Алексанъян Артур - Самарқанд шаҳар, «Афросиёб Диёра палас» масъулияти чекланган жамияти директори.

Комиссия котиби:

Абророва Раъно - Самарқанд шаҳар, 6-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари:

Расулов Жамол - Самарқанд шаҳар, Сўфи Розиқ маҳалла фуқаролар йиғини раиси,

Акобиров Ихтиёр - Самарқанд шаҳар, Кўкмасжид маҳалла фуқаролар йиғини раиси,        

Джураева Мубаро - Самарқанд шаҳар, Сўфи Розиқ маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,    

Болтаева Гулчехра Гулямовна - Самарқанд шаҳар, Кўкмасжид маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Солиев Нодир - Самарқанд шаҳар, 6-умумтаълим мактаби директор ўринбосари,

Тошпўлатова Истода - Самарқанд шаҳар, 6-умумтаълим мактаби директор ўринбосари,      

Хамидов Аминжон - Самарқанд вилоят юқумли кассалликлар шифохонаси бош шифокор ўринбосари,

Хамраева Машхура - Самарқанд шаҳар, 6-умумтаълим мактаби директор ўринбосари.      

29-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Мухамедов Шоди - Самарқанд шаҳар, Янги Ҳайробод маҳалла фуқаролар йиғини раиси.       

Комиссия раиси ўринбосари:

Алиева Майсара - Самарқанд вилоят юқумли касалликлар шифохонаси шифокор-лаборанти.

Комиссия котиби:

Удаев Жахонгир - Сиёб педагогика ва хизмат кўрсатиш касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари:

Жумаев Тўхтасин - Самарқанд шаҳар, Янги Ҳайробод маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,       

Исмоилова Шоира - Самарқанд шаҳар, Янги Ҳайробод маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,       

Кулиева Манзура - Самарқанд шаҳар, Янги Ҳайробод маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Мукумова Зулайхо - Самарқанд шаҳар, 10-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Тошев Ҳақберди - Самарқанд шаҳар, 3-ҳаммом раҳбари, 

Хақназарова Феруза - Самарқанд шаҳар, 10-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Хамидов Соле - Самарқанд шаҳар, шошилинч тез тиббий ёрдам шифохонаси ҳайдовчиси,

Юлдашев Акмал - хусусий тадбиркор.    

30-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Насрикулова Лутфия Абракуловна - Самарқанд шаҳар, 24-мактабгача таълим муассасаси мудираси.

Комиссия раиси ўринбосари:

Қурбонова Сурайё - Самарқанд шаҳар, Даҳбедий маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси.    

Комиссия котиби:

Бердиева Зиёда - Самарқанд шаҳар, 24-мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси.        

Комиссия аъзолари:

Абдинова Гулнора Икрамовна - Самарқанд шаҳар, Қўшҳовуз маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Ахмеджанов Карим - Самарқанд шаҳар, Даҳбедий маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,        

Давронов Маъруф - Самарқанд шаҳар, Даҳбедий маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,        

Ибрагимова Замира Юнусовна - Самарқанд шаҳар, Даҳбедий маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,   

Истамова Бахора Тешаевна - Самарқанд шаҳар, Қўшҳовуз маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,   

Маджидов Боходур - Самарқанд шаҳар, Қўшҳовуз маҳалла фуқаролар йиғини посбони,   

Маликов Хасанхон - Самарқанд шаҳар, Даҳбедий маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,        

Рустамова Дилбар Саидмуродовна - хусусий тадбиркор.  

31-участка сайлов  комиссияси

Комиссия раиси:

Шомурадов Турсунпулат Олишевич - Самарқанд тиббиёт институти клиникаси бош шифокор ўринбосари.

Комиссия котиби:

Икрамова Зиёда Мардонкуловна - Самарқанд тиббиёт институти  клиникаси бўлим бошлиғи.

Комиссия аъзолари:    

Хужабоев Сафарбой Тухтабоевич - Самарқанд тиббиёт  институти клиникаси  бўлим мудири,

Аскаров Пўлат Азадович - Самарқанд тиббиёт институти клиникаси  шифокори,

Мавлонбердиева Хуршеда Эшонкуловна - Самарқанд  тиббиёт институти  клиникаси бош ҳамшираси,

Хасанова Дилшода Кадировна - Самарқанд тиббиёт  институти клиникаси  катта ҳамшираси,

Шодмонов Акбар  Акрамович - Самарқанд тиббиёт институти клиникаси шифокори.        

32-участка сайлов  комиссияси        

Комиссия раиси:

Вафакулов Садулло Хакимович - Самарқанд давлат тиббиёт институти юқумли касаликлар ва эпидемиология кафедраси профессори.    

Комиссия котиби:

Закирова Замира Махмудовна - Самарқанд вилоят юқумли касалликлар  шифохонаси  бўлим мудири.

Комиссия аъзолари:

Мухаммедов Раджаб Михайлович - Самарқанд вилоят юқумли касалликлар  шифохонаси бўлим  мудири,

Исмати Нигина Фирузовна - Самарқанд вилоят юқумли касалликлар  шифохонаси  бўлим мудири,

Насруллаева Нафиса Аббосовна - Самарқанд вилоят юқумли касалликлар шифохонаси бўлим мудири.

33-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Хайдарова Зарина - Самарқанд шаҳар, 111-мактабгача таълим муассасаси мудираси.

Комиссия раиси ўринбосари:

Қузратов Асо - Самарқанд шаҳар, Сарбадорлар маҳалла фуқаролар йиғини раиси.        

Комиссия котиби:        

Салохиддинова Мухаббат - Самарқанд шаҳар, 111-мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси.       

Комиссия аъзолари:

Абдурахманова Татьяна - Самарқанд шаҳар, 111-мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси,       

Абдусаматова Мухаббат - Самарқанд шаҳар, 111-мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси,

Акрамова Мавлуда - Самарқанд шаҳар, Сарбадорлар маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,  

Амриддинова Заршода - Самарқанд шаҳар, 111-мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси,       

Вафаева Махбуба - Самарқанд шаҳар, 111-мактабгача таълим муассасаси руҳшуноси,       

Жўраева Бибиражаб - Самарқанд шаҳар, Сарбадорлар маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,    

Мирзаев Саидали - Самарқанд шаҳар, Шарқ юлдузи маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,       

Расулова Назира - Самарқанд шаҳар, Шарқ юлдузи маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси.

34-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Турсунов Аъзам - Самарқанд шаҳар, Шаҳриобод маҳалла фуқаролар йиғини раиси.        

Комиссия раиси ўринбосари:

Ёриева Насиба - Самарқанд шаҳар, 56-умумтаълим мактаби директор ўринбосари.        

Комиссия котиби:

Насруллаева Хамида - Самарқанд шаҳар, 56-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.  

Комиссия аъзолари:

Абророва Раъно - Самарқанд шаҳар, Шаҳриобод маҳалла фуқаролар йиғини  фаоли,        

Азизов Обид - Самарқанд шаҳар, Шаҳриобод маҳалла фуқаролар йиғини  фаоли,        

Ахмедова Мавсума - Самарқанд шаҳар, Тазар маҳалла фуқаролар йиғини  маслаҳатчиси,    

Бадалова Матлуба - Самарқанд шаҳар, Шаҳриобод маҳалла фуқаролар йиғини  фаоли,       

Вохидова Кимё - Самарқанд шаҳар, 56-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Мирмухамедова Назира - Самарқанд шаҳар, 56-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,        

Насриддинова Шарофат - Самарқанд шаҳар, Тазар маҳалла фуқаролар йиғини  котибаси,  

Халимова Мамура - Самарқанд шаҳар, 56-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.

35-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Носиров Акбар - Самарқанд ижтимоий-иқтисодиёт коллежи директори.

Комиссия раиси ўринбосари:

Негматов Шухрат - Самарқанд шаҳар, Хўжа Чорруҳ маҳалла фуқаролар йиғини раиси.       

Комиссия котиби:

Абдуғаниев Ойбек - Самарқанд ижтимоий-иқтисодиёт коллежи ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари:

Гафурова Зулфия - Самарқанд шаҳар, Давлатшоҳи Самарқандий маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Низомиддинов Нуриддин - Самарқанд ижтимоий- иқтисодиёт коллежи ўқитувчиси,

Ниязов Хуршед - Самарқанд ижтимоий-иқтисодиёт коллежи руҳшуноси,

Пардабоев Мардон - Самарқанд ижтимоий-иқтисодиёт коллежи ўқитувчиси,

Рахимова Дилфуза - Самарқанд ижтимоий-иқтисодиёт коллежи ўқитувчиси,

Рахматов Баходирхўжа - Самарқанд шаҳар, Давлатшоҳи Самарқандий маҳалла фуқаролар йиғини котиби,

Темиров Сохиб - Самарқанд ижтимоий-иқтисодиёт коллежи ўқитувчиси,

Хамидов Садулло - Самарқанд шаҳар, Хўжа Чорруҳ маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.

36-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Мирмухамедова Шахло Илхомовна - Самарқанд шаҳар, 65-умумтаълим мактаби директори.

Комиссия раиси ўринбосари:

Каримова Раъно - Самарқанд шаҳар, Тошкандий маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.        

Комиссия котиби:

Бахриева Малика - Самарқанд шаҳар, 65-умумтаълим мактаби котибаси.

Комиссия аъзолари:

Атаева Мавлуда - Самарқанд шаҳар, 65-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Ашурова Мартаба - Самарқанд шаҳар, 65-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Жумаева Дилбар - Самарқанд шаҳар, 65-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Мухаммадқулова Фотима - Самарқанд шаҳар, 65-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Мухторова Музаффара - Самарқанд шаҳар, Тошкандий маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,       

Турсунов Тўймурод - Самарқанд шаҳар, Тошкандий маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,       

Хамдамова Кимё - Самарқанд шаҳар, Тошкандий маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,        

Хусаинова Мавлуда - Самарқанд шаҳар, 65-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.

37-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Садикова Саодат Равшановна - Самарқанд шаҳар, 23-умумтаълим мактаби директори.

Комиссия раиси ўринбосари:

Каримжанов Махмуд Бакиевич - Самарқанд шаҳар, Сарбон маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:

Турсунова Нигора - Самарқанд шаҳар, 23-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари:

Болтаева Зухра Болтаевна - Самарқанд шаҳар, 6-оилавий поликлиника бош шифокори,

Буриев Асрор Улмасович - хусусий тадбиркор,

Каримов Хаким - Самарқанд шаҳар, Сарбон маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Негматов Аслиддин - Самарқанд шаҳар, 23-умумтаълим мактаби директор ўринбосари,      

Муллажанов Жалол - Самарқанд шаҳар, Сарбон маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,        

Мухтарова Мухаббат Абдухамидовна - Самарқанд шаҳар, Сарбон маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Рахимов Носир Джуракулович - хусусий тадбиркор,

Усмонова Шохсанам - Самарқанд шаҳар, 23-умумтаълим мактаби директор ўринбосари.      

38-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Ибрагимова Ханифа Хамроқуловна - Самарқанд шаҳар, 5-умумтаълим мактаби директор ўринбосари.

Комиссия раиси ўринбосари:

Акобиров Бахтиёр - Самарқанд шаҳар, Абдураҳмон Жомий маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:

Аъзамова Раъно Насировна - Самарқанд шаҳар, 5-умумтаълим мактаби  ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари:

Асадова Дилафрўз Лутфуллаевна - Самарқанд шаҳар, 5-умумтаълим мактаби  ўқитувчиси,

Қодиров Ўктам Улмасович - Самарқанд шаҳар, 5-умумтаълим мактаби директор ўринбосари,

Мақсудова Гулчехра - Самарқанд шаҳар, Абдураҳмон Жомий маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Мардонов Ўткур - Самарқанд шаҳар, Абдураҳмон Жомий маҳалла фуқаролар йиғини посбони,

Ахмедова Азиза Абдуллаевна - Самарқанд шаҳар, Дарвозаи Қаландархона маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Шукурова Халоват - Самарқанд шаҳар, Дарвозаи Қаландархона маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Ибрагимова Гавхар Анваровна - Самарқанд шаҳар, 5-умумтаълим мактаби  ўқитувчиси,       

Файзиева Мунира Садиевна - Самарқанд шаҳар, 5-умумтаълим мактаби  ўқитувчиси.

39-участка сайлов комиссияси

Комиссия раиси:

Усмонова Мартаба - Самарқанд шаҳар, 27-умумтаълим мактаби директор ўринбосари.      

Комиссия раиси ўринбосари:

Хамидова Зоира - Самарқанд шаҳар, Ёминий маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси.    

Комиссия котиби:

Зубайдуллаев Умед - Самарқанд шаҳар, 27-умумтаълим мактаби котиби.

Комиссия аъзолари:

Тоиржонова Умеда - Самарқанд шаҳар, 27-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,     

Шарапова Мавлуда - Самарқанд шаҳар, Зоминий маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,    

Каримова Мохира - Самарқанд шаҳар, Зоминий маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,        

Арипова Шарофат - Самарқанд шаҳар, Ёминий маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,        

Содиқова Дилдора - Самарқанд шаҳар, 27-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Камолов Шухрат - Самарқанд шаҳар, Зоминий маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Каримова Толиба - Самарқанд шаҳар, 27-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Марупова Масуда - Самарқанд шаҳар, 27-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.

40-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Ахмеджанов Аслам - Самарқанд шаҳар, Ургутий маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.        

Комиссия раиси ўринбосари:

Низамеддинов Азиз Хафизович - Самарқанд шаҳар, «Самарқанд - Сингапур» қўшма корхонаси бош мутахассиси.        

Комиссия котиби:        

Закиров Эргаш Закирович - Самарқанд шаҳар, Ургутий маҳалла фуқаролар йиғини раиси.       

Комиссия аъзолари:

Мухаммадиев Абдухалим Хамидович - хусусий тадбиркор,       

Расулов Ёқубжон Собиржонович - Сиёб тиббиёт коллежи ўқитувчиси,        

Сатторов Шухрат Абдурафикович - Самарқанд шаҳар, Ургутий маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Урунов Рофе Ашурович - хусусий тадбиркор,

Усмонова Мохира Файзуллаевна - Республика шошилинч тез тиббий ёрдам  маркази Самарқанд филиали шифокори,  

Хакимов Миразим - хусусий тадбиркор, 

Халимова Нодира - Ургутий маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,      

Шодиева Мамлакат - Самарқанд давлат  университети  ўқитувчиси.   

41-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Камолова Дилфуза Бахриевна - Самарқанд шаҳар, кўп тармоқли диагностика поликлиникаси бош шифокори.   

Комиссия раиси ўринбосари:

Маллаходжаев Джурахон Махмудович - Самарқанд шаҳар, Дари Занжир маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:        

Хасанова Дилбар Маматовна - Самарқанд шаҳар кўп тармоқли диагностика поликлиникаси шифокори.  

Комиссия аъзолари:    

Джалалов Собир Фахриевич - Самарқанд шаҳар, Дари Занжир маҳалла фуқаролар йиғини  фаоли,  

Мансуров Мехрож Сирожиддинович - хусусий тадбиркор,        

Мухамадкулов Сухроб Мустафаевич - Самар қанд шаҳар, Дари Занжир маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Салохитдинова Темурой - Самарқанд шаҳар, Дари Занжир маҳалла фуқаролар йиғини  фаоли,  

Солеев Адаш - Самарқанд шаҳар, Дари Занжир маҳалла фуқаролар йиғини  фаоли,        

Таджиев Рустам - хусусий тадбиркор,     

Хакимов Фарход - Самарқанд шаҳар, Дари Занжир маҳалла фуқаролар йиғини  фаоли,       

Шукруллаев Файзулло ўайбуллаевич - хусусий тадбиркор.       

42-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Вафаева Зулхумор Калхозовна - Самарқанд шаҳар, 26-умумтаълим мактаби директори.

Комиссия раиси ўринбосари:

Умарова Махбуба - Самарқанд шаҳар, Каварзор маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси.    

Комиссия котиби:

Ахмедова Зилола Улуғбековна - Самарқанд шаҳар, 26-умумтаълим мактаби котибаси.  

Комиссия аъзолари:

Ибадуллаева Равза Хикматуллаевна - Самарқанд шаҳар, 26-умумтаълим мактаби директор ўринбосари,

Ибрагимов Хусен - Самарқанд шаҳар, 26-умумтаълим мактаби директор ўринбосари,

Кулиева Нигора - Самарқанд шаҳар, 26-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Маликова Лола Аслиддиновна - Самарқанд шаҳар, 26-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Маърупова Мартаба - Самарқанд шаҳар, Каварзор маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Мустафоева Гулсара Маматовна - Самарқанд шаҳар, 26-умумтаълим мактаби директор ўринбосари,

Рўзиева Дилором - Самарқанд шаҳар, Обод маҳалла фуқаролар  йиғини   маслаҳатчиси,

Яхяева Элъмира - Самарқанд шаҳар, Обод маҳалла фуқаролар  йиғини  котибаси.

43-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Нажмиддинова Феруза Аюбовна - Самарқанд шаҳар, 52-умумтаълим мактаби директори.         

Комиссия раиси ўринбосари:

Бахромова Гули Насимовна - Самарқанд шаҳар, Зардўзлар маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси.

Комиссия котиби:

Каюмова Кимё - Самарқанд шаҳар, 52-умумтаълим мактаби   ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари:

Акобирова Замира - Самарқанд шаҳар, 52-умумтаълим мактаби   ўқитувчиси,

Арипова Мадина - Самарқанд шаҳар, 52-умумтаълим мактаби   ўқитувчиси,

Барноева Рауза - Самарқанд шаҳар, Зардўзлар маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,        

ўофуров Шерзод - Самарқанд шаҳар, Зардўзлар маҳалла фуқаролар йиғини посбони,   

Джуракулова Нигора - Самарқанд шаҳар, 52-умумтаълим мактаби   ўқитувчиси,

Муқумова Махфиза - Самарқанд шаҳар, 52-умумтаълим мактаби   ўқитувчиси,

Олимназарова Саодат - Самарқанд шаҳар, 52-умумтаълим мактаби   ўқитувчиси,

Рахматуллаева Шахноза - Самарқанд шаҳар, 52-умумтаълим мактаби   ўқитувчиси.        

44-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Собирова Дилбар - Самарқанд шаҳар, 12-оилавий поликлиника бош шифокори.

Комиссия раиси ўринбосари:

Болтаев Турди - Самарқанд шаҳар, ўафур ўулом маҳалла фуқаролар йиғини раиси.        

Комиссия котиби:

Хайдарова Мунира - Самарқанд шаҳар, Абдулла Қаҳҳор маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси.

Комиссия аъзолари:

Абдуллаева Нигина - Самарқанд шаҳар, ўафур ўулом маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Бўриев Одил - хусусий тадбиркор, 

Давронов Джамшед - Самарқанд шаҳар, Абдулла Қаҳҳор маҳалла фуқаролар йиғини раиси,       

Исмоилова Офият - Самарқанд шаҳар, ўафур ўулом маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,       

Меликова Манзура - Самарқанд шаҳар, 12-оилавий поликлиника  шифокори,     

Набиева Фотима - Самарқанд шаҳар, ўафур ўулом маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,       

Хакимов Қиёмиддин - Самарқанд шаҳар, ўафур ўулом маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,       

Шукурова Толиба - Самарқанд шаҳар, Абдулла Қаҳҳор маҳалла фуқаролар йиғини котибаси.  

45-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Саидова Манзура Абдуллаевна - Самарқанд шаҳар, 22-умумтаълим мактаби директори.

Комиссия раиси ўринбосари:

Бурхонова Рухсора - Самарқанд шаҳар, Роҳат маҳалла фуқаролар йиғини  маслаҳатчиси.

Комиссия котиби:

Усманова Дилором Махмудовна - Самарқанд шаҳар, 22-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.       

Комиссия аъзолари:

Бозорова Жамила Алимовна - Самарқанд шаҳар, 22-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Джураева Манзура Неъматиллоевна - Самарқанд шаҳар, 22-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,       

Журакулова Гулсара - Самарқанд шаҳар, Чашма маҳалла фуқаролар йиғини  раиси,        

Мақсудов Хуршед Султонович - Самарқанд шаҳар, Чашма маҳалла фуқаролар йиғини  фаоли,  

Меликова Зулайхо Абдуллаевна - Самарқанд шаҳар, 22-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,       

Розиқова Камола - Самарқанд шаҳар, 22-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Турсунов Мусин Мақсудович - Самарқанд шаҳар, Роҳат маҳалла фуқаролар йиғини  раиси,

Ходжаев Толиб Тохирович - Самарқанд шаҳар, Чашма маҳалла фуқаролар йиғини  фаоли.

46-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Рахмонова Дилфуза - Самарқанд шаҳар, 31-умумтаълим мактаби директори.     

Комиссия раиси ўринбосари:

Жураев Фаттох Сатторович - Самарқанд шаҳар, Хўжа Абду Дарун маҳалла фуқаролар йиғини раиси.    

Комиссия котиби:

Ашурова Гулнора - Самарқанд шаҳар, 31-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари:

Ахророва Мунаввар - Самарқанд шаҳар, Хўжа Абду Дарун маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Ахтамова Дилбар - Самарқанд шаҳар, Хўжа Абду Дарун маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,       

Раджабова Зилола - Самарқанд шаҳар, 31-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Бурхонов Олим - Самарқанд шаҳар, Халифа Иброҳим маҳалла фуқаролар йиғини раиси,

Рустамова Рухсора - Самарқанд шаҳар, Халифа Иброҳим маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Саломова Феруза - Самарқанд шаҳар, 31-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Умарова Хуршеда - Самарқанд шаҳар, 31-умумтаълим мактаби директор ўринбосари,

Хафизова Лола - Самарқанд шаҳар, 31-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.

47-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Насимова Санобар - Самарқанд шаҳар, 67-мактабгача таълим муассасаси мудираси.        

Комиссия раиси ўринбосари:

Абдуллаев Ориф - Самарқанд шаҳар, Садриддин Айний маҳалла фуқаролар йиғини раиси.       

Комиссия котиби:        

Норова Хуршида - Самарқанд шаҳар, 67-мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси.        

Комиссия аъзолари:

Абидова Анзурат - Самарқанд шаҳар, Садриддин Айний маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,       

Алиева Рамзия - Самарқанд шаҳар, 67-мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси,        

Васиева Мархабо - Самарқанд шаҳар, 31-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Махмудова Фароғат - Самарқанд шаҳар, 67-мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси,

Нигматова Нодира - Самарқанд шаҳар, 31-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,      

Ўроқова Дилфуза - Самарқанд шаҳар, 67-мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси,        

Хамидова Насиба - Самарқанд шаҳар, 67-мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси,        

Хамидова Сожида - Самарқанд шаҳар, 67-мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси.        

48- участка сайлов  комиссияси       

Комиссия раиси:

Курбанова Нодира Раббимовна - Самарқанд шаҳар, 3-туғруқхона бўлим бошлиғи.        

Комиссия раиси ўринбосари:

Лутфуллаев Улуғбек Гайбуллаевич - Самарқанд шаҳар, 3-туғруқхона бўлим бошлиғи.  

Комиссия котиби:

Фозилова Лола Давроновна - Самарқанд шаҳар, 3-туғруқхона котибаси.

Комиссия аъзолари:

Рахматов Дилшод Бахритдинович - Самарқанд вилоят онкология диспансери бош шифокор ўринбосари,

Раббимова Мавлуда Норкуловна - Самарқанд вилоят онкология диспансери бўлим бошлиғи,  

Бердиева Лола Давроновна - Самарқанд шаҳар, 3-туғруқхона шифокори,

Рафикова Нурия Алимовна - Самарқанд шаҳар, 3-туғруқхона катта ҳамшираси.

49-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Кобилова Гулбахор Махмудовна - Самарқанд шаҳар, 77-умумтаълим мактаби директори.

Комиссия раиси ўринбосари:

Қаюмова Мунира - Самарқанд шаҳар, Кафтархона маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси.    

Комиссия котиби:

Алиева Нигора - Самарқанд шаҳар, 77-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари:

Абдуллоев Зокир - хусусий тадбиркор,   

Зокиров Саттор - Самарқанд шаҳар, Кафтархона маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,        

Каримова Майсара - Самарқанд шаҳар, Кафтархона маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,       

Курбонова Дилрабо - Самарқанд шаҳар, 77-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Мадиев Бахрилло - хусусий тадбиркор,  

Убайдулаева Турсунтош - Кафтархона қишлоқ врачлик пункти шифокори,

Хожимуродова Фируза - Самарқанд шаҳар, 77-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,        

Шокиров Ибодилло - хусусий тадбиркор.

50-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Вахобов Мизроб - Самарқанд шаҳар, 77-умумтаълим мактаби  директор ўринбосари.        

Комиссия раиси ўринбосари:

Собирова Мунира - Самарқанд шаҳар, Кафтар хона-2 маҳалла фуқаролар йиғини котибаси.  

Комиссия котиби:

Қаюмова Мавсума - Самарқанд шаҳар, 77-умумтаълим мактаби   ўқитувчиси.    

Комиссия аъзолари:

Алижонова Манзура - Самарқанд шаҳар, 77-умумтаълим мактаби   ўқитувчиси, 

Асадова Гуландон - Самарқанд шаҳар, 77-умумтаълим мактаби   ўқитувчиси,     

Гафоров Миркалон - Самарқанд шаҳар, 77-умумтаълим мактаби   ўқитувчиси,   

Улмасов Амон - Самарқанд шаҳар, 77-умумтаълим мактаби   ўқитувчиси,

Мухторов Рустам - Самарқанд шаҳар, Кафтархона-2 маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Узакова Шоиста - Самарқанд шаҳар, 77-умумтаълим мактаби   ўқитувчиси,

Файзиева Лола - Самарқанд шаҳар, 77-умумтаълим мактаби   ўқитувчиси,

Хотамова Мехрибон - Самарқанд шаҳар, 77-умумтаълим мактаби   ўқитувчиси.

51-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Юсупова Дилором Баратовна - Самарқанд шаҳар, 47-умумтаълим мактаби директор ўринбосари.

Комиссия раиси ўринбосари:

Ибрагимова Гавхар - Самарқанд шаҳар, Фурқат маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси.

Комиссия котиби:

Зиябаева Дилноза Муродиллоевна - Самарқанд шаҳар, 47-умумтаълим мактаби котибаси.

Комиссия аъзолари:

Вафоев Бахтиёр Атоевич - Самарқанд шаҳар, Мароқанд маҳалла фуқаролар йиғини посбони,   

Ганиев Шерзод Обиджонович - Самарқанд шаҳар, 47-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,       

Жураев Равшан - Самарқанд шаҳар, Фурқат маҳалла фуқаролар йиғини фаоли, 

Мирзаева Дилором Жумаевна - Самарқанд шаҳар, Фурқат маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,   

Мирзаева Шаходат - Самарқанд шаҳар, Мароқанд маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,    

Насимова Зулайхо Муйинжоновна - Самарқанд шаҳар, 47-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,       

Хакимова Дилором Қаюмовна - Самарқанд шаҳар, 47-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,       

Хамдамов Мусин - Самарқанд шаҳар, Фурқат маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.        

52-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Нуруллаев Алишер - Сиёб қурилиш ва миллий ҳунармандчилик касб-ҳунар коллежи бош устаси.        

Комиссия раиси ўринбосари:

Каримов Амир - Самарқанд шаҳар, Намозгоҳ маҳалла фуқаролар йиғини раиси.        

Комиссия котиби:

Хўжаназаров Икром - Сиёб қурилиш ва миллий ҳунармандчилик касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари:

Бобоназарова Гулшан - Сиёб қурилиш ва миллий ҳунармандчилик касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси,

Ишмуродов Жахонгир - Сиёб қурилиш ва миллий ҳунармандчилик касб-ҳунар коллежи директор ўринбосари,   

Маматқулов Асрор - Самарқанд шаҳар, Намозгоҳ маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,        

Махмудова Муқаддас - Сиёб қурилиш ва миллий ҳунармандчилик касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси,

Мирзабоева Нигора - Сиёб қурилиш ва миллий ҳунармандчилик касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси,

Насриддинова Тўхта - Самарқанд шаҳар, Намозгоҳ маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,  

Турсунова Гулчехра - Сиёб қурилиш ва миллий ҳунармандчилик касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси,

Шоолимхонова Мохигул - Сиёб қурилиш ва миллий ҳунармандчилик касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси.

53-участка сайлов комиссияси

Комиссия раиси:

Кенжаев Бекзод - Сўзангарон тиббиёт коллежи бўлим бошлиғи.

Комиссия раиси ўринбосари:

Таджиев Бадри Аслиевич - Самарқанд шаҳар, Хўжа Аҳрори Валий маҳалла фуқаролар йиғини раиси.    

Комиссия котиби:

Норбоев Акмал - Сўзангарон тиббиёт коллежи кафедра мудири.        

Комиссия аъзолари:

Алиқулов Акбарали - Сўзангарон тиббиёт коллежи ўқитувчиси,

Косимов Аслиддин - Сўзангарон тиббиёт коллежи ўқитувчиси, 

Куйланов Акмал - Сўзангарон тиббиёт коллежи ўқитувчиси,

Кўмаков Анорбой - Сўзангарон тиббиёт коллежи ўқитувчиси,   

Махмудова Шохиста - Самарқанд шаҳар, Хўжа Аҳрори Валий маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Мўминова Дилбар - Самарқанд шаҳар, Хўжа Аҳрори Валий маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Насимов Бекзод - Сўзангарон тиббиёт коллежи ўқитувчиси,       

Урунов Сунатилло - Самарқанд шаҳар, Хўжа Аҳрори Валий маҳалла фуқаролар йиғини посбони.

54-участка сайлов  комиссияси

Комиссия раиси:

Бузина Ольга Николаевна - Самарқанд вилоят ногиронлар учун минтақавий реабилитация маркази шифокори.        

Комиссия котиби:

Жумаева Нигора Абдуллаевна - Самарқанд вилоят ногиронлар учун минтақавий реабилитация маркази шифокори.        

Комиссия аъзолари:

Абдуллаева София Вахобовна - Самарқанд вилоят ногиронлар учун минтақавий реабилитация маркази шифокори,        

Нормуродов Уролбек Эргашевич - Самарқанд вилоят ногиронлар учун минтақавий реабилитация маркази ҳисобчиси,        

Джумаева Зарина Маллаевна - Самарқанд вилоят ногиронлар учун минтақавий реабилитация маркази ҳамшираси.

55-участка сайлов комиссияси

Комиссия раиси:

Хамроқулова Мохира - Самарқанд шаҳар, Эски Қаландархона маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.   

Комиссия раиси ўринбосари:        

Исмоилов Фирдавс - Самарқанд шаҳар, Иброҳим Хўжа маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:

Ишанкулов Тохир - Самарқанд шаҳар, Эски Қаландархона маҳалла фуқаролар йиғини котиби.

Комиссия аъзолари:

Нарзуллаева Гулчехра – Самарқанд шаҳар, 3-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Нурбеков Тошмуқум - Самарқанд шаҳар, Эски Қаландархона маҳалла фуқаролар йиғини посбони,

Рустамов Орзу - Самарқанд шаҳар, Эски Қаландархона маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Салохов Амриддин - Самарқанд шаҳар, Эски Қаландархона маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Сафоева Гулнора - Самарқанд шаҳар, Иброҳим Хўжа маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Собиров Азиз - Самарқанд шаҳар, Иброҳим Хўжа маҳалла фуқаролар йиғини посбони,

Умарова Салима - Самарқанд шаҳар, Иброҳим Хўжа маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Хамдамов Аслам - Самарқанд шаҳар, Эски Қаландархона маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.

56-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Якубова Дилафруз - Самарқанд шаҳар, 3-умумтаълим мактаби директори.

Комиссия раиси ўринбосари:

Шукуров Аслам - Самарқанд шаҳар, Сўзангарон маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:

Иргашева Нигора - Самарқанд шаҳар, 3-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари:

Амирова Садорат - Самарқанд шаҳар, 3-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Шарипова Мадина Ботировна - Самарқанд шаҳар, 3-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,       

Қурбонова Шахрибону - Самарқанд шаҳар, 3-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Нарзуллаева Гулчехра - Самарқанд шаҳар, 3-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Рахимова Гулчехра - Самарқанд шаҳар, 3-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Розиқов Валижон - Самарқанд шаҳар, Сўзангарон маҳалла фуқаролар йиғини посбони,

Самебоев Хуршед Хотамович - Самарқанд шаҳар, Сўзангарон маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Хасанова Марифат - Самарқанд шаҳар, Сўзангарон маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси.

57-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Болтаев Фаррух - Самарқанд шаҳар, 2-умумтаълим мактаби директори.

Комиссия раиси ўринбосари:

Шодиев Мардон - Самарқанд шаҳар, Пули Мирзо маҳалла фуқаролар йиғини  раиси.

Комиссия котиби:

Атоий Манучеҳр Дониёрзода - Самарқанд шаҳар, Боғибаланд маҳалла фуқаролар йиғини посбони.

Комиссия аъзолари:

Жураева Зебо - Самарқанд шаҳар, Пули Мирзо маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Сувонова Бувчирой Илхомовна - Самарқанд шаҳар, 2-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Лисунова Наташа - Самарқанд шаҳар, Пули Мирзо маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Махмудова Мухаббат - Самарқанд шаҳар, Пули Мирзо маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Очилова Хосият - Самарқанд шаҳар, Боғибаланд маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Рашидова Мавжуда - Самарқанд шаҳар, Боғибаланд маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Саиджонов Абдурауф - «Регистон» хусусий уй-жой мулкдорлар ширкати раиси,

Файзуллаев Облоқул Ражабович - хусусий тадбиркор.      

58-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Адилова Мастура Насимовна - Самарқанд шаҳар, 8-умумтаълим мактаби директори.

Комиссия раиси ўринбосари:

Тошева Фларида - Самарқанд шаҳар, Чақар маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси.

Комиссия котиби:

Эргашева Камола Неъматовна - Самарқанд шаҳар, 8-умумтаълим  мактаби котибаси.

Комиссия аъзолари:    

Абдужалилова Майрам Шукуровна - Самарқанд шаҳар, 8-умумтаълим  мактаби ўқитувчиси,

Бозоров Шавкат - Самарқанд шаҳар, Чақар маҳалла фуқаролар йиғини посбони,

Мардонқулова Замира Хасановна - Самарқанд шаҳар, 8-умумтаълим мактаби директор ўринбосари,

Нурматов Равшанқул Данақулович - Самарқанд шаҳар, 8-умумтаълим  мактаби ўқитувчиси,

Шакиров Эркин Абдухалилович - Самарқанд шаҳар, Чақар маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Ҳақбердиева Хуршида Иргашевна - Самарқанд шаҳар, 8-умумтаълим  мактаби ўқитувчиси,

Худойбердиева Малика Турдиахматовна - Самар қанд шаҳар, 8-умумтаълим  мактаби ўқитувчиси,

Шарипова Нилуфар Музаффаровна - Самар қанд шаҳар, 8-умумтаълим  мактаби ўқитувчиси.

59-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси: 

Рахимов Бердиқул - Самарқанд шаҳар, Гўри Амир маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.

Комиссия раиси ўринбосари:        

Акилов Арифжон - Самарқанд шаҳар, Луччакон маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:        

Раззакова Манзура Камалиддиновна - Самар қанд шаҳар, 32-мактабгача таълим муассасаси мудираси.

Комиссия аъзолари:

Ботирова Гулсара - Самарқанд шаҳар, Луччакон маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Вафоев Миробид - Самарқанд шаҳар, Луччакон маҳалла фуқаролар йиғини котиби,

Ибодуллоев Хикматилло - Самарқанд шаҳар, Гўри Амир маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Муродов Бахтиёр - Самарқанд шаҳар, Гўри Амир маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Рофиев Саидмурод - Самарқанд шаҳар, Гўри Амир маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Салимов Мансур - Самарқанд шаҳар, Гўри Амир маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Солеев Мумин - Самарқанд шаҳар, Гўри Амир маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Хакимов Салим - Самарқанд шаҳар, Луччакон маҳалла фуқаролар йиғини посбони.

60-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Акобирова Анора Бахрилаевна - Самарқанд  давлат чет тиллар институти  ўқитувчиси.

Комиссия раиси ўринбосари:

Мухаммадиев Тоир - Самарқанд шаҳар, Кўксарой маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:

Ҳамдамова Комила - Самарқанд  давлат чет тиллар институти диспетчери.

Комиссия аъзолари:

Асадов Махмадиёр - Самарқанд  давлат чет тиллар институти  ўқитувчиси,

Бердиқулов Пўлат - Самарқанд шаҳар, Кўксарой маҳалла фуқаролар йиғини котиби,

Буматова Аидахон - Самарқанд  давлат чет тиллар институти  ўқитувчиси,

Жабборов Салим Жабборович - Самарқанд  давлат чет тиллар институти  доценти,

Жўракулов Аброр - Самарқанд давлат чет тиллар институти «Камолот» ЁИҲ бошланғич ташкилоти  етакчиси,

Кўчиев Малик - Самарқанд  давлат чет тиллар институти  ўқитувчиси,        

Қўшбаков Бахриддин - Самарқанд шаҳар, Хўжа Юсуф маҳалла фуқаролар йиғини раиси,

Марупова Тожихон - Самарқанд шаҳар, Хўжа Юсуф маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси.

61-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Хатамова Башорат - Самарқанд шаҳар, 30-умумтаълим мактаби директори.

Комиссия раиси ўринбосари:

Сайфулов Амир - Самарқанд шаҳар, Мустақиллик маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:

Холиқов ўолиб - Самарқанд шаҳар, 30-умумтаълим мактаби котиби. 

Комиссия аъзолари:

Абдуқахорова Юлдуз - Самарқанд шаҳар, Мустақиллик маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Қорабоева Замира - Самарқанд шаҳар, Бирлик маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Абсанова Мақсуда - Самарқанд шаҳар, 30-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Каримова Насиба - Самарқанд шаҳар, 30-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Раимова Норгул - Самарқанд шаҳар, Бирлик маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Сатторова Сайёра - Самарқанд шаҳар, 30-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,       

Давронова Фируза - Самарқанд шаҳар, 30-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Абдуллаев Шерқўзи - Самарқанд шаҳар, 30-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.

62-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Тураев Нормурод – Самарқанд вилоят «Пахтасаноат» ҳудудий акциядорлик бирлашмаси бўлим бошлиғи.

Комиссия раиси ўринбосари:

Мирзаева Дилафрўз - Самарқанд шаҳар, 35-умумтаълим мактаби директори.

Комиссия котиби:

Тўхтамуродов Хуршед - Самарқанд вилоят «Пахтасаноат» ҳудудий акциядорлик бирлашмаси мутахассиси.

Комиссия аъзолари:

Адилова Феруза Махмадаминовна - Самарқанд шаҳар, 35-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Ахмедов Сухроб Мизробович - Самарқанд шаҳар, 35-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Оркин Александр Васильевич - Самарқанд шаҳар, 35-умумтаълим мактаби директор ўринбосари,

Леонова Наталья Владимировна - Самарқанд шаҳар, 35-умумтаълим мактаби директор ўринбосари,

Хасанова Хосият - Самарқанд шаҳар, Анҳор маҳалла фуқаролар йиғини раиси,

Махмудова Норчучук - Самарқанд шаҳар, Сиёбча маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Эшниязов Одил Абдуазизович - Самарқанд вилоят «Пахтасаноат» ҳудудий акциядорлик бирлашмаси етакчи мутахассиси,

Ярмухамедов Далер Ўткурович - Самарқанд шаҳар, 35-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.

63-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси: 

Хайруллаев Хуршид Зайниевич - Самарқанд давлат университети ўзбек филологияси факультети декани.

Комиссия раиси ўринбосари:

Джалилов Асалбой - Самарқанд шаҳар, Алишер Навоий маҳалла фуқаролар йиғини посбони.

Комиссия котиби:

Тўхтаев Хусен Мирзаевич - Самарқанд давлат университети «Камолот» ЁИҲ етакчиси.

Комиссия аъзолари:

Абриев Рўзиқул Бўронович - Самарқанд давлат университети катта ўқитувчиси,

Алимова Дилбар Халимовна - Самарқанд давлат университети доценти,

Султонова Шоиста - Самарқанд шаҳар, Алишер Навоий маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Ибрагимова Саодат - Самарқанд шаҳар, Алишер Навоий маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Қувватов Сирожиддин Эргашевич - Самарқанд давлат университети ҳуқуқшуноси,

Саттарова Ибодат ўаффаровна - Самарқанд давлат университети ўқитувчиси,

Ташқувватова Раъно Шералиевна - Самарқанд давлат университети ўқитувчиси,

Хасанова Шохиста Хасановна - Самарқанд давлат университети ўқитувчиси.

64-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Ахмеджанова Феруза Джуракуловна - Самар қанд шаҳар, 17-умумтаълим мактаби директори.

Комиссия раиси ўринбосари:

Хусанов Нурулла Хусанович - Самарқанд шаҳар, Боғи Темур маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:

Каршиева Дилафруз Абриевна - Самарқанд шаҳар, 17-умумтаълим мактаби руҳшуноси.

Комиссия аъзолари:

Атаева Мартаба Субхоновна - Самарқанд шаҳар, 17-умумтаълим мактаби директор ўринбосари,

Хамраева Гулора Кахрамоновна - Самарқанд шаҳар, 17-умумтаълим мактаби директор ўринбосари,

Кулматова Наргиза Жаббаровна - Самарқанд шаҳар, 17-умумтаълим мактаби  ўқитувчиси,

Жўраев Ихтиёр - Самарқанд шаҳар, Боғи Темур маҳалла фуқаролар йиғини посбони,

Дўсқобилов Ашур - Самарқанд шаҳар, Боғи Темур маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Сатторова Раъно Алимовна - Самарқанд шаҳар, Боғи Темур маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Семениева Лиля Ханисовна - Самарқанд шаҳар, 17-умумтаълим мактаби кутубхоначиси,

Шокирова Махбуза Турғунбаевна - Самарқанд шаҳар, 17-умумтаълим мактаби директор ўринбосари.

65-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси: 

Мухамадиева Юлдуз Атамурадовна - Самарқанд шаҳар, 2-туғруқхона шифокори.

Комиссия раиси ўринбосари:        

Жумаев Равшан Рустамович – Самарқанд шаҳар, 2-туғруқхона  шифокори.

Комиссия котиби:        

Жунаидова Гулмера Умаркуловна - Самарқанд шаҳар, 2-туғруқхона бўлим дояси.

Комиссия аъзолари:    

Шарапова Замира  Хабибовна – Самарқанд шаҳар, 2-туғруқхона катта дояси,

Раупова Хадича   Туйчиевна – Самарқанд шаҳар 2-туғруқхона катта дояси,

Ахтамова Парвина Мавлюдовна      - Самарқанд шаҳар, 2-туғруқхона  шифокори,        

Рахматова Рохила Муродовна - Самарқанд шаҳар, 2-туғруқхона ҳамшираси.     

66-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Мавлонова Дилбар - Самарқанд шаҳар, 9-умумтаълим мактаби директори.

Комиссия раиси ўринбосари:

Зохидов Неъмат - Самарқанд шаҳар, Деволи  Кўндаланг маҳалла фуқаролар йиғини раиси.       

Комиссия котиби:

Абулхаирова Мухайё Хафизовна - Самарқанд шаҳар, 9-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари:

Азимов Қахрамон - Самарқанд шаҳар, Масжиди Қўнғироқдор маҳалла фуқаролар йиғини раиси,

Ахророва Санталат - Самарқанд шаҳар, Деволи Кўндаланг маҳалла фуқаролар йиғини  котибаси,

Кенжаева Дилбар - Самарқанд шаҳар, 9-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Нарзиев Ориф - Самарқанд шаҳар, 9-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,      

Саксонов Ихтиёр - Самарқанд шаҳар, 9-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Ҳамдамов Зокир - Самарқанд шаҳар, 9-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Шокирова Роҳила - Самарқанд шаҳар, 9-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Шукурова Гуландон - Самарқанд шаҳар, Масжиди Қўнғироқдор маҳалла фуқаролар йиғини котибаси.

67-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Шукурова Лола Шеровна - Самарқанд шаҳар, 120-мактабгача таълим муассасаси мудираси.

Комиссия раиси ўринбосари:        

Қурбонова Зулайхо - Самарқанд шаҳар, Бунёдкор маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси.    

Комиссия котиби:

Кодирова Барно Облокуловна - Самарқанд шаҳар, 120-мактабгача таълим муассасаси катта ҳамшираси.

Комиссия аъзолари:

Акрамова Фазилат - Самарқанд шаҳар, 120-мактабгача таълим муассасаси хўжалик мудираси,

Зохирбоева Парвина Зарифовна - Самарқанд шаҳар, Бунёдкор маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Исломов Абдухамид - Самарқанд шаҳар, Бун ёдкор маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Исроилов Собир - Самарқанд шаҳар, Бунёдкор маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,        

Нарзиев Озод - Самарқанд шаҳар, Бунёдкор маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Нарзиқулов Зариф - Самарқанд шаҳар, Бунёдкор маҳалла фуқаролар йиғини посбони,

Ортиқов Собир - хусусий тадбиркор,      

Самеев Рустам - хусусий тадбиркор.

68-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Салимбаева Гулбахор - Самарқанд озиқ-овқат касб-ҳунар коллежи  директор ўринбосари.

Комиссия раиси ўринбосари:

Шерниёзов Ахмад - Самарқанд шаҳар, Ҳамид Олимжон маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:

Муқумова Дилбар - Самарқанд озиқ-овқат касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари:

Жураева Ирина - Самарқанд озиқ-овқат касб-ҳунар коллежи бўлим бошлиғи,

Жураева Халима - Самарқанд шаҳар, Нуробод маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Муртазоева Матлюба - Самарқанд шаҳар, Ҳамид Олимжон маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Мухаммадиева Гулбахор - Самарқанд озиқ-ов қат касб-ҳунар коллежи  ўқитувчиси,

Олимова Лола - Самарқанд озиқ-овқат касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси,     

Толибова Светлана Хайдаровна - Самарқанд шаҳар, Нуробод маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Халилова Наргиза - Самарқанд озиқ-овқат касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси,       

Хасанов Илхом - Самарқанд шаҳар, Ҳамид Олимжон маҳалла фуқаролар йиғини посбони.

69-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Қўнишев Ибрагим - Самарқанд молия-иқтисодиёт коллежи директор ўринбосари.        

Комиссия раиси ўринбосари:        

Расулов Хирожиддин - Самарқанд шаҳар, Мирзо Улуғбек маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:        

Юсупова Гулбахор - Самарқанд молия-иқтисодиёт коллежи ҳисобчиси.      

Комиссия аъзолари:

Қаршиева Махбуба - Самарқанд молия-иқтисодиёт коллежи ўқитувчиси.

Маматқулова Лола - Самарқанд шаҳар, Тадбиркорлар маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Расулов Фахриддин - Самарқанд молия-иқтисодиёт коллежи ўқитувчиси.

Саидмуродова Насиба - Самарқанд шаҳар, Мирзо Улуғбек маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Тошниёзова Санобар - Самарқанд молия-иқтисодиёт коллежи ўқитувчиси,

Хамроқулова Мухаррам - Самарқанд шаҳар, Тадбиркорлар маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Хўжабеков Василий - Самарқанд молия-иқтисодиёт коллежи ўқитувчиси,

Шарофиддинова Махбуба - Самарқанд шаҳар, Мирзо Улуғбек маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси.

70-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Шерматова Муқаддас Саматқуловна - Самар қанд шаҳар, 34-мумтаълим мактаби директор ўринбосари.

Комиссия раиси ўринбосари:

Рахматов Дамир - Самарқанд шаҳар, Навбаҳор маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:

Рустамова Рано Умедовна - Самарқанд шаҳар, 34-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари:

Алибекова Холида - Самарқанд шаҳар, Навбаҳор маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,  

Асанова Динара Вожиповна - Самарқанд шаҳар, 34-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Бобоева Сурайё Сахадиновна - Самарқанд шаҳар, 34-умумтаълим мактаби директор ўринбосари,

Бабаярова Шоира Маҳмудовна - Самарқанд шаҳар, 34-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Бобоева Наргиза Тўрақуловна - Самарқанд шаҳар, 34-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Раимқулов Баходир - Самарқанд шаҳар, Раим Шокирбеков маҳалла фуқаролар йиғини котиби,

Рахматуллаева Гулнора Бахриддиновна - Самар қанд шаҳар, 34-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Эшкувватов Маъруф Норжигитович – «Ўзагросуғурта» Самарқанд  бўлими бошқарувчи менеджери.

71-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Абдуллаев Искандар Абдусаломович - Самар қанд давлат архитектура-қурилиш  институти қошидаги 1-сон академик лицей директор ўринбосари.   

Комиссия раиси ўринбосари:

Файзуллаев Аминжон Адашович - Самарқанд шаҳар, Аҳмад Яссавий маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:

Мўминов Самандар - Самарқанд давлат архитектура-қурилиш  институти қошидаги 1-сон академик лицейи  бўлим бошлиғи.

Комиссия аъзолари:

Абдуҳакимова Муқаддас - Самарқанд давлат архитектура-қурилиш  институти қошидаги 1-сон академик лицей ўқитувчиси, 

Акрамова Насиба - Самарқанд шаҳар, Аҳмад Яссавий маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Ботиров Музаффар - Самарқанд давлат архитектура-қурилиш  институти қошидаги 1-сон академик лицейи бўлим бошлиғи,         

Жўраев Жонибек - Самарқанд давлат архитектура-қурилиш  институти қошидаги 1-сон академик лицейи ўқитувчиси,

Меликова Дамира - Самарқанд шаҳар, Аҳмад Яссавий маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Узоқов Ахрор - Самарқанд давлат архитектура- қурилиш  институти қошидаги 1-сон академик лицей ўқитувчиси,

Хайдаров Эркин Хамдамович - Самарқанд давлат архитектура-қурилиш  институти қошидаги 1-сон академик лицей ўқитувчиси, 

Шерматова Дилдора - Самарқанд давлат архитектура-қурилиш  институти қошидаги 1-сон академик лицей бўлим бошлиғи.

72-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси: 

Исломов Карим Саидмуродович - Самарқанд давлат архитектура-қурилиш институти  кафедра мудири.

Комиссия раиси ўринбосари:        

Бобобеков Искандар - Самарқанд шаҳар, Мададкор маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:        

Назарбердиев Шомурат Рузимуратович - Самар қанд давлат архитектура-қурилиш институти  ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари:    

Абдураҳимов Носир - Самарқанд шаҳар, Лолазор маҳалла фуқаролар йиғини раиси,

Алиқулов Ўлмас Раббимович - Самарқанд давлат архитектура-қурилиш институти  ўқитувчиси,

Қиличева Феруза - Самарқанд шаҳар, 20-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Намозов Келдиёр - Самарқанд шаҳар, Мададкор маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Раҳмонқулова Раъно - Самарқанд шаҳар, 20-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Тўраева Гулбаҳор - Самарқанд шаҳар, 20-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Худоёров Ўктам Жўракулович - Самарқанд давлат архитектура-қурилиш институти  кафедра мудири,

Шойимардонов Неъмат - Самарқанд шаҳар, Мададкор маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.

73-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси: 

Рузиева Шохиста Рашидовна - Самарқанд шаҳар, 12-умумтаълим мактаби директори.

Комиссия раиси ўринбосари:        

Гарипова Люция - Самарқанд шаҳар, Тўпхона маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:

Болтабоева Мадина Собировна - Самарқанд шаҳар, 12-умумтаълим мактаби  ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари:

Иргашева Гулнора Хушвактовна - Самарқанд шаҳар, 12-умумтаълим мактаби  ўқитувчиси,

Каршиев Азамат Шарофитдинович - Самарқанд шаҳар, 12-умумтаълим мактаби  ўқитувчиси,

Мустафаев Жасур Болибоевич - Самарқанд шаҳар, 12-умумтаълим мактаби  ўқитувчиси,

Ойдинов Отабек - Самарқанд шаҳар, Тўпхона маҳалла фуқаролар йиғини  посбони,

Осипян Виктория Валерьевна - Самарқанд шаҳар, 12-умумтаълим мактаби  ўқитувчиси,

Фахриева Шоира - Самарқанд шаҳар, Тўпхона маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Хайдаров Дилшод Мамадаминович - Самарқанд шаҳар, 12-умумтаълим мактаби  ўқитувчиси,

Хусанова Олия Абдуллаевна - Самарқанд шаҳар, 12-умумтаълим мактаби  ўқитувчиси.

74-участка сайлов комиссияси

Комиссия раиси:

Ахмедов Обид Самадович - Ҳарбий госпиталь бошлиғининг ўринбосари.

Комиссия котиби:

Сайфуллаев Наим Иноятович - Ҳарбий госпиталь бўлим бошлиғи.     

Комиссия аъзолари:

Юлдошев Исроил Хушвактович - Ҳарбий госпиталь бўлим бошлиғи,

Турсунбоев Баходир Норкулович - Ҳарбий госпиталь бўлим бошлиғи,

Ахунов Анвар Муродович - Ҳарбий госпиталь поликлиникаси бошлиғи.    

75-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Матлюбов Акобир Ахмедович - Самарқанд иқтисодиёт ва сервис институти қошидаги 1-сон академик лицей директори.

Комиссия раиси ўринбосари:

Сирожиддинова Ибодат - Самарқанд шаҳар, Мир Саид Барака маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси.

Комиссия котиби:

Хайдаров Шерзод - Самарқанд иқтисодиёт ва сервис институти қошидаги 1-сон академик лицей ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари:

Хушваков Акмал - Самарқанд иқтисодиёт ва сервис институти қошидаги 1-сон академик лицей ўқитувчиси,

Хушвақтов Алимардон - Самарқанд иқтисодиёт ва сервис институти қошидаги 1-сон академик лицей ўқитувчиси,

Бердиева Рухшона - Самарқанд шаҳар, Мир Саид Барака маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Ибрагимов Исроил - хусусий тадбиркор,

Каримова Наргиза - Самарқанд иқтисодиёт ва сервис институти қошидаги 1-сон академик лицей ўқитувчиси,

Бекбоев Бекжон - Самарқанд иқтисодиёт ва сервис институти қошидаги 1-сон академик лицей ўқитувчиси,

Улашов Акбар - Самарқанд шаҳар, Мир Саид Барака маҳалла фуқаролар йиғини посбони,

Халиулина Флорида - Самарқанд иқтисодиёт ва сервис институти қошидаги 1-сон академик лицей ўқитувчиси.

76-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Норбутаев Алишер Бердиқулович - Самарқанд вилоят стоматология поликлиникаси бош шифокори.

Комиссия раиси ўринбосари:

Нарзуллаев Собир - Самарқанд шаҳар, Фаровонлик маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:

Пиримқулов Аъзам Бобокулович - Самарқанд вилоят стоматология поликлиникаси шифокори.

Комиссия аъзолари:    

Ахмедова Зулхумор Шакировна - Самарқанд шаҳар, Боғичинор маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Ахмедова Малика Аламовна - Самарқанд шаҳар, 9-мактабгача таълим муассасаси хўжалик  мудираси,

Ёқубова Мақсуда Иномовна - Самарқанд шаҳар, Фаровонлик маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Марупов Ўткир Якубович - Самарқанд вилоят стоматология поликлиникаси бош шифокор ўринбосари,

Раджабова Тўхтабону Каримовна - Самарқанд шаҳар, Боғичинор маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Расулов Лочинбек  Асатович - Самарқанд шаҳар, давлат солиқ инспекцияси  шўъба бошлиғи,

Суюнов Мирзо Суюнович - Самарқанд вилоят стоматология поликлиникаси  бўлим бошлиғи,

Хамраев Фирдавс Иркинович - «Самарқанднон» корхонаси маркетинг бўлими  экспедитори.

77-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Мустафаева Эльмира Энверовна - Самарқанд шаҳар, 2-оилавий поликлиникаси филиали мудираси.

Комиссия раиси ўринбосари:

Илмуродов Шухрат Рустамович - Самарқанд шаҳар, Лоҳутий маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:

Ибрагимова Гулмира Мусаевна - Самарқанд шаҳар, 2-оилавий поликлиникаси филиали ҳамшираси.

Комиссия аъзолари:

Анорбаева Сайёра Муродкасимовна - Самар қанд шаҳар, Лоҳутий маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Гафурова Раъно Саънатовна - Самарқанд шаҳар, Гулбаҳор маҳалла фуқаролар йиғини раиси,

Тоиров Зоир Шукруллаевич - Самарқанд шаҳар, Лоҳутий маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Усмонова Саодат Тулкиновна - Самарқанд шаҳар, 2-оилавий поликлиникаси ҳамшираси,

Хамдамова Нодира Облакуловна - Самарқанд шаҳар, 84-мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси,

Хамраев Фахриддин Холказакович - Самарқанд шаҳар, "8-март" масъулияти чекланган жамияти ходими,

Хамроева Манзура Шодмоновна - Самарқанд шаҳар, Гулбаҳор маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Шарипова Замира Зохировна - Самарқанд шаҳар, 2-оилавий поликлиника филиали ҳамшираси.       

78-участка сайлов комиссияси

Комиссия раиси:

Расулова Гўзал Жавадовна - Самарқанд шаҳар, 62-мактабгача таълим муассасаси мудираси.

Комиссия раиси ўринбосари:

Бобоходжаев Ахтам - Самарқанд давлат университети ўқитувчиси.    

Комиссия котиби:

Хайдаров Дилшод Мухаммадаминович - Самар қанд шаҳар, 12-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари:

ўуломова Замира Ризаевна - Самарқанд шаҳар, Саид маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Жабборов Қаххор - Самарқанд шаҳар, Саид маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Муминова Сайёра ўайбуллаевна - Самарқанд шаҳар, 62-мактабгача таълим муассасаси касаба уюшмаси раиси,

Рахимова Матлуба Зарифовна - Самарқанд шаҳар, Саид маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Саидалиев Искандар - Самарқанд шаҳар, Саид маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Хамраева Зарина Хусеновна - Самарқанд шаҳар, 62-мактабгача таълим муассасаси катта ҳамшираси,

Чиммирзаева Эсонгул Бердимуродовна - Самар қанд шаҳар, 62-мактабгача таълим муассасаси катта тарбиячиси,

Шодиёрова Комила Эшмановна - Самарқанд шаҳар, 62-мактабгача таълим муассасаси хўжалик мудираси.

79-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Самиев Абдулло Яшинович - Самарқанд қишлоқ хўжалик институти қошидаги 1-сон академик лицей директор ўринбосари. 

Комиссия раиси ўринбосари:

Абжамилов Улуғбек - Самарқанд шаҳар, Мингтут маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:

Бектоев Санжар Қувондиқович - Самарқанд қишлоқ хўжалик институти қошидаги 1-сон академик лицей ўқитувчиси.  

Комиссия аъзолари:

Бадирова Мухаббат Яхшибоевна - Самарқанд қишлоқ хўжалик институти қошидаги 1-сон академик лицей ўқитувчиси,

Исаев Искандар - Самарқанд шаҳар, Мингтут маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Намозов Абдимурот Назарович - Самарқанд қишлоқ хўжалик институти қошидаги 1-сон академик лицей ўқитувчиси,

Норбоева Фазилат Азимовна - Самарқанд қишлоқ хўжалик институти қошидаги 1-сон академик лицей ўқитувчиси,

Сафарова Назокат - Самарқанд шаҳар, Мингтут маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Урозалиев Комил Пулатович - Самарқанд қишлоқ хўжалик институти қошидаги 1-сон академик лицей ўқитувчиси,

Шукуров Икром Абдурашитович - Самарқанд қишлоқ хўжалик институти қошидаги 1-сон академик лицей ўқитувчиси,        

Эшбўриева Ноила Рашидовна - Самарқанд қишлоқ хўжалик институти қошидаги 1-сон академик лицей ўқитувчиси.

80-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Гафаров Фазлиддин Эргашевич - Самарқанд вилоят кўп тармоқли тиббиёт маркази шифокори.

Комиссия раиси ўринбосари:        

Махматов Фарход Эгамбердиевич - Самарқанд вилоят кўп тармоқли тиббиёт маркази бўлим бошлиғи.

Комиссия котиби:

Рахимов Зафар Зарифжонович - Самарқанд вилоят кўп тармоқли тиббиёт маркази шифокори.

Комиссия аъзолари:

Вохидов Феруз Фаёзович - Самарқанд вилоят кўп тармоқли тиббиёт маркази бўлим бошлиғи,

Хакимов Шавкат Нормаматович - Самарқанд вилоят кўп тармоқли тиббиёт маркази шифокори,

Умиров Азамат - Самарқанд вилоят кўп тармоқли тиббиёт маркази шифокори,

Курбонов Суннатулло - Самарқанд вилоят кўп тармоқли тиббиёт маркази бўлим бошлиғи.

81-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

ўаниев Авазбек Олимович - Самарқанд вилоят Ички ишлар бошқармаси катта инспектори.

Комиссия котиби:

Давронов Хасан Давронович - Самарқанд вилоят Ички ишлар бошқармаси катта тезкор вакили.

Комиссия аъзолари:    

Рашидов Сухроб Манонович - Самарқанд вилоят ички ишлар бошқармаси вақтинча сақлаш ҳибс хонаси бошлиғи,

Тиркашев Умид Абдумуратович - Самарқанд вилоят ички ишлар бошқармаси вақтинча сақлаш ҳибс хонаси ходими,

Хусаинов Бахтиёр Ўткирович - Самарқанд вилоят ички ишлар бошқармаси вақтинча сақлаш ҳибс хонаси бошлиғи ўринбосари.

82-участка сайлов комиссияси

Комиссия раиси:

Раббимова Дилфуза - Самарқанд шаҳар, 36-умумтаълим мактаби директори.

Комиссия раиси ўринбосари:        

Джалилов Фахриддин - Самарқанд шаҳар, Ёшлик маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:        

Бобожонов Шухрат - Самарқанд шаҳар, 36-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари:    

Абдумўминова Раима - Самарқанд шаҳар, 36-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Урунова Мавлуда - Самарқанд шаҳар, 36-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Боймирзаева Хуршеда - Самарқанд шаҳар, Ёшлик маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,  

Қурбонова Холчучук - Самарқанд шаҳар, Ёшлик маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Махмудов Омон - Самарқанд шаҳар, Чилқудуқ маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Хайитов Аслам - Самарқанд шаҳар, Ёшлик маҳалла фуқаролар йиғини посбони,

Рахимова Майсара - Самарқанд шаҳар, Чилқудуқ маҳалла фуқаролар йиғини раиси,

Шамсиева Анжела - Самарқанд шаҳар, Чилқудуқ маҳалла фуқаролар йиғини котибаси.

83-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси: 

Назарова Ойдин - Самарқанд шаҳар, 45-мактабгача таълим муассасаси мудираси.

Комиссия раиси ўринбосари:        

Хақбердиев Шамсиддин - Самарқанд шаҳар, Наврўз маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:

Мардонова Тозагул - Самарқанд шаҳар, 36-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари:    

Бозорова Насиба - Самарқанд шаҳар, 36-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Махмудова Жамила - Самарқанд шаҳар, 36-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Тоирова Назира - Самарқанд шаҳар, 36-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Қурбонова Юлдуз - Самарқанд шаҳар, 45-мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси,

Латипова Гулсара - Самарқанд шаҳар, 2-маданият уйи ходими,

Мавлонова Заргул - Самарқанд шаҳар, Наврўз маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Махмудова Мехрибон - Самарқанд шаҳар, 45-мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси,

Машарипова Жамила - Самарқанд шаҳар, Наврўз маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси.

84-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Самандаров Қувончбек Тўйчибоевич - Самарқанд иқтисодиёт ва сервис институти қошидаги 2-академик лицей ўқитувчиси.

Комиссия раиси ўринбосари:        

Тошбоев Бекмурод - Самарқанд шаҳар, Гулистон маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:

Лутфуллаев Улуғбек Махмудович - Самарқанд иқтисодиёт ва сервис институти қошидаги 2-академик лицей ўқитувчиси.       

Комиссия аъзолари:    

Бегимқулов Жўрақул Нуруллаевич - Самарқанд иқтисодиёт ва сервис институти қошидаги 2-академик лицей директор ўринбосар, 

Зарипова Нигина Бахтиёровна - Самарқанд шаҳар, Гулистон маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Иззатуллаев Талант Убайдуллаевич - Самарқанд иқтисодиёт ва сервис институти қошидаги 2-академик лицей ўқитувчиси,

Ирисқулов Бекзод Жахонгирович - Самарқанд иқтисодиёт ва сервис институти қошидаги 2-академик лицей ўқитувчиси,       

Махмудов Фурқат Жумабоевич - Самарқанд иқтисодиёт ва сервис институти қошидаги 2-академик лицей ўқитувчиси,       

Одилов Низомиддин Саматович - Самарқанд иқтисодиёт ва сервис институти қошидаги 2-академик лицей бўлим бошлиғи,

Тураева Сайёра - Самарқанд шаҳар, Гулистон маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Уралов Шухрат Рузиевич - Самарқанд иқтисодиёт ва сервис институти қошидаги 2-академик лицей ўқитувчиси.

85-участка сайлов комиссияси

Комиссия раиси:

Саматова Малика Рустамовна - Самарқанд шаҳар, 119-мактабгача таълим муассасаси мудираси.

Комиссия раиси ўринбосари:        

Муминов Ёдгор - Самарқанд шаҳар, Заргартепа маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:        

Тошмухамедова Азиза - Самарқанд шаҳар, 119-мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси.

Комиссия аъзолари:    

Алланазарова Мияссар - Самарқанд шаҳар, 119-мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси,

Исматов Хикмат - «Самандар» уй-жой мулкдорлари ширкати раиси,

Каримов Салохиддин - Самарқанд шаҳар, Заргартепа маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Ташпулотова Масуда - Самарқанд шаҳар, Заргартепа маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Тимошенко Ирина - Самарқанд шаҳар, 119-мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси,

Умирова Сожида - Самарқанд шаҳар, 119-мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси,

Хамиджонова Наргиза - Самарқанд шаҳар, 119-мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси,

Ширинбоева Тамара - Самарқанд шаҳар, 24-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.

86-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси: 

Восеева Фируза - Самарқанд шаҳар, 114-мактабгача таълим муассасаси мудираси.

Комиссия раиси ўринбосари:        

Асланов Илхом Алимович - Самарқанд шаҳар, Ботир Зокиров маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:

Шукурова Манзура Амриллоевна - Самарқанд шаҳар, 114-мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси.

Комиссия аъзолари:

Норматов Ўринбой Тиловович - Самарқанд шаҳар, Ботир Зокиров маҳалла фуқаролар йиғини  фаоли,

Очилова Дилдора - Самарқанд шаҳар, 114-мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси,

Розиқова Мавсума - Самарқанд шаҳар, Ботир Зокиров маҳалла фуқаролар йиғини  фаоли,

Саидов Салим Саидович - Самарқанд шаҳар, Ботир Зокиров маҳалла фуқаролар йиғини  фаоли,

Сиддиқова Гулбаҳор Турдиевна - Самарқанд шаҳар, Ботир Зокиров маҳалла фуқаролар йиғини  фаоли,

Стечкина Людмила Петровна - Самарқанд шаҳар, Ботир Зокиров маҳалла фуқаролар йиғини  фаоли,

Ҳайдаров Идрис Ильёсович - Самарқанд шаҳар, Ботир Зокиров маҳалла фуқаролар йиғини  фаоли,

Шукуров Фурқат Исматович - Самарқанд шаҳар, Ботир Зокиров маҳалла фуқаролар йиғини посбони.

87-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси: 

Исматов Улуғбек - Самарқанд ҳуқуқшунослик коллежи ўқитувчиси.

Комиссия раиси ўринбосари:

Абдуллаев Рахмат - Самарқанд шаҳар, Янгиқўрғон маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:        

Усмонов Дилмурод - Самарқанд ҳуқуқшунослик коллежи ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари:

Уракова Зарифа - Самарқанд ҳуқуқшунослик коллежи ўқитувчиси,

Эргашев Йўлдош - Самарқанд ҳуқуқшунослик коллежи ўқитувчиси, 

Сафарова Дилрабо - Самарқанд шаҳар, Янгиқўрғон маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Хамраева Хадича - Самарқанд шаҳар, Янгиқўрғон маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Юлдошева Дилфуза - Самарқанд шаҳар, Янгиқўрғон маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Пулатов Бегзод - 3-сон ихтисослашган болалар-ўсмирлар олимпия захиралари спорт мактаби директори,

Абдуллаев Аббос - Самарқанд ҳуқуқшунослик коллежи ўқитувчиси,

Хакимов Азим - Самарқанд ҳуқуқшунослик коллежи ўқитувчиси.      

88-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси: 

Темиров Акмал Зокирович - Самарқанд шаҳар, 24-умумтаълим мактаби директори.

Комиссия раиси ўринбосари:        

Салимов Баходир - Самарқанд шаҳар, Ҳофиз Шерозий маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:        

Тухтаева Насиба Сафаровна - Самарқанд шаҳар, 24-умумтаълим мактаби директор ўринбосари.

Комиссия аъзолари:    

Ахмедов Фирдавс - Самарқанд шаҳар, Ҳофиз Шерозий маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Косимова Сожида Эсиргаповна - Самарқанд шаҳар, 24-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Қурбонов Абдусалим - Самарқанд шаҳар, Ҳофиз Шерозий маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Мамаражабова Гулзода - Самарқанд шаҳар, 24-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Маматова Саодат Киличовна - Самарқанд шаҳар, 24-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Рузиева Шохиста - Самарқанд шаҳар, 24-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Уроқов Турсун - Самарқанд шаҳар, Ҳофиз Шерозий маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Хабибова Сохиба - Самарқанд шаҳар, Ҳофиз Шерозий маҳалла фуқаролар йиғини котибаси.

89-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси: 

Мамедова Дилором Азимовна - Самарқанд шаҳар, 121-мактабгача таълим муассасаси мудираси.

Комиссия раиси ўринбосари:        

Абдушукуров Комилжон - Самарқанд шаҳар, Сартепа маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:        

Бабаджанова Нигора - Самарқанд шаҳар, 121-мактабгача таълим муассасаси котибаси.

Комиссия аъзолари:    

Ахмедова Барно - Самарқанд шаҳар, 121-мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси,

Бобоева Зулфия - Самарқанд шаҳар, 121-мактабгача таълим муассасаси бош ҳамшираси,

Джафарова Сайёра - Самарқанд шаҳар, 121-мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси,

Козимова Мавжуда - Самарқанд шаҳар, 121-мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси,

Расулова Риския - Самарқанд шаҳар, 121-мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси,

Умарова Светлана - Самарқанд шаҳар, 121-мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси,

Шавқиева Наргиза - Самарқанд шаҳар, Сартепа маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Юлдашев Шавкат - Самарқанд шаҳар, Сартепа маҳалла фуқаролар йиғини посбони.

90-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси: 

Тўхтамишев Азиз - Сартепа туризм ва маиший хизмат касб-ҳунар коллежи директори.

Комиссия раиси ўринбосари:        

Акрамова Сожида - Самарқанд шаҳар, Хўжасоат маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:        

Муродова Зарина Рустамовна - Сартепа туризм ва маиший хизмат касб-ҳунар коллежи директор ўринбосари.

Комиссия аъзолари:    

Адилов Алишер Шукуруллаевич - Сартепа туризм ва маиший хизмат касб-ҳунар коллежи  директор ўринбосари,  

Ризаева Назира - Сартепа туризм ва маиший хизмат касб-ҳунар коллежи АРМ раҳбари,

Джураева Дилором - Сартепа туризм ва маиший хизмат касб-ҳунар коллежи руҳшуноси,

Ахмедов Жахон - Сартепа туризм ва маиший хизмат касб-ҳунар коллежи жисмоний тарбия кафедраси раҳбари,

Очилов Обид - Сартепа туризм ва маиший хизмат касб-ҳунар коллежи кафедра мудири,

Қодирова Умида - Сартепа туризм ва маиший хизмат касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси,

 Ибрагимова Озода - Самарқанд шаҳар, Хўжасоат маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

 Эшбекова Умида - Самарқанд шаҳар, Хўжасоат маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси.

91-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Насимова Зухра - Самарқанд шаҳар, 55-умумтаълим мактаби директор ўринбосари.

Комиссия раиси ўринбосари:        

Урунова Рухсора - Самарқанд шаҳар, Саъдий Шерозий маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси.

Комиссия  котиби:

Нуралиева Нилуфар - Самарқанд шаҳар, 55-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари:    

Салохиддинова Мухаббат - Самарқанд шаҳар, 55-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Ҳамроқулова Фотима - Самарқанд шаҳар, 55-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Ҳимматова Фируза - Самарқанд шаҳар, 55-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Элмурадова Лола - Самарқанд шаҳар, 55-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Юнусова Зарифа - Самарқанд шаҳар, 55-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Намозова Дилшода - Самарқанд шаҳар, 55-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Маджидова Дилноза - Самарқанд шаҳар, Саъдий Шерозий маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Сидиқова Хуршеда - Самарқанд шаҳар, Саъдий Шерозий маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.

92-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Гулямов Шермамат - Самарқанд шаҳар, Шойибофлар маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия раиси ўринбосари:        

Каршиев Ҳамроқул - Самарқанд Аэрогеодезия давлат унитар корхонаси бўлим бошлиғи.

Комиссия котиби:        

Абдуллаев Рахмат - Самарқанд шаҳар, 53-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари:

Абдушукуров Марат - Самарқанд шаҳар, Панжоб маҳалла фуқаролар йиғини  раиси,

Алиев Даврон - Самарқанд шаҳар, Шойибофлар маҳалла фуқаролар йиғини  фаоли,

Багиров Алиризо - Самарқанд шаҳар, Панжоб маҳалла фуқаролар йиғини  фаоли,

Джураев Шавкат - Самарқанд шаҳар, Панжоб маҳалла фуқаролар йиғини  фаоли,

Садикова Сурия - Самарқанд давлат университети ўқитувчиси,

Тоиров Мамаризо - Самарқанд шаҳар, «Истам транс» корхонаси директори,

Тоштемиров Азамат - Самарқанд Аэрогеодезия давлат унитар корхонаси бўлим бошлиғи,

Хакимов Неъмат - Самарқанд шаҳар, Шойибофлар маҳалла фуқаролар йиғини  фаоли.

93-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Рахмонова Гулбахор Ширмаматовна - Самарқанд шаҳар, 53-умумтаълим мактаби директори.

Комиссия раиси ўринбосари:        

Рахматов Ахтам - Самарқанд шаҳар, Бўстон маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:        

Ахмедова Шоира - Самарқанд шаҳар, 53-умумтаълим мактаби  котибаси.

Комиссия аъзолари:

Алиева Дилдора - Самарқанд шаҳар, 53-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Акбаров Йўлдош - Самарқанд шаҳар, 53-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Ибадова Назира - Самарқанд шаҳар, 53-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Исаев Мусин - Самарқанд шаҳар, Аҳиллик маҳалла фуқаролар йиғини раиси,

Каршиева Элмира - Самарқанд шаҳар, 53-умумтаълим мактаби  ўқитувчиси,

Мухторов Лочин - Самарқанд шаҳар, Бўстон маҳалла фуқаролар йиғини  посбони,

Ходжаева Гулбахор - Самарқанд шаҳар, Бўстон маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Хайдаров Аббос - Самарқанд шаҳар, Аҳиллик маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.

94-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси: 

Тиловова Феруза - Самарқанд шаҳар, 115-мактабгача таълим муассасаси мудираси.

Комиссия раиси ўринбосари:

Давронов Комилжон - Самарқанд шаҳар, Нурли келажак маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:

Назарова Дилноза - Самарқанд шаҳар, 115-мактабгача таълим муассасаси услубчиси.

Комиссия аъзолари:    

Имомова Адолат - Самарқанд шаҳар, 115-мактабгача таълим муассасаси  тарбиячиси,

Мухиддинова Раъно - Самарқанд шаҳар, 115-мактабгача таълим муассасаси  тарбиячиси,

Пармонова Ойсара - Самарқанд шаҳар, Нурли келажак маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Расулова Норгул - Самарқанд шаҳар, Нурли келажак маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Урунова Мехри - Самарқанд шаҳар, 115-мактабгача таълим муассасаси  тарбиячиси,

Хасанов Ботир - Самарқанд шаҳар, Нурли келажак маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Шодиева Мавлюда - Самарқанд шаҳар, Нурли келажак маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Эштоева Хабиба - Самарқанд шаҳар, 115-мактабгача таълим муассасаси  тарбиячиси.

95-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Эргашева Шаҳодат Саидовна - Самарқанд шаҳар, 54-умумтаълим мактаби директор ўринбосари.

Комиссия раиси ўринбосари:        

Одилов Собиржон - Самарқанд шаҳар, Шукрона маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:

Назаров Одил Ёрқулович - Самарқанд шаҳар, 54-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари:    

Халилова Шохиста - Самарқанд шаҳар, Шукрона маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Қаршиев Шавкат - Самарқанд шаҳар, Шукрона маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Насимова Ҳадича Муродовна - Самарқанд шаҳар, 54-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Рустамов Отабек Акбарович - Самарқанд шаҳар, 54-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Турдиева Зиёда Амировна - Самарқанд шаҳар, 54-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Файзиев Шерзод Фаттоевич - Самарқанд шаҳар, 54-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Ҳусанова Гулноза Михлиёровна - Самарқанд шаҳар, 54-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Шукурова Мухаббат - Самарқанд шаҳар, Шукрона маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси.

96-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Чаққонов Вафоқул Бурхонович - Самарқанд шаҳар, 16-умумтаълим мактаби директори.

Комиссия раиси ўринбосари:        

Эрматов Ражаббой - Самарқанд шаҳар, Маданият маҳалла  фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:

Мажидов Шохимардон - Самарқанд шаҳар, 16-умумтаълим мактаби котиби.

Комиссия аъзолари:

Кабулов Сардор - Самарқанд шаҳар, 16-умумтаълим мактаби директор ўринбосари,

Абдуллаев Бахтиёр - Самарқанд қишлоқ хўжалик институти ўқитувчиси,

Боймурзаева Мухаббат - Самарқанд шаҳар, 16-умумтаълим мактаби директор ўринбосари,

Исоқова Дилфуза - Самарқанд шаҳар, 16-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Адилова Малика - Самарқанд шаҳар, 16-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Мирзаева Турғуной - Самарқанд шаҳар, Маданият маҳалла  фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Муротова Нодира - Самарқанд шаҳар, 16-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Эшмуродов Махмуд - Самарқанд шаҳар, Маданият маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.

97-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Бойқобилова Барно - Самарқанд шаҳар, 58-умумтаълим мактаби директори.

Комиссия раиси ўринбосари:

Эшматов Музаффар - Самарқанд шаҳар, Нурафшон маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:

Бекназарова Юлдуз - Самарқанд шаҳар, 58-умумтаълим мактаби котибаси.

Комиссия аъзолари:

Авезова Гулнора - Самарқанд шаҳар, 58-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Кулжанова Башорат - Самарқанд шаҳар, 58-умумтаълим мактаби директор ўринбосари,

Хакимова Мохичехра - Самарқанд шаҳар, Нурафшон маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Алимов Карим - Самарқанд шаҳар, Нурафшон маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Мелиев Фатто - Самарқанд шаҳар, Нурафшон маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Билялова Людмила - Самарқанд шаҳар, 58-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Мамаева Нодира - Самарқанд шаҳар, 58-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Жураева Гулнора - Самарқанд шаҳар, 58-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.

98-участка сайлов комиссияси     

Комиссия раиси:

Ниязкулов Хайрулло Файзуллаевич - Самарқанд шаҳар, 6-болалар мусиқа ва санъат мактаби директори.

Комиссия раиси ўринбосари:

Юсупова Мавлуда Усановна - Самарқанд шаҳар, Дар ғом маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:

Мамарасулов Шохрух Фахриддин ўғли - Самарқанд шаҳар, 6-болалар мусиқа ва санъат мактаби ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари:

Ахмедов Вали Эркинович - Самарқанд шаҳар, 6-болалар мусиқа ва санъат мактаби ўқитувчиси,

Валиев Ойбек Альширович - Самарқанд шаҳар, 6-болалар мусиқа ва санъат мактаби директор ўринбосари,

Гадоева Зилола Полвановна - Самарқанд шаҳар, Дар ғом маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Кулмурадова Саломат Эргашевна - Самарқанд шаҳар, Чорбоғ маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Мустафаев Сайфулло Абдуллаевич - Самарқанд шаҳар, Чорбоғ маҳалла фуқаролар йиғини раиси,

Подлеснова Оксана Анатольевна - Самарқанд шаҳар, 6-болалар мусиқа ва санъат мактаби ўқитувчиси,

Фармонова Рахима Ахроровна - Самарқанд шаҳар, 6-болалар мусиқа ва санъат мактаби ўқитувчиси,

Шодиев Солижон Баратович - Самарқанд шаҳар, 6-болалар мусиқа ва санъат мактаби ўқитувчиси.

99-участка сайлов комиссияси     

 Комиссия раиси:

Лутфуллаев Алишер Хамидович  - Самарқанд шаҳар 1-шифохона  шифокори.

Комиссия раиси ўринбосари:

Курбонов Улугбек Жамолович – Самарқанд шаҳар 1-шифохона  шифокори.      

Комиссия котиби:

Алланов Нормумин Рахматуллаевич – Самарқанд шаҳар 1-шифохона  шифокори.

Комиссия аъзолари:

Имамова Мавлуда Маматмуродовна – Самарқанд шаҳар 1-шифохона  шифокори,

Курбонова Дилшода Сайфиддиновна – Самарқанд шаҳар 1-шифохона  шифокори,

Акилов Ойбек Тошкулович – Самарқанд шаҳар 1-шифохона шифокори,

Юлдошев Хошимжон Корабоевич - Самарқанд шаҳар 1-шифохона  шифокори.

100-участка сайлов комиссияси   

Комиссия раиси: 

Мусакулов Дилшод Холмурадович - Ҳарбий қисм командирининг  ўринбосари.

Комиссия котиби:

Чиндаулов Маматали Уразбакович - Ҳарбий қисм бўлим бошлиғи.

Комиссия аъзолари:    

Абдураимов Эркин Миркурбанович - Ҳарбий қисм командирининг  ўринбосари,

Артиков Шахбоз Шавкатович - Ҳарбий қисм бўлим бошлиғи,

Нуриддинов Алишер Алмарович - Ҳарбий қисм взвод командири.

101-участка сайлов комиссияси   

Комиссия раиси: 

Шодмонов Илёс Юсуфович - Ҳарбий қисм кадр ва саф бўлими бошлиғи.

Комиссия котиби:        

Холбоев Озод Сувонкулович - Ҳарбий қисм бўлим бошлиғи.

Комиссия аъзолари:

Абдулхакимов Азиз Муталибжонович - Ҳарбий қисм бўлим бошлиғи,

Эшонкулов Аброр Акбаралиевич - Ҳарбий қисм взвод командири,

Ахмедов Мухаммад Тохирович - Ҳарбий қисм взвод командири.

102-участка сайлов комиссияси   

Комиссия раиси:

Фозилов Рахматилло - Самарқанд педагогика коллежи директор ўринбосари.

Комиссия раиси ўринбосари:        

Астанова Гулшод - Самарқанд шаҳар, Саидризо Ализода маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси.

Комиссия котиби:

Жураев Нуриддин - Самарқанд педагогика коллежи бўлим бошлиғи.

Комиссия аъзолари:

Ахмедова Зулфия - Самарқанд шаҳар, Фароғат маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Нарзиқулова Мавсума - Самарқанд шаҳар, Саидризо Ализода маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Нурмухаммедов Исо - Самарқанд шаҳар, Фароғат маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Ходжаева Рохила - Самарқанд шаҳар, Саидризо Ализода маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Холикулов Азизбек - Самарқанд педагогика коллежи ўқитувчиси,

Хужамуродов Эркин - Самарқанд педагогика коллежи ўқитувчиси,

Шарипова Нигора - Самарқанд педагогика коллежи руҳшуноси,

Якубова Гулноза - Самарқанд педагогика коллежи хотин-қизлар қўмитаси раиси.

103-участка сайлов комиссияси   

Комиссия раиси:

Холбўтаева Наргиза - Самарқанд шаҳар, 124-мактабгача таълим муассасаси мудираси.

Комиссия раиси ўринбосари:        

Рахимова Гулчехра - Самарқанд шаҳар, Каттақўрғон маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:

Касимова Нодира - Самарқанд шаҳар, 124-мактабгача таълим муассасаси педагоги.

Комиссия аъзолари:

Абдуалиева Гулчехра - Самарқанд шаҳар, Каттақўрғон маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Багирова Гулчеҳра - Самарқанд шаҳар, Каттақўрғон маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Бекпулатова Махфуза - Самарқанд шаҳар, Ўрикзор маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Мирзаева Мадина - Самарқанд шаҳар, 124-мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси,

Муродова Хуршида - Самарқанд шаҳар, 124-мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси,

Расулова Сайёра - Самарқанд шаҳар, 124-мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси,

Хайитов Турғун - Самарқанд шаҳар, Ўрикзор маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Юнусов Алижон - Самарқанд шаҳар, Каттақўрғон маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.

104-участка сайлов комиссияси   

Комиссия раиси:

Хайдаров Комил - Самарқанд вилоят педагог кадрларни қайта тайёрлаш ва малакасини ошириш институти доценти.

Комиссия раиси ўринбосари:

Уролов Мурод - Самарқанд шаҳар, 18-умумтаълим мактаби директор ўринбосари.

Комиссия котиби:        

Гайбуллаев Хошим - Самарқанд вилоят педагог кадр ларни қайта тайёрлаш ва малакасини ошириш институти ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари:

Азимбекова Насиба - Самарқанд шаҳар, Меҳробод маҳалла фуқаролар йиғини раиси,

Алимова Зулхумор - Самарқанд шаҳар, Беклар маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Джавадбеков Мухиддин - Самарқанд шаҳар, Беклар маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Раббонаева Дилдора - Самарқанд вилоят педагог кадр ларни қайта тайёрлаш ва малакасини ошириш институти ўқитувчиси,

Толипова Турсунтош - Самарқанд вилоят педагог кадрларни қайта тайёрлаш ва малакасини ошириш институти ўқитувчиси,

Тохирова Шохиста - Самарқанд шаҳар, Меҳробод маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Файзуллаева Гулрайхон - Самарқанд шаҳар, 18-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Ҳикматуллаева Муҳаббат - Самарқанд шаҳар, 18-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.

105-участка сайлов комиссияси   

Комиссия раиси: 

Юсупова Наргиза Владимировна - Самарқанд шаҳар, 13-умумтаълим мактаби директори.

Комиссия раиси ўринбосари:        

Арапов Ибодулла - Самарқанд шаҳар, Камолот маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:        

Аббасова Амина - Самарқанд шаҳар, 13-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари:

Акбарова Сайёра - Самарқанд шаҳар, 13-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

ўофуров Хамид - Самарқанд шаҳар, Найман маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Жуманова Озода - Самарқанд шаҳар, 13-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Махмудова Елена - Самарқанд шаҳар, 13-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Рахматова Сожида - Самарқанд шаҳар, 13-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Сафаров Мавлон - Самарқанд шаҳар, Найман маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Умарова Нилуфар - Самарқанд шаҳар, 13-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Хамидов Облоқул - Самарқанд шаҳар, Камолот маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.

106-участка сайлов комиссияси   

Комиссия раиси: 

Рахматова Лайло Нормахмадовна - Самарқанд шаҳар, 76-мактабгача таълим муассасаси мудираси.

Комиссия раиси ўринбосари:        

Мўминов Носир - Самарқанд шаҳар, Амир Темур маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:        

Джураева Дилором - Самарқанд шаҳар, 76-мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси.

Комиссия аъзолари:    

Ахмедов Рашид - Самарқанд шаҳар, Амир Темур маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Джураева Гулсара - Самарқанд шаҳар, 76-мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси,

Имамов Шахзод - Самарқанд шаҳар, Амир Темур маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Маматова Дилшода - Самарқанд шаҳар, 76-мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси,

Мамедова Раъно - Самарқанд шаҳар, 76-мактабгача таълим муассасаси ходими,

Мирмуминова Зураффо - Самарқанд шаҳар, Амир Темур маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Насирова Раиса - Самарқанд шаҳар, Амир Темур маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Юлдашева Шоиста - Самарқанд шаҳар, 76-мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси.

107-участка сайлов комиссияси   

Комиссия раиси: 

Бобоёрова Нигора - Самарқанд шаҳар, 14-умумтаълим мактаби директор ўринбосари.

Комиссия раиси ўринбосари:        

Аббасов Қахрамон - Самарқанд шаҳар, Теракзор маҳалла фуқаролар йиғини раиси.        

Комиссия котиби:        

Аликулов Азамат - Самарқанд шаҳар, 14-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари:

Аббасов Садулло - Самарқанд шаҳар, Теракзор маҳалла фуқаролар йиғини посбони,

Мавлонова Мархабо - Самарқанд шаҳар, 14-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

ўуломов Шавкат - Самарқанд шаҳар, Теракзор маҳалла фуқаролар йиғини котиби,

Ибрагимов Акрам - Самарқанд шаҳар, Извошчилар маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Мецкаридзе Радихан - Самарқанд шаҳар, 14-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Самеев Хирожиддин - Самарқанд шаҳар, Бешчинор маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Сатторов Қаюм - Самарқанд шаҳар, Извошчилар маҳалла фуқаролар йиғини посбони,

Чўлиев ўайбулло - Самарқанд шаҳар, Бешчинор маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.

108-участка сайлов комиссияси   

Комиссия раиси:

Умарова Раъно - Самарқанд шаҳар, 50-умумтаълим мактаби директори.

Комиссия раиси ўринбосари:

Адилова Мохият - Самарқанд шаҳар, 50-умумтаълим мактаби директори ўринбосари.

Комиссия котиби:

Хабибов Бегзод - Самарқанд шаҳар, 50-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари:

Кафимова Людмила - Самарқанд шаҳар, 50-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Ганиева Наргиза - Самарқанд шаҳар, 50-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Зиёева Гулчехра - Самарқанд шаҳар, Бешгужум маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Козимова Махбуба Носировна - Самарқанд шаҳар, Бешгужум маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Саматова Замира - Самарқанд шаҳар, Хадича Сулаймонова маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Хужанова Шахноза - Самарқанд шаҳар, 50-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Шарипова Светлана - Самарқанд шаҳар, 50-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Эрназарова Мақсуда - Самарқанд шаҳар, 50-умумтаълим мактаби руҳшуноси.

109-участка сайлов комиссияси   

Комиссия раиси:

Абдурахмонов Мухаммад - Самарқанд шаҳар, Мар ҳабо маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия раиси ўринбосари:

Миронова Евгения Алексеевна - Самарқанд шаҳар, А.П. Чехов номли рус драма театри бош ҳисобчиси.

Комиссия котиби:

Маърупова Шахло - Самарқанд шаҳар, Қадрият маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси.

Комиссия аъзолари:    

Авазова Дилафрўз - Самарқанд шаҳар, Қадрият маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Алимова Мартаба - Самарқанд шаҳар, Марҳабо маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Асанов Рифат Мустафаевич - Самарқанд шаҳар, А.П. Чехов номли рус драма театри  бош рассоми,

Васиев Евгений Рустамович - Самарқанд шаҳар, А.П. Чехов номли рус драма театри  актёри,

Джумабоева Махкамтош - Самарқанд шаҳар, Мар ҳабо маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Иргашева Мархабо - Самарқанд шаҳар, Марҳабо маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Усмонов Бобур - Самарқанд шаҳар, Қадрият маҳалла фуқаролар йиғини котиби,

Холошина Светлана Александровна - Самарқанд шаҳар, А.П. Чехов номли рус драма театри ҳисобчиси.

110-участка сайлов комиссияси   

Комиссия раиси:

Машарипова Юлдуз - Самарқанд шаҳар, 69-мактабгача таълим муассасаси мудираси.

Комиссия раиси ўринбосари:

Ахмедова Мухаррам - Самарқанд шаҳар, Токзор маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:        

Мухиддинова Елена Неъматовна - Самарқанд шаҳар, 69-мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси.

Комиссия аъзолари:

Григоръева Наталъя - Самарқанд шаҳар, Токзор маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Гулямова Умида Махмудовна - Самарқанд шаҳар, 69-мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси,

Джалолова Нафиса Саидовна - Самарқанд шаҳар, 69-мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси,

Джураева Лола Бакаевна - Самарқанд шаҳар, Токзор маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Ким Людмила - Самарқанд шаҳар, Семурғ маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Равшанова Бахтинисо Асадулло қизи - Самарқанд шаҳар, 69-мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси,

Рафиева Эътибор - Самарқанд шаҳар, Семурғ маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Рахмонова Гузел Умаровна - Самарқанд шаҳар, 69-мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси.

111-участка сайлов комиссияси   

Комиссия раиси:

Юсупова Фируза Шамилжоновна - Самарқанд шаҳар, 7-умумтаълим мактаби директори.

Комиссия раиси ўринбосари:        

Махмудов ўафор - Самарқанд шаҳар, Боғишамол маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:

Усмонова Нилуфар - Самарқанд шаҳар, 7-умумтаълим мактаби  ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари:

Абдурасулов Хаким - Самарқанд шаҳар, Боғишифо маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Ворисов Бахтиёр Абдувоидович - Самарқанд шаҳар, 7-умумтаълим мактаби  директор ўринбосари,

ўуломова Малика - Самарқанд шаҳар, Боғишамол маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Касимов Элхан - Самарқанд шаҳар, 7-умумтаълим мактаби  ўқитувчиси,

Латипова Мехри - Самарқанд шаҳар, Боғишамол маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Никонова Карина Аркадъевна - Самарқанд шаҳар, 7-умумтаълим мактаби  ўқитувчиси,

Нурмамадова Жамила - Самарқанд шаҳар, Боғишифо маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Хайдаров Бахтиёр - Самарқанд шаҳар, Боғишамол маҳалла фуқаролар йиғини посбони.

112-участка сайлов комиссияси   

Комиссия раиси: 

Шарипова Замира Аминовна - Самарқанд шаҳар, Қарши йўли маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия раиси ўринбосари:        

Салимов Юнус Салимович - Самарқанд қишлоқ хўжалик институти доценти.

Комиссия котиби:        

Уразова Бозоргул - Самарқанд Агротадбиркорлик коллежи ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари:

Аббосов Саид Аббосович - Самарқанд шаҳар, Қарши йўли маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Абдурахимов Наим Халимович - Самарқанд шаҳар, Қарши йўли маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Аберқулов Дилшод Нурбаевич - Самарқанд давлат қишлоқ хўжалик институти кафедра мудири,

Жафаров Акбар Салмонович - хусусий тадбиркор,

Муминова Муслима - Самарқанд шаҳар, Қарши йўли маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Ортикова Ойчехра Бахрамовна - Самарқанд шаҳар, Қарши йўли маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Шарипов Хаит Алиевич - Самарқанд  қишлоқ хўжалик институти ўқитувчиси,

Ходжаев Аваз Хасанович - Самарқанд шаҳар, Қарши йўли маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.

113-участка сайлов комиссияси   

Комиссия раиси:

Махмудов Рустам Аманкулович - Самарқанд олимпия захиралари коллежи директори.

Комиссия раиси ўринбосари:

Алиқулова Рохила - Самарқанд шаҳар, Шуҳрат маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:

Маматова Хосият Сафаровна - Самарқанд олимпия захиралари коллежи кафедра мудири.

Комиссия аъзолари:

Болиқулова Зарифа - Самарқанд шаҳар, 33-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

ўофурова Гулчехра - Самарқанд шаҳар, Садаф маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Қўчқорова Гулноза - Самарқанд шаҳар, Садаф маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Негматова Маъсуда - Самарқанд шаҳар, Шуҳрат маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Умарова Зулфия Муратовна - Самарқанд олимпия захиралари коллежи ўқитувчиси,

Умидов Рустам Сирожевич - Самарқанд олимпия захиралари коллежи директор ўринбосари,

Усмонқулов Отақул - Самарқанд шаҳар, Шуҳрат маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Ахроров Арслон - Самарқанд олимпия захиралари коллежи ўқитувчиси.   

114-участка сайлов комиссияси   

Комиссия раиси:

Муродуллоева Гўзал - Самарқанд шаҳар, «Баркамол авлод» болалар маркази директор ўринбосари.

Комиссия раиси ўринбосари:

Амонова Гулчехра - Самарқанд шаҳар, Истиқлол маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:        

Садинова Гулхаё - Самарқанд шаҳар, «Баркамол авлод» болалар маркази  услубчиси.

Комиссия аъзолари:    

Алимова Мавлуда - Самарқанд шаҳар, Истиқлол маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Аракелян Арсен - Самарқанд шаҳар, Зулфия маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Қаршиев Қўзибой - Самарқанд шаҳар, Зулфия маҳалла фуқаролар йиғини раиси,

Мусурмонова Гулноза - Самарқанд шаҳар, Илҳом маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Мусурмонова Шоира - Самарқанд шаҳар, «Баркамол авлод» болалар маркази мутахассиси,      

Мўминов Маматқул - Самарқанд шаҳар, Илҳом маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Олимова Умида - Самарқанд шаҳар, Илҳом маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Расулова Гулшан - Самарқанд шаҳар, Зулфия маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

115-участка сайлов комиссияси   

Комиссия раиси:

Хамдамов Ихтиёр Мардонович - Самарқанд «Элхолдинг» илмий ишлаб чиқариш бирлашмаси директор ўринбосари.

Комиссия раиси ўринбосари:

Зверева Зоя Федоровна - Самарқанд шаҳар, Тинчлик маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:        

Махмудов Нишон Хамидович - Самарқанд «Элхолдинг» илмий ишлаб чиқариш бирлашмаси етакчи мутахассиси.

Комиссия аъзолари:

Абдукодиров Сирожиддин Кулматович - Самарқанд «Элхолдинг» илмий ишлаб чиқариш бирлашмаси етакчи мутахассиси,

Бикбулатова Айнур - Самарқанд шаҳар, 7-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Игамбердиева Гулчехра - Самарқанд шаҳар, «Ойдин келажак» хусусий уй-жой мулкдорлари ширкати бош ҳисобчиси,

Муминов Аваз - Самарқанд шаҳар, «Азиз» савдо мажмуаси директори,     

Назарова Фотиманисо - Самарқанд шаҳар, Тинчлик маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Сориева Машхура - Самарқанд шаҳар, 7-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Тохтаева Нафиса - Самарқанд шаҳар, 7-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Равшанова Дилноза - Самарқанд шаҳар, 7-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.

116-участка сайлов комиссияси   

Комиссия раиси:

Аббосова Малика Қамбаровна - Самарқанд шаҳар, 79-мактабгача таълим муассасаси мудираси.

Комиссия раиси ўринбосари:

Мирова Гульсара Саъдуллаевна - Самарқанд шаҳар, Юлдуз маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:        

Азимова Одиля Усмоновна - Самарқанд шаҳар, 79-мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси.

Комиссия аъзолари:    

Абданова Озода Кенжаевна - Самарқанд шаҳар, 79-мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси,

Саматова Махфират - Самарқанд шаҳар, Юлдуз маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Джумаева Гузал Ахмеджановна - Самарқанд шаҳар, 79-мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси,

Мардонов Жамшед - Самарқанд шаҳар, Юлдуз маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Рузиева Хосият Гадоевна - Самарқанд шаҳар, Юлдуз маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Фозилова Дилбар - Самарқанд шаҳар, 79-мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси,

Ходжиева Дилфуза Ахтамовна - Самарқанд шаҳар, 79-мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси,

Шамсутдинова Махфират Амриевна - Самарқанд шаҳар, 79-мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси,

117- участка сайлов комиссияси  

Комиссия раиси:

Мухаммадкулова Юлдуз Махмудовна - Самарқанд шаҳар, 1-болалар шифохонаси шифокори.

Комиссия котиби:

Холова Дилноза Адашкуловна - Самарқанд шаҳар, 1-болалар шифохонаси шифокори.

Комиссия аъзолари:    

Хакимова Клара Исрофиловна - Самарқанд шаҳар, 1-болалар шифохонаси бош ҳамшираси,

Бойкобилова Барно Ахмедовна - Самарқанд шаҳар, 1-болалар шифохонаси шифокори,

Носиров Фирдавс Обидович - Самарқанд шаҳар, 1-болалар шифохонаси шифокори.

118-участка сайлов комиссияси   

Комиссия раиси: 

Нуруллаев Ойбек – Самарқанд вилоят кардиология диспансери  бўлим мудири.

Комиссия котиби:        

Ибрагимова Замира Юсуфовна – Самарқанд вилоят кардиология диспансери ҳамшираси.

Комиссия аъзолари:

Гафуров  Хусан Низамиддинович – Самарқанд вилоят кардиология диспансери  бўлим мудири, 

Хамидова Ольга Норпулатовна – Самарқанд вилоят кардиология диспансери  бўлим мудири,

Носирова Мавлуда Толибовна – Самарқанд вилоят кардиология диспансери катта ҳамшираси.

119-участка сайлов комиссияси   

Комиссия раиси:

Файзиева Нигора Душановна - Самарқанд вилоят эндокринология диспансери шифокори.

Комиссия котиби:

Мансурова Гулсум Зайдиновна - Самарқанд вилоят эндокринология диспансери шифокори.

Комиссия аъзолари:    

Расулова Дилфуза Джуракуловна - Самарқанд вилоят эндокринология диспансери катта ҳамшираси,

Арефъянова Светлана Анатолъевна - Самарқанд вилоят эндокринология диспансери шифокори,

Хамзаев Азамжон Эшонкулович - Самарқанд вилоят эндокринология диспансери шифокори.

120-участка сайлов комиссияси   

Комиссия раиси:

Қиличева Гулнора - Самарқанд шаҳар, 63-умумтаълим мактаби директор ўринбосари.

Комиссия раиси ўринбосари:        

Ибрагимов Абдулқосим - Самарқанд шаҳар, Увайсий маҳалла фуқаролар йиғини  раиси.

Комиссия котиби:

Холова Шахзода - Самарқанд шаҳар, 63-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари:

Абдуллаева Наргиза - Самарқанд шаҳар, 63-умумтаълим мактаби  ўқитувчиси,

Аҳмедов Ахмад - Самарқанд шаҳар, Машъал маҳалла фуқаролар йиғини раиси,

Исматова Нодира - Самарқанд шаҳар, 63-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Рузиқулова Мафиза - Самарқанд шаҳар, Увайсий маҳалла фуқаролар йиғини   маслаҳатчиси,

Умурзоқова Назира - Самарқанд шаҳар, Машъал маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Урозов Абдумалик - Самарқанд шаҳар, Машъал маҳалла фуқаролар йиғини  фаоли,

Геворкян Грета - Самарқанд шаҳар, 63-умумтаълим мактаби директор ўринбосари,

Эшонқулов Хамдам - Самарқанд шаҳар, 63-умумтаълим мактаби  ўқитувчиси.

121-участка сайлов комиссияси   

Комиссия раиси:

Мухторова Матлуба Муртазаевна - Самарқанд шаҳар, 64-умумтаълим мактаби директор ўринбосари.

Комиссия раиси ўринбосари:

Худойбердиев Маҳаммади - Самарқанд шаҳар, Ал-Бухорий маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:

Аблоқулов Суннатилло - Самарқанд шаҳар, 64-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари:    

Багиянц Людмила - Самарқанд шаҳар, Тонг маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Илясова София - Самарқанд шаҳар, Тонг маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Насруллаева Холида - Самарқанд шаҳар, Тонг маҳалла фуқаролар йиғини раиси,

Равшанов Наврўз - Самарқанд шаҳар, 64-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Рахматова Мадина - Самарқанд шаҳар, Тонг маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Ҳақбердиева Шоҳиста - Самарқанд шаҳар, 64-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Холматова Наргиза - Самарқанд шаҳар, 64-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Ярашова Ойбахор - Самарқанд шаҳар, Ал-Бухорий маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.

122-участка сайлов комиссияси   

Комиссия раиси: 

Хамидов Махмуд Тоштемирович - Самарқанд тиббиёт коллежи директори.

Комиссия раиси ўринбосари:

Хасанова Гулчехра - Самарқанд шаҳар, Шодлик маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси.

Комиссия котиби:

Муминов Сохиб - Самарқанд тиббиёт коллежи бўлим бошлиғи.

Комиссия аъзолари:

Бекмуродов Зариф - Самарқанд тиббиёт коллежи ўқитувчиси,

Қурбонова Нилуфар - Самарқанд шаҳар, Шодлик маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Нурбеков Бегзод - Самарқанд тиббиёт коллежи ўқитувчиси,      

Ризаева Гулсанам - Самарқанд шаҳар, Шодлик маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Саидова Зебо – Самарқанд тиббиёт коллежи ўқитувчиси,

Умаров Бахриддин - Самарқанд тиббиёт коллежи ўқитувчиси,

Филатова Светлана - Самарқанд шаҳар, Шодлик маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Юсупова Дилдора - Самарқанд тиббиёт коллежи ўқитувчиси.

123-участка сайлов комиссияси   

Комиссия раиси:

Хасанова Шахло - Самарқанд шаҳар, 1-ихтисослаштирилган давлат умумтаълим мактаби директор ўринбосари.

Комиссия раиси ўринбосари:

Худойқулова Комила - Самарқанд шаҳар, Нодирабегим маҳалла фуқаролар йиғини раиси,

Комиссия котиби:

Мавлянова Дилбар - Самарқанд шаҳар, Нодирабегим маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси.

Комиссия аъзолари:    

Абдурахмонов Хабиб - Самарқанд шаҳар, Суғдиёна маҳалла фуқаролар йиғини раиси,

Қирғизбоева Зухра - Самарқанд шаҳар, Суғдиёна маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,        

Ўринова Дилрабо - Самарқанд шаҳар, 1-ихтисослаштирилган давлат умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Нормуродова Зубайда - Самарқанд шаҳар, 99-мактабгача таълим муассасаси руҳшуноси,

Ортиқов Халим - Самарқанд шаҳар, Суғдиёна маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Рахимов Сохиб - Самарқанд шаҳар, Нодирабегим маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Умурзоқова Зарнигор - Самарқанд шаҳар, 1-ихтисослаштирилган давлат умумтаълим мактаби руҳшуноси,

Яхяева Халима - Самарқанд шаҳар, Нодирабегим маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.

124-участка сайлов комиссияси   

Комиссия раиси: 

Бозоров Жахонгир Қамбарович - Самарқанд маиший хизмат касб-ҳунар коллежи директор ўринбосари.

Комиссия раиси ўринбосари:        

Қодиров Ботир Хамзаевич - Самарқанд шаҳар, Илмобод маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:

Расулова Шахноза - Самарқанд маиший хизмат касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари:    

Ахроров Абдуназар – Самарқанд маиший хизмат касб-ҳунар коллежи  бўлим бошлиғи,

Жониев Акмал - Самарқанд маиший хизмат касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси,

Мухаммадиев Жўракул - Самарқанд шаҳар, Илмобод маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Нарзикулова Саодат - Самарқанд шаҳар, 7-поликлиника бош шифокори,

Нурмуродов Акбар - Самарқанд маиший хизмат касб-ҳунар коллежи  бўлим бошлиғи,

Умурзоқова Хилола – Самарқанд маиший хизмат касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси,

Акрамова Жамила - Самарқанд шаҳар, Илмобод маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Мухторов Эркин - Самарқанд шаҳар, Илмобод маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.

125-участка сайлов комиссияси   

Комиссия раиси: 

Ибрагимов  Бахтиёр Хожиевич - Самарқанд шаҳар, Дамариқ маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия раиси ўринбосари:        

Қосимов Джалол - Самарқанд шаҳар, Дамариқ маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.

Комиссия котиби:        

Шарипова Орзигул Амоновна - Самарқанд шаҳар, Дамариқ маҳалла фуқаролар йиғини котибаси.

Комиссия аъзолари:

Азизова Нигора Исматуллаевна - Самарқанд шаҳар, Дамариқ маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Гулямов Карим - Самарқанд шаҳар, Дамариқ маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Сиддиқова Мухаббат Ураковна - Самарқанд шаҳар, SOS болалар маҳалласи тарбиячиси,

Уралбаев Анвар Убайдуллаевич - Самарқанд шаҳар автомобиль ўқув комбинати ўқитувчиси,

Халимова Насиба Маджидовна - Самарқанд шаҳар, Дамариқ маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Хамидов Абдуғафор - Самарқанд шаҳар, Дамариқ маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Хамраев Абдуали Боисович - хусусий тадбиркор,

Ходжиева Ўғилой Наимовна - Самарқанд шаҳар, Дамариқ маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси.

126- участка сайлов комиссияси  

Комиссия раиси:

Орипова Жамила Ботировна - Самарқанд вилоят перинатал маркази шифокори.

Комиссия раиси ўринбосари:

Лукманова Фируза Яшнархоновна - Самарқанд вилоят перинатал маркази шифокори.

Комиссия котиби:        

Мустафаева Нодира Гулямовна - Самарқанд вилоят перинатал маркази шифокори.

Комиссия аъзолари:

Сатторов Исроил Абдуганиевич - Самарқанд вилоят перинатал маркази шифокори,

Сайдалиева Ирода Фархадовна - Самарқанд вилоят перинатал маркази шифокори,

Қиличева Дилфуза Буриевна - Самарқанд вилоят перинатал маркази шифокори,

Юсупов Орзимурод Шомуродович - Самарқанд вилоят перинатал маркази бўлим ординатори.

127-участка сайлов комиссияси   

Комиссия раиси: 

Каримова Ойша Тўраевна - Самарқанд шаҳар, 39-умумтаълим мактаби директор ўринбосари.

Комиссия раиси ўринбосари:        

Хамдамов Обид Хамракулович - Самарқанд шаҳар, Янгиобод маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:

Қаршиев Хабиб - Самарқанд шаҳар, 39-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари:

ўуломов Бахтиёр - Самарқанд шаҳар, Янгиобод маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Дўсматова Махбуба Мусурмоновна - Самарқанд шаҳар, 39-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Имомова Шохиста Шамсиддиновна - Самарқанд шаҳар, 39-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Наимова Эркиной - Самарқанд шаҳар, Тожмаҳал маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Сайипов Зариф Бахриллаевич - Самарқанд шаҳар, 39-умумтаълим мактаби директори ўринбосари,

Ткаченко Лариса - Самарқанд шаҳар, Тожмаҳал маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Ходжиев Акрам - Самарқанд шаҳар, Янгиобод маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Эшонқулова Шахло - Самарқанд шаҳар, Тожмаҳал маҳалла фуқаролар йиғини котибаси.

128-участка сайлов комиссияси   

Комиссия раиси: 

Жабборова Фируза Мажидовна – Самарқанд шаҳар, 29-умумтаълим мактаби директори.

Комиссия раиси ўринбосари:

Ибрагимов Бахром - Самарқанд шаҳар, Саховат маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:

Нигматова Светлана - Самарқанд шаҳар, 29-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари:

Абдурахмонова Нигора - Самарқанд шаҳар, 29-умумтаълим мактаби директор ўринбосари,

Ибрагимова Хуршида - Самарқанд шаҳар, Баҳор маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Исматова Мунира - Самарқанд шаҳар, Баҳор маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Хайитова Гулчехра - Самарқанд шаҳар, Баҳор маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Хамраева Раъно - Самарқанд шаҳар, Саховат маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Шарипов Анвар - Самарқанд шаҳар, Саховат маҳалла фуқаролар йиғини посбони,

Эрназарова Дилафрўз - Самарқанд шаҳар, 29-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Эскиюртли Маргарита - Самарқанд шаҳар, 29-умумтаълим мактаби директор ўринбосари.

129-участка сайлов комиссияси   

Комиссия раиси:

Азизов Анвар Рахимович - Самарқанд чой қадоқлаш фабрикаси бош муҳандиси.

Комиссия раиси ўринбосари:

ўуломов Мусо - Самарқанд шаҳар, Каттаариқ маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:        

Мухамадқулов Павел Хамроқулович - Самарқанд чой қадоқлаш фабрикаси ҳуқуқшуноси.

Комиссия аъзолари:    

Багирова Саида - Самарқанд шаҳар, Раҳматобод маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Жамшидова Рухангиз Бахтиёровна - Самарқанд чой қадоқлаш фабрикаси иш юритувчиси,

Истамова Адолат Саидқуловна - Самарқанд чой қадоқлаш фабрикаси бўлим бошлиғи,

Махмудов Рустам Сухробович - Самарқанд чой қадоқлаш фабрикаси қадоқлаш цехи устаси,

Ниёзова Назира - Самарқанд шаҳар, Каттаариқ маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Равшанов Шароф Бобобекович - Самарқанд чой қадоқлаш фабрикаси техника хавфсизлиги муҳандиси,

Хасанова Сайёра - Самарқанд шаҳар, Каттаариқ маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Хусенов Али - Самарқанд шаҳар, Раҳматобод маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

130-участка сайлов комиссияси   

Комиссия раиси:

Махадинова Ханифа Каримовна - Самарқанд 1-педагогика коллежи директор ўринбосари.

Комиссия раиси ўринбосари:

Ибрагимова Зулхумор Жалоловна - Самарқанд шаҳар, Боғисарой маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси.

Комиссия котиби:

Алиева Наргиза - Самарқанд 1-педагогика коллежи ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари:

Рахимов Жалол Хамроқулович - Самарқанд шаҳар, Боғисарой маҳалла фуқаролар йиғини раиси,

Тухтамуродов Мурод Қосимович - Самарқанд шаҳар, Боғисарой маҳалла фуқаролар йиғини котиби,

Ибрагимов Шерзод - Самарқанд шаҳар, Боғисарой маҳалла фуқаролар йиғини посбони,

Хасанова Зулайхо Мустафоевна - Самарқанд шаҳар, Боғисарой маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Муродова Саида Зоидовна - Самарқанд шаҳар, Боғисарой маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Хайдарова Сора - Самарқанд шаҳар, Боғисарой маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Хўжақулов Ахмадали - Самарқанд шаҳар, Боғисарой маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Дадаева Лариса - Самарқанд шаҳар, Боғисарой маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.

131-участка сайлов комиссияси

Комиссия раиси:

Бозоров Ахмаджон Бозорович - Самарқанд шаҳар, Ўсмирлар ва ёшлар поликлиникаси бош шифокори.

Комиссия раиси ўринбосари:

Қодиров Вали Каримович - Самарқанд шаҳар, Боғбонлар маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:

Собиров Назарали Абдуллаевич - Самарқанд олимпия захиралари коллежи ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари:

Алмамедова Сайёра Таировна - Самарқанд шаҳар, Боғбонлар маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Косимов Хасан Косимович - Самарқанд шаҳар, Боғбонлар маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Негматов Улмас Негматович - Самарқанд шаҳар, Боғбонлар маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Раджабов Ахмаджон Раджабович - Самарқанд шаҳар, Боғбонлар маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Расулов Богир Гуломович - хусусий тадбиркор,

Рахимова Тохира Носировна - Самарқанд шаҳар, Боғбонлар маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Сатторов Одил - Самарқанд шаҳар, Боғбонлар маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Якубова Лола Рустамовна - Самарқанд шаҳар, Боғбонлар маҳалла фуқаролар йиғини котибаси.

132-сайлов участка комиссияси

Комиссия раиси:

Абдурахимов Улуғбек Абдурасулович - Самарқанд шаҳар, 1-туғруқхона бўлим мудири.

Комиссия раиси ўринбосари:

Азизова Наргиза Тошболтаевна - Самарқанд шаҳар, 1-туғруқхона шифокори.

Комиссия котиби:

Амели Фарангиз Мухамедовна - Самарқанд шаҳар, 1-туғруқхона шифокори.

Комиссия аъзолари:

Арзикулова Саодат Рахмоновна - Самарқанд шаҳар, 1-туғруқхона шифокори,

Мирсаидова Гулжахон Обидовна - Самарқанд шаҳар, 1-туғруқхона шифокори,

Ниязова Нодира Хасанбоевна - Самарқанд шаҳар, 1-туғруқхона шифокори,

Тураев Кахрамон Носирович - Самарқанд шаҳар, 1-туғруқхона шифокори.

133-сайлов участка комиссияси

Комиссия раиси:

Шохалилов Давлат Шоназарович - Самарқанд вилоят ортопедия ва шикастланиш оқибатлари шифохонаси бўлим мудири.

Комиссия раиси ўринбосари:

Қобилов Акмал Уктамович - Самарқанд вилоят ортопедия ва шикастланиш оқибатлари шифохонаси бўлим мудири.

Комиссия котиби:

Валиев Рустам Замирович - Самарқанд вилоят ортопедия ва шикастланиш оқибатлари шифохонаси шифокори.

Комиссия аъзолари:

Ибрагимов Ибрагим Абдуллаевич - Самарқанд вилоят ортопедия ва шикастланиш оқибатлари шифохонаси шифокори,

Қаршибоев Абдувахоб Жонбоевич - Самарқанд вилоят ортопедия ва шикастланиш оқибатлари шифохонаси шифокори,

Худойберганов Содиқ Тоштемирович - Самарқанд вилоят ортопедия ва шикастланиш оқибатлари шифохонаси шифокори,

Казакова Зубайда Шараповна - Самарқанд вилоят ортопедия ва шикастланиш оқибатлари шифохонаси бош хамшираси.

134-участка сайлов комиссияси

Комиссия раиси:

Шукурова Меҳри Ходиевна - Самарқанд шаҳар, 42-умумтаълим мактаби директори.

Комиссия раиси ўринбосари:

Холмухаммедов Меҳрож - Самарқанд шаҳар, Олтин Аср маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:

Қосимова Дилафруз - Самарқанд шаҳар, 42-умумтаълим мактаби котибаси.

Комиссия аъзолари:

Каримова Замира - Самарқанд шаҳар, Олтин Аср маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Латипова Бибиражаб Алиевна - Самарқанд шаҳар, 42-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Меликянц Камо - Самарқанд шаҳар, Абу Абдулло Рудакий маҳалла фуқаролар йиғини посбони,

Мендрина Ирина Евгеньевна - Самарқанд шаҳар, 42-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Муродқосимова Хуршида Мустафоевна - Самарқанд шаҳар, 42-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Нормуродова Насиба - Самарқанд шаҳар, Абу Абдулло Рудакий маҳалла фуқаролар йиғини  котибаси,

Фозилова Лола - Самарқанд шаҳар, Абу Абдулло Рудакий маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Хамроқулов Бахтиёр - Самарқанд шаҳар, Олтин Аср маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.

135-участка сайлов комиссияси

Комиссия раиси:

Тавмуродов Жамшед - Самарқанд темирйўл транспорти коллежи директор ўринбосари.

Комиссия раиси ўринбосари:

Ибрагимов Юнус - Самарқанд шаҳар, Зиёкорлар маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:

Шарипова Лайло - Самарқанд темирйўл транспорти коллежи ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари:

Атақулова Тиниқ - Самарқанд шаҳар, Зиёлилар маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Ирханова Нуржамол - Самарқанд темирйўл транспорти коллежи руҳшуноси,

Каримова Умида - Самарқанд темирйўл транспорти коллежи кадрлар бўлими нозири,

Каршиева Лола - Самарқанд темирйўл транспорти коллежи назорат гуруҳи раҳбари,

Махаддинов Илёс - Самарқанд шаҳар, Зиёлилар маҳалла фуқаролар йиғини раиси,

Нуриддинова Мавжуда - Самарқанд шаҳар, Зиёлилар маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Хайдарова Саодат - Самарқанд шаҳар, Зиёкорлар маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Холманов Асомиддин - Самарқанд темирйўл транспорти коллежи ўқитувчиси.

136-участка сайлов комиссияси

Комиссия раиси:

Ахмедов Юлдош - Самарқанд шаҳар, Ал-Фаробий маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия раиси ўринбосари:

Абаев Акмал Анварович - «Ўзбекистон почтаси» очиқ акциядорлик жамияти Самарқанд филиали муҳандиси.

Комиссия котиби:

Исломов Фарход Жумақулович - «Ўзбекистон почтаси» очиқ акциядорлик жамияти Самарқанд филиали муҳандиси.

Комиссия аъзолари:

Дмитриева Светлана Искандаровна - Самарқанд шаҳар, Ал-Фаробий маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Очилов Абдиғаффор Неъматович - «Ўзбекистон почтаси» очиқ акциядорлик жамияти Самарқанд филиали директори в.б.

Исакова Зульфия - Самарқанд шаҳар, 1- туғруқхона акушери,

Каримова Мунаввар Мусоевна - Самарқанд шаҳар, Ал-Фаробий маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Мамадалиев Мамадали Ахмедович - Самарқанд шаҳар, Ал-Фаробий маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Назарова Хайринисо - Самарқанд шаҳар, Ал-Фаробий маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Хамраева Любовъ - Самарқанд шаҳар, 2-почта алоқа бўлими хабарчиси,

Ходжаева Шаҳодат Тўқсановна - Самарқанд шаҳар, Ал-Фаробий маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.

137-участка сайлов комиссияси

Комиссия раиси:

Рахмонова Фароғат - Самарқанд шаҳар, 48-умумтаълим мактаби  ўқитувчиси.

Комиссия раиси ўринбосари:

Саидмуродова Холида - Самарқанд шаҳар, Мевазор маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:

Шарипова Мухаббат Тўхтаевна - Самарқанд шаҳар, 48-умумтаълим мактаби  ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари:

Марданов Арсен Юрьевич - Самарқанд шаҳар, 48-умумтаълим мактаби  ўқитувчиси,

Ишҳанова Олъга Григорьевна - Самарқанд шаҳар, 48-умумтаълим мактаби  ўқитувчиси,

Харина Елена Евгеньевна - Самарқанд шаҳар, 48-умумтаълим мактаби  ўқитувчиси,

Адилова Феруза Ахмадовна - Самарқанд шаҳар, 48-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Равшанова Назокат - Самарқанд шаҳар, Адолат маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Каримова Шоиста - Самарқанд шаҳар, Адолат маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Ражабова Гулнора Исмоиловна - Самарқанд шаҳар, Мевазор маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Қўзиева Холида Сиддиқовна - Самарқанд шаҳар, Мевазор маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.

138-участка сайлов комиссияси

Комиссия раиси:

Башманова Феруза - Самарқанд шаҳар, 43-ихтисослаштирилган давлат умумтаълим мактаби директор ўринбосари.

Комиссия раиси:

Худойбердиев Обид - Самарқанд шаҳар, Беруний маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:

Муродова Шоира - Самарқанд шаҳар, 43-ихтисослаштирилган давлат умумтаълим мактаби  ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари:

Азизов Жамол - Самарқанд шаҳар, Гуллар Боғи маҳалла фуқаролар йиғини раиси,

Ахматова Ханифа - Самарқанд шаҳар, Гуллар Боғи маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Рахматова Робия - Самарқанд шаҳар, Али Қушчи маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Ризахонова Хилола - Самарқанд шаҳар, 43-ихтисослаштирилган давлат умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Скакалина Анастасия - Самарқанд шаҳар, 43-ихтисослаштирилган давлат умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Холиқов Шодди - Самарқанд шаҳар, Али Қушчи маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,        

Шакарова Зухра - Самарқанд шаҳар, 43-ихтисослаштирилган давлат умумтаълим мактаби  ўқитувчиси,

Шарипова Гулнора - Самарқанд шаҳар, 43-  ихтисослаштирилган давлат умумтаълим мактаби  ўқитувчиси.

139- сайлов участкаси комиссияси  

Комиссия раиси: 

Абдурашидов Элъбек Абдурасулович - Самарқанд темирйўл станцияси шифохонаси шифокори.

Комиссия раиси ўринбосари:        

Казимов Зафар Гулямович - Самарқанд темирйўл станцияси шифохонаси шифокори.        

Комиссия котиби:        

Абидова Норбиби Иннатовна - Самарқанд темирйўл станцияси шифохонаси ҳамшираси.

Комиссия аъзолари:    

Карамян Милада Арамаисовна - Самарқанд темирйўл станцияси шифохонаси шифокори,

Каримова Ёкутхон Абдусаломовна - Самарқанд темирйўл станцияси шифохонаси ҳамшираси,       

Ермошина Елена Борисовна - Самарқанд темирйўл станцияси шифохонаси ҳамшираси,

Исрафилова Мавжуда Шакировна - Самарқанд темирйўл станцияси шифохонаси ҳамшираси.       

140-участка сайлов комиссияси   

Комиссия раиси: 

Хасанова Дилбар Хасановна - Самарқанд шаҳар, 53-мактабгача таълим муассасаси мудираси. 

Комиссия раиси ўринбосари:        

Қиямова Шохсанам - Самарқанд шаҳар, Боғдод маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:        

Камалова Эльвира Энверовна - Самарқанд шаҳар, 53-мактабгача таълим муассасаси услубчиси.

Комиссия аъзолари:    

Аванесова Силъвия - Самарқанд шаҳар, Боғдод маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,        

Алиева Захро - Самарқанд шаҳар, 53-мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси,

Ибрагимова Эльзара - Самарқанд шаҳар, 53-мактабгача таълим муассасаси мусиқа раҳбари,   

Каршиев Қодир - Самарқанд шаҳар, Орзу маҳалла фуқаролар йиғини котиби,   

Нуриддинов Абдутолиб - Самарқанд шаҳар, Боғдод маҳалла фуқаролар йиғини котиби,

Облоқулова Мавжуда - Самарқанд шаҳар, Орзу маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,        

Рахимова Нилуфар - Самарқанд шаҳар, 53-мактабгача таълим муассасаси хўжалик мудираси, 

Ризаева Фотима - Самарқанд шаҳар, Орзу маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.

141-участка сайлов комиссияси   

Комиссия раиси: 

Фармонов Карим - Самарқанд иқтисодиёт коллежи ҳарбий таълим раҳбари.       

Комиссияси раиси ўринбосари

Абдусатторов Илхом - Самарқанд шаҳар, Боғистон маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:

Умарова Жамила Бахромовна - Самарқанд иқтисодиёт коллежи бўлим бошлиғи.

Комиссия аъзолари:    

Абраев Шерзод - Самарқанд иқтисодиёт коллежи бўлим бошлиғи,     

Артиков Рустам Музафарович - Самарқанд иқтисодиёт коллежи ўқитувчиси,      

Кузнецова Вера - Самарқанд шаҳар, Боғистон маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,        

Назаров Собир - Самарқанд шаҳар, Боғистон маҳалла фуқаролар йиғини посбони,        

Уразов Жамшид Садуллаевич - Самарқанд иқтисодиёт коллежи бўлим бошлиғи,

Хақбердиев Сохиб -  Самарқанд иқтисодиёт коллежи «Камолот» ЁИҲ бошланғич ташкилоти етакчиси,

Шарипова Камола - Самарқанд шаҳар, Боғистон маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Юнусов Хуршед Азаматович - Самарқанд иқтисодиёт коллежи бўлим бошлиғи. 

142-участка сайлов комиссияси   

Комиссия раиси: 

Холматов Комилжон - Самарқанд шаҳар, Севали маҳалла фуқаролар йиғини раиси.        

Комиссия раиси ўринбосари:        

Назаров Олим - Самарқанд шаҳар, Севали маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.    

Комиссия котиби:        

Шерматова Манзура Джураевна - Самарқанд шаҳар, Севали маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.

Комиссия аъзолари:    

Албаева Зулфия - Самарқанд шаҳар, Севали маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Амонов Исроил - Самарқанд шаҳар, Севали маҳалла фуқаролар йиғини фаоли, 

Бўриев Аслиддин Сайдуллаевич - Самарқанд шаҳар, Севали маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Гафаров Соли - Самарқанд шаҳар, Севали маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,    

Кадирова Энакиз - Самарқанд шаҳар, Севали маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,        

Қурбонов Ёқуб - Самарқанд шаҳар, Севали маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,  

Муминов Туроб - хусусий тадбиркор,     

Содиқов Наим Очилович - Самарқанд давлат тиббиёт институти кафедра мудири.

143-участка сайлов комиссияси

Комиссия раиси:

Тоиров Зариф - Самарқанд шаҳар, Тутзор маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия раиси ўринбосари:        

Рахимов Халим - Самарқанд шаҳар, Тутзор маҳалла фуқаролар йиғини посбони.        

Комиссия котиби:        

Фозилова Азиза Иноятиллоевна - Самарқанд шаҳар, Тутзор маҳалла фуқаролар йиғини котибаси.

Комиссия аъзолари:    

Аскаров Акмал Ахматович - хусусий тадбиркор,

Бобоназарова Шаркия - Самарқанд шаҳар, Тутзор маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,       

Каримова Дилбар - Самарқанд шаҳар, Тутзор маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Худойбердиев Тўра - Самарқанд шаҳар, Тутзор маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Мухитдинов Абдумажит - Самарқанд шаҳар, Тутзор маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Парсаев Гани - Самарқанд шаҳар, Тутзор маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Санаев Иброхим - хусусий тадбиркор,

Хилмиева Рахбар - Самарқанд шаҳар, Тутзор маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси.

144-участка сайлов комиссияси   

Комиссия раиси: 

Каримова Зулхумор Шавкатовна - Самарқанд шаҳар, 51-умумтаълим мактаби директори.

Комиссия раиси ўринбосари:

Маматқулов Олим - Самарқанд шаҳар, Ҳаётобод маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:        

Бахретдинова Фируза - Самарқанд шаҳар, 51-умумтаълим мактаби котибаси.

Комиссия аъзолари:

Бекташова Элъвира - Самарқанд шаҳар, Ҳаётобод маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,        

Исҳакова Манзура - Самарқанд шаҳар, 51-умумтаълим мактаби директор ўринбосари,

Раимов Ўлмас - Самарқанд шаҳар, Турон маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,     

Расулева Наргиза - Самарқанд шаҳар, 51-умумтаълим мактаби директор ўринбосари,

Содиқова Наргиза - Самарқанд шаҳар, Ҳаётобод маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Сулаймонов Қосим - Самарқанд шаҳар, Турон маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Фазоирова Дилдор - Самарқанд шаҳар, 51-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Шарабатдинова Роза - Самарқанд шаҳар, 51-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.  

145-участка сайлов комиссияси

Комиссия раиси:

Саломова Камуна - Самарқанд шаҳар, 44-умумтаълим мактаби директори.

Комиссия раиси ўринбосари:        

Ризаева Сайёра Отақуловна - Самарқанд шаҳар, Мақсуд Шайхзода маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:        

Окилова Фазилат - Самарқанд шаҳар, 44-умумтаълим мактаби котибаси.

Комиссия аъзолари:    

Абдурахмонов Неъматилло Ибодуллаевич - Самарқанд шаҳар, Мақсуд Шайхзода маҳалла фуқаролар йиғини посбони,

Джумаева Маърифат - Самарқанд шаҳар, 44-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,   

Жумаева Дилором - Самарқанд шаҳар, 44-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,      

Косимова Ёрқиной Адашовна - Самарқанд шаҳар, Мақсуд Шайхзода маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Кунгирова Айша - Самарқанд шаҳар, 44-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Тиллаев Зокиржон Каримович - Самарқанд шаҳар, Ёшлар маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,   

Эшпўлатов Мўсин - Самарқанд шаҳар, Ёшлар маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,        

Якубова Санобар - Самарқанд шаҳар, 44-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.        

146-сайлов участка комиссияси       

Комиссия раиси: 

Нурматов Илхом Ахмедович - Самарқанд шаҳар тиббиёт бирлашмаси бўлим мудири.        

Комиссия раиси ўринбосари:        

Мамадов Баходир Шодиевич - Самарқанд шаҳар тиббиёт бирлашмаси шифокори.        

Комиссия котиби:        

Худаяров Азим Бахтиярович - Самарқанд шаҳар тиббиёт бирлашмаси шифокори.        

Комиссия аъзолари:    

Эгамбердиев Мурод Узоқович - Самарқанд шаҳар тиббиёт бирлашмаси шифокори,        

Абдусаломов Қувондиқ Бердиёрович - Самарқанд шаҳар тиббиёт бирлашмаси шифокори,

Расулов Рустам Холнасимович - Самарқанд шаҳар тиббиёт бирлашмаси бўлим мудири,

Раджабов Ўктам Абдурахмонович - Самарқанд шаҳар тиббиёт бирлашмаси бўлим мудири.

147-участка сайлов комиссияси   

Комиссия раиси: 

Юзбоев Салим - Самарқанд шаҳар, 15-умумтаълим мактаби директор ўринбосари.        

Комиссия раиси ўринбосари:        

Латипов Қамбар - Самарқанд шаҳар, Матонат маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:        

Султонова Алтин - Самарқанд шаҳар, 15-умумтаълим мактаби кутубхоначиси.

Комиссия аъзолари:

Ахматов Хусан - Самарқанд шаҳар, 15-умумтаълим мактаби директор ўринбосари,        

Ахмедова Кубарро - Самарқанд шаҳар, Матонат маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,        

Дусанова Ижобат - Самарқанд шаҳар, 15-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Имомбердиев Ёқуб - Самарқанд шаҳар, Матонат маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Набиев Шароф - Самарқанд шаҳар, Матонат маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Намозов Саид - Самарқанд шаҳар, «Комфорт Колор» масъулияти чекланган жамияти раҳбари,   

Хасанова Мухаррам - Самарқанд шаҳар, Матонат маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Хасанова Сакина - Самарқанд шаҳар, 15-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.

148-участка сайлов комиссияси   

Комиссия раиси: 

Мўминова Мусаввара Рахимовна - Самарқанд «Духоба» масъулияти чекланган жамияти директори.

Комиссия раиси ўринбосари:        

Содиқова Саодат Вохидовна - Самарқанд шаҳар, Ислоҳот маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси.

Комиссия котиби:        

Муродов Сухроб Собирович - Самарқанд шаҳар, Ислоҳот маҳалла фуқаролар йиғини котиби.  

Комиссия аъзолари:    

Абдуалиев Хусен Хакимович - Самарқанд 18-автожамланма директор ўринбосари,        

Ахмедова Мохира Махдиевна - Самарқанд шаҳар, Ислоҳот маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Бердиқулов Холбой - Самарқанд шаҳар, Деҳқон маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Додиев Махмуд Маъруфович - хусусий тадбиркор,

Қамаров Одил Шавкатович - Самарқанд 2531-рақамли автожамланма директори,        

Мамедов Эрож - Самарқанд шаҳар, Нурли йўл маҳалла фуқаролар йиғини раиси,        

Муқумова Моҳира - Самарқанд шаҳар, Нурли йўл маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Расулов Шарифқул - Самарқанд шаҳар, Дехқон маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.

149-участка сайлов комиссияси   

Комиссия раиси: 

Юсупов Рахмат Яхяевич - Самарқанд вагон йиғув цехи бошлиғи.

Комиссия раиси ўринбосари:        

Ахмедов Мансуржон Мавлонович - Самарқанд вагон йиғув цехи бошлиғи ўринбосари.      

Комиссия котиби:

Туқсонов Саидрасул - Самарқанд шаҳар, Меҳнат маҳалла фуқаролар йиғини раиси.        

Комиссия аъзолари:    

Абдурахимов Мамашариф Давлатович - Самарқанд вагон йиғув цехи муҳандис-технологи,

Алимова Сарвар - Самарқанд шаҳар, Меҳнат маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Бадальян Каринэ Ромельевна - Самарқанд вагон йиғув цехи омбор мудири,

Газиева Диана Эркиновна - Самарқанд вагон йиғув цехи  муҳандиси,

Нахалов Олим - Самарқанд шаҳар, Меҳнат маҳалла фуқаролар йиғини посбони,

Усманов Ботир Сафарович - Самарқанд вагон йиғув цехи муҳандиси,

Хайдарова Лола Келдибаевна - Самарқанд шаҳар, Меҳнат маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,   

Эшбеков Баходир - Самарқанд шаҳар, Меҳнат маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.

150-участка сайлов комиссияси

Комиссия раиси:

Рузиев Жамол Арзимурадович - Самарқанд вагон таъмирлаш депоси бош муҳандиси.

Комиссия раиси ўринбосари:        

Махмудова Халима Курбановна - Самарқанд шаҳар, Майсазор маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси.

Комиссия котиби:        

Бабаярова Сарвиноз - Самарқанд вагон таъмирлаш депоси ўқув инструктори.    

Учатска сайлов комиссияси аъзолари      

Абдуллаев Мурод - Самарқанд шаҳар, Темирйўлчилар маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Ашуров Рустам Ахмедович - Самарқанд вагон таъмирлаш депоси бўлим бошлиғи,

Евграфова Кристина Юрьевна - Самарқанд вагон таъмирлаш депоси муҳандис-технологи,

Қодиров Даврон - Самарқанд шаҳар, Темирйўлчилар маҳалла фуқаролар йиғини раиси,

Косимов Нормамад Носирович - Самарқанд шаҳар, Майсазор маҳалла фуқаролар йиғини раиси,    

Макарова Лариса Николаевна - Самарқанд вагон таъмирлаш депоси муҳандиси,

Эшкувватов Дилмурод Холмуродович - Самарқанд шаҳар Майсазор маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Юсупов Исмат Яхъяевич - Самарқанд вагон таъмирлаш депоси касаба уюшмаси раиси.

151-участка сайлов комиссияси

Комиссия раиси:

Усмонова Гулнора Жамоловна - Самарқанд шаҳар, 28-умумтаълим мактаби директор ўринбосари.

Комиссия раиси ўринбосари:        

Рахмонов Муродулло - Самарқанд шаҳар, Ипак йўли маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:        

Мардиева Шахноза - Самарқанд шаҳар, 28-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.     

Комиссия аъзолари:    

Арипова Жамила - Самарқанд шаҳар, Ипак йўли маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,        

Джабборова Санобар - Самарқанд шаҳар, 28-умумтаълим мактаби ўқитувчиси, 

Зохидов Вафо - Самарқанд шаҳар, Ипак йўли маҳалла фуқаролар йиғини посбони,        

Мухторов Абдумутал - Самарқанд шаҳар, Барака маҳалла фуқаролар йиғини раиси,        

Саидова Феруза - Самарқанд шаҳар, Ипак йўли маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Тариева Мақсуда - Самарқанд шаҳар, 28-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,        

Тўйчиев Аслиддин - Самарқанд шаҳар, Барака маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Шарипова Сабина - Самарқанд шаҳар, Барака маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.

152-участка сайлов комиссияси   

Комиссия раиси: 

Ташева Татъяна Мажидовна - Самарқанд енгил саноат ва иқтисодиёт касб-ҳунар коллежи директори.   

Комиссия раиси ўринбосари:        

Козимов Мамат - Самарқанд шаҳар, Эски Ҳазора маҳалла фуқаролар йиғини раиси.        

Комиссия котиби:        

Хусаинов Исмоил - Самарқанд енгил саноат ва иқтисодиёт касб-ҳунар коллежи директор ўринбосари.

Комиссия аъзолари:    

Жураева Зебо Муродовна - Самарқанд енгил саноат ва иқтисодиёт касб-ҳунар коллежи «Камолот» ЁИҲ бошланғич ташкилоти етакчиси,

Қосимов Мамашариф - Самарқанд шаҳар, Эски Ҳазора маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Меликова Мунира - Самарқанд енгил саноат ва иқтисодиёт касб-ҳунар коллежи касаба уюшмаси раиси,       

Сохибоев Рустам - Самарқанд шаҳар, Эски Ҳазора маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Турсунова Дилафрўз - Самарқанд енгил саноат ва иқтисодиёт касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси,

Тухтамишева  Дилфуза - Самарқанд енгил саноат ва иқтисодиёт касб-ҳунар коллежи руҳшуноси,

Халилова Тошбиби - Самарқанд шаҳар, Эски Ҳазора маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Хўжаев Эштўхта - Самарқанд шаҳар, Эски Ҳазора маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.

153-участка сайлов комиссияси

Комиссия раиси: 

Тухтаева Гуландон Дилмуратовна - Самарқанд шаҳар, 66-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.

Комиссия раиси ўринбосари:        

Хасанов Содиқ - Самарқанд шаҳар, Ҳазора маҳалла фуқаролар йиғини раиси.   

Комиссия котиби:

Акрамова Мавжуда - Самарқанд шаҳар, 66-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.    

Комиссия аъзолари:    

Каримов Бахтиёр - Самарқанд шаҳар, Ҳазора маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,        

Курамбаев  Мурод - Самарқанд шаҳар, 66-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Муталибова Феруза - Самарқанд шаҳар, 66-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Рўзиқулова Шарофат - Самарқанд шаҳар, Ҳазора маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,    

Сулаймонова Жаннат - Самарқанд шаҳар, 66-умумтаълим мактаби ўқитувчиси, 

Сулейманов Бадиршох - Самарқанд шаҳар, Ҳазора маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Тўракулова Хилола - Самарқанд шаҳар, 66-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Тўхтаева Малика - Самарқанд шаҳар, 66-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.

154-участка сайлов комиссияси   

Комиссия раиси: 

Хусенова Хусния Рустамовна - Самарқанд шаҳар, 32-умумтаълим мактаби директори.

Комиссия раиси ўринбосари:        

Жабборова Назокат - Самарқанд шаҳар, Дўстлик маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси.

Комиссия котиби:        

Зайдинова Зебо - Самарқанд шаҳар, 32-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари:    

Бозорова Феруза - Самарқанд шаҳар, 32-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,         

Намозова Рушана - Самарқанд шаҳар, 32-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Садуллаева Лола - Самарқанд шаҳар, 32-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Саидова Рухсора - Самарқанд шаҳар, Дўстлик маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Халилова Озода - Самарқанд шаҳар, 32-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Хусаинова Назира - Самарқанд шаҳар, Дўстлик маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,        

Шерқулов Феруз - Самарқанд шаҳар, 32-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Шодиева Саодат - Самарқанд шаҳар, 32-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.

155-участка сайлов комиссияси

Комиссия раиси:

Норқулова Мамура - Самарқанд шаҳар, 41-умумтаълим мактаби директор ўринбосари.

Комиссия раиси ўринбосари:        

Цой Олъга Сергеевна - Самарқанд шаҳар, 41-умумтаълим мактаби директор ўринбосари.

Комиссия котиби:        

Буриева Озода Турсуновна - Самарқанд шаҳар, 41-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.

Комиссия аъзолари:    

Абдуллаева Ўғилой Норқуловна - Самарқанд шаҳар, 41-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.

Ахадов Яхъё - Самарқанд шаҳар, Ватанпарвар маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Искандарова Наиля Хазиевна - Самарқанд шаҳар, 41-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Очилова Шаходат Бердиевна - Самарқанд шаҳар, 41-умумтаълим мактаби директор ўринбосари,      

Сайдуллаева Замира Жумаевна - Самарқанд шаҳар, 41-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Халимов Зафар - хусусий тадбиркор,

Хамроқулов Эркин - Самарқанд шаҳар, Ватанпарвар маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Шафтақов Хамро - Самарқанд шаҳар, Ватанпарвар маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.       

156-участка сайлов комиссияси   

Комиссия раиси: 

Азимов Равшан Иргашевич - Самарқанд Олий Ҳарбий билим юрти бошлиғининг  ўринбосари.      

Комиссия котиби:        

Хасанов Хайрулло Анварович - Самарқанд Олий Ҳарбий билим юрти батальон командирининг ўринбосари.

Комиссия аъзолари:    

Умбаров Шухрат Холмуродович - Самарқанд Олий Ҳарбий билим юрти батальон командирининг  ўринбосари,       

Тўлаганов Даврон Хуснитдинович - Самарқанд Олий Ҳарбий билим юрти батальон командирининг  ўринбосари,       

Тошхужаев Али Акбарходжаевич - Самарқанд Олий Ҳарбий билим юрти батальон командирининг  ўринбосари.

157-участка сайлов комиссияси   

Комиссия раиси: 

Уразметов Улуғбек Юлдашевич - Ҳарбий қисм командирининг ўринбосари.

Комиссия котиби:

Боборахимов Ойбек Муроджонович - Ҳарбий қисм штаб бошлиғининг ўринбосари.

Комиссия аъзолари:    

Рахмонов Ориф Урмонхўжаевич - Ҳарбий қисм взвод командири,     

Матниязов Шохрух Матниязович - Ҳарбий қисм взвод командирининг ўринбосари,        

Жуманиязов Дилшод Раззокбердиевич - Ҳарбий қисм взвод командирининг ўринбосари.

158-участка сайлов комиссияси   

Комиссия раиси: 

Юнусов Маъруфжон Турғунбоевич - Сержантлар тайёрлаш мактаби бошлиғининг  ўринбосари.      

 Комиссия раиси ўринбосари:       

Солиев Бахромжон Махамажонович - Сержантлар тайёрлаш мактаби махсус таълим йўналиши  бошлиғи.

 Комиссия котиби:       

Курбаниязов Эргаш Римберганович - Сержантлар тайёрлаш мактаби ўқитувчиси.        

 Комиссия аъзолари:

Абдурахмонов Муроджон Машрабжонович - Сержантлар тайёрлаш мактаби катта ўқитувчиси,

Азимов Муминжон Дилмуродович - Сержантлар тайёрлаш мактаби взвод командирининг  ўринбосари,

Рахмонов Исо Шерматович - Сержантлар тайёрлаш мактаби клуб бошлиғи,

Сайфуллаев Шохрух Зухруллаевич - Сержантлар тайёрлаш мактаби тарбиявий ишлар катта офицери.         

159-участка сайлов комиссияси   

Комиссия раиси: 

Саидов Рашид Шухратович - Ҳарбий қисм командирининг ўринбосари.     

Комиссия раиси ўринбосари:        

Курбонов Араббой Зокиржонович - Ҳарбий қисм батальон командирининг ўринбосари.

Комиссия котиби:        

Абдуллаев Лочинбек Саидаматович - Ҳарбий қисм дивизион командирининг ўринбосари.

Комиссия аъзолари:    

Шомуротов Отабек Аллаярович - Ҳарбий қисм дивизион командири,

Қодиров Қобил Маннонович - Ҳарбий қисм взвод командирининг ўринбосари,  

Машраббоев Мақсаджон Махмуджонович - Ҳарбий қисм взвод командирининг ўринбосари.

751-участка сайлов комиссияси   

Комиссия раиси: 

 Ахмедова Зебохоним Имомназаровна - Самарқанд шаҳар, 71-умумтаълим мактаби директори.

Комиссия раиси ўринбосари:        

 Гулямов Рустам - Самарқанд шаҳар, Юқори Хўжасоат маҳалла фуқаролар йиғини раиси.       

Комиссия котиби:        

Холмирзаева Нодира Мажидовна - Самарқанд шаҳар, 71-умумтаълим мактаби директор ўринбосари.

Комиссия аъзолари:    

 Абдуллаева Мухаббат - Самарқанд шаҳар, 71-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,        

 Гафурова Лайло - Самарқанд шаҳар, 71-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

 Ишонкулова Зулхумор - Самарқанд шаҳар, 71-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,        

 Хаджиева Зулхумор - Самарқанд шаҳар, 71-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,  

 Хамиджонова Зулхумор        - Самарқанд шаҳар, 71-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,       

Абдуллаев Махмуд - Самарқанд шаҳар, Юқори Хўжасоат маҳалла фуқаролар йиғини посбони,

Бобожонова Нигора - Самарқанд шаҳар, Юқори Хўжасоат маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Султонова Матлуба - Самарқанд шаҳар, Юқори Хўжасоат маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси.

752-участка сайлов комиссияси   

Комиссия раиси: 

Ахмедова Дилором Исаевна - Самарқанд шаҳар, 72-умумтаълим  мактаби  директори.

Комиссия раиси ўринбосари:        

Зарипов Камол - Самарқанд шаҳар, Ўрта Хўжасоат маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.

Комиссия котиби:        

Исмоилова Дилноза - Самарқанд шаҳар, 72-умумтаълим  мактаби   котибаси.     

Комиссия аъзолари:    

 Абдуллаева Комила - Самарқанд шаҳар, 72-умумтаълим  мактаби   ўқитувчиси,

 Хусаинова Наргиза - Самарқанд шаҳар, 72-умумтаълим  мактаби   директор ўринбосари,      

 Мусинова Гулбахор - Самарқанд шаҳар, 72-умумтаълим  мактаби   ўқитувчиси,

Джафарова Шахноза Ўктамовна - Самарқанд шаҳар, 72-умумтаълим мактаби директор ўринбосари,

Ибрагимов Икром - Самарқанд шаҳар, Ўрта Хўжасоат маҳалла фуқаролар йиғини посбони,   

Исмоилов Жўрақул - Самарқанд шаҳар, Ўрта Хўжасоат маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,       

Мусаева Амина - Самарқанд шаҳар, Ўрта Хўжасоат маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Хасанова Дилфуза Рустамовна - Самарқанд шаҳар, 72-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.

753-участка сайлов комиссияси   

Комиссия раиси: 

Йулдошева Озода Тешакуловна - Самарқанд шаҳар, 75-умумтаълим мактаби директори.

Комиссия раиси ўринбосари:        

Зохидов Мурод - Самарқанд шаҳар, Қавола маҳалла фуқаролар йиғини раиси.  

Комиссия котиби:        

Азизова Масрура Абдуқодировна - Самарқанд шаҳар, 75-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.       

Комиссия аъзолари:    

Восиева Мавлуда - Самарқанд шаҳар, Қавола маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Латипова Дилноза Мамаюнусовна - Самарқанд шаҳар, 75-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,       

Мажидова Фотима Абдумўминовна - Самарқанд шаҳар, 75-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,       

Муллаева Шохиста Субхоновна - Самарқанд шаҳар, 75-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Мусинова ўолиба Собировна - Самарқанд шаҳар,  75-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Назарова Гулчехра Ахтамовна - Самарқанд шаҳар,  75-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Рахмонова Шоира - Самарқанд шаҳар, Қавола маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,        

Рўзиева Салима - Самарқанд шаҳар, Қавола маҳалла фуқаролар йиғини фаоли. 

754-участка сайлов комиссияси   

Комиссия раиси: 

Рахматов Ўроқбой - Самарқанд туман санитария-эпидемиология назорати маркази бош шифокори ўринбосари.        

Комиссия раиси ўринбосари:        

Қўшмуродова Зулфия - Самарқанд шаҳар, Қавола-3 маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия котиби:        

Сайдуллаев Зариф - Самарқанд туман санитария-эпидемиология назорати   маркази шифокори.

Комиссия аъзолари:    

Алматов Зафар - Самарқанд туман санитария-эпидемиология назорати маркази шифокори ёрдамчиси,

Аминов Абдуазиз - Самарқанд шаҳар, Қавола-3 маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,        

Вахобова Гулсум - Самарқанд шаҳар, 76-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,        

Муродова Санобар - Самарқанд туман санитария-эпидемиология назорати маркази шифокори ёрдамчиси,

Рузиева Салима - Самарқанд шаҳар, Қавола-3 маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,        

Рустамова Муборак - Самарқанд шаҳар, Қавола-3 маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,    

Тўраева Назира - Самарқанд туман санитария-эпидемиология назорати маркази шифокори ёрдамчиси,

Ходжаев Ахмаджон - Самарқанд шаҳар, Қавола-3 маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.        

755-участка сайлов комиссияси   

Комиссия раиси: 

Усмонов Рахматолимбек Равшан ўғли - Самарқанд шаҳар, 76-умумтаълим мактаби директори.

Комиссия раиси ўринбосари:        

Ортиков Хамрокул - Самарқанд шаҳар, Мўлиён маҳалла фуқаролар йиғини раиси.        

Комиссия котиби:        

Хайдарова Мархабо - Самарқанд шаҳар, 76-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.   

Комиссия аъзолари:    

Джалолова Мохира - Самарқанд шаҳар, Мўлиён маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,    

Рустамова Наргиза - Самарқанд шаҳар, 76-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,     

Хотамова Самара  - Самарқанд шаҳар, Мўлиён маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,        

Гафуров Камол - Самарқанд шаҳар, Мўлиён маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Шарипов Рахим - Самарқанд шаҳар, Мўлиён маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Азизов Садриддин - хусусий тадбиркор, 

Зокирова Майсара - Самарқанд шаҳар, 76-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,      

Вохидова Парвина - Самарқанд шаҳар, 76-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.      

756-участка сайлов комиссияси   

Комиссия раиси: 

Қосимова Масуда - Самарқанд шаҳар, 76-умумтаълим мактаби директор ўринбосари.

Комиссия раиси ўринбосари:        

Исломов Соле Сафоевич - Самарқанд шаҳар, Мўлиён-2 маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.       

Комиссия котиби:        

Насриддинова Гулноза Салохиддиновна - Самар қанд шаҳар, Мўлиён-2 маҳалла фуқаролар йиғини котибаси.

Комиссия аъзолари:    

Аҳроров Илхом Субҳонкулович - Самарқанд шаҳар, Мўлиён-2 маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Раджабова Хожара Восеевна - Самарқанд шаҳар, 76-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Вафоева Фазилат Ходжиевна - Самарқанд шаҳар, Мўлиён-2 маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Акобирова Амира Мехроджевна - Самарқанд шаҳар, 76-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,       

Набиев Гайбулло Яхьяевич - Самарқанд шаҳар, Мўлиён-2 маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Хамрокулов Хуршед Аловуддинович - Самарқанд шаҳар, Мўлиён-2 маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Ходжиев Саидкул - Самарқанд шаҳар, Мўлиён-2 маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,        

Рахматова Зилола Хасановна - Самарқанд шаҳар, 76-умумтаълим мактаби «Камолот» ЁИҲ етакчиси.

757-участка сайлов комиссияси   

Комиссия раиси: 

Асадов Миролим Мирумарович - Самарқанд шаҳар, Сафеди маҳалла фуқаролар йиғини раиси.

Комиссия раиси ўринбосари:        

Хасанова Мияссар - Самарқанд шаҳар, Гармако маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси.    

Комиссия котиби:        

Набиева Нигора Ҳамидовна - Самарқанд шаҳар, 47-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.        

 Комиссия аъзолари:   

Азимов Улуғбек Субханович - хусусий тадбиркор,

Мирсаидова Моҳира - Самарқанд шаҳар, Сафеди маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,    

Рахмонов Маъруфжон Толибович - «Самарқанд Фарух-Толиб-Файз» масъулияти чекланган жамияти директори,    

Салохиддинова Озода Солежоновна - Самар қанд шаҳар, 47-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,       

Сирожева Зулхумор Исамовна - Самарқанд шаҳар, 47-умумтаълим мактаби ўқитувчиси,

Урунова Шоира - Самарқанд шаҳар, Гармако маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,        

Хайдаров Маъруф - Самарқанд шаҳар, Гармако маҳалла фуқаролар йиғини котиби,        

Шодиев Тохир - Самарқанд шаҳар, Сафеди маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.  

758- сайлов участкаси комиссияси  

Комиссия раиси: 

Рахмонов Максуд Юсупович - Вилоят кўз касалликлари шифохонаси бош шифокори ўринбосари.

Комиссия раиси ўринбосари:        

Пармонов Шерзод Бахронович - Вилоят кўз касалликлари шифохонаси бош шифокори ўринбосари.

Комиссия котиби:        

Мадалов Нажмиддин Исматович - Вилоят кўз касалликлари шифохонаси статисти.        

Комиссия аъзолари:    

Амиров Бекзод Олимбоевич - Вилоят кўз касалликлари шифохонаси  шифокори,         

Сайдалиев Фаёзжон Шокирович - Вилоят кўз касалликлари шифохонаси  шифокори,

Бобожонов Уктам Илхомович - Самарқанд шаҳар тери-таносил диспансери шифокори,

Гафуров Тохир Тураевич - Самарқанд шаҳар тери-таносил диспансери шифокори.        

759-участка сайлов комиссияси   

Комиссия раиси: 

Ахмедова Шоира - Самарқанд шаҳар, 74-умумтаълим мактаби директор ўринбосари.

Комиссия раиси ўринбосари:        

Турақулов Содиқ - Самарқанд шаҳар, Дукчиён маҳалла фуқаролар йиғини раиси.        

Комиссия котиби:        

Пардаева Мафтуна - Самарқанд шаҳар, 74-умумтаълим  мактаби  котибаси.        

Комиссия аъзолари:    

Очилова Сахоба - Самарқанд шаҳар, 74-умумтаълим мактаби  ўқитувчиси,

Наимова Зебо - Самарқанд шаҳар, 74-умумтаълим мактаби  ўқитувчиси,    

Таниева Ирода - Самарқанд шаҳар, 74-умумтаълим мактаби  ўқитувчиси,  

Қудратов Абдуқахор - Самарқанд шаҳар, Янги Ҳаёт маҳалла фуқаролар йиғини раиси,

Тиллаева Хосият - Самарқанд шаҳар, Янги Ҳаёт маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Ходжаев Жалол Пўлатович - Самарқанд шаҳар, Янги Ҳаёт маҳалла фуқаролар  йиғини фаоли,   

Бахриев Баходур - Самарқанд шаҳар, Дукчиён маҳалла фуқаролар йиғини котиби,        

Бозоров Маматқул - Самарқанд шаҳар, Дукчиён маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.        

760-участка сайлов комиссияси   

Комиссия раиси: 

Джумаев Абдурахмон - Самарқанд шаҳар, Кўл маҳалла фуқаролар йиғини раиси.        

Комиссия раиси ўринбосари:        

Собиров Маҳмуд Носирович - Самарқанд шаҳар, Бекҳо маҳалла фуқаролар йиғини раиси.       

Комиссияси котиби:       

Джураева Зарина Абдураимовна - Самарқанд шаҳар, Кўл маҳалла фуқаролар йиғини котибаси.        

Комиссия аъзолари:    

Вафоев Жамшед Қаҳҳорович - хусусий тадбиркор,

Закирова Мукаррам Хуррамовна - Самарқанд шаҳар, Бекҳо маҳалла фуқаролар йиғини котибаси,

Рустамов Қодир Мансурович - Самарқанд шаҳар, Бекҳо маҳалла фуқаролар йиғини посбони,   

Сатторова Нодира Хамидовна - Самарқанд шаҳар, Кўл маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси,

Солеев Юнус Юсупович - хусусий тадбиркор,

Тўрақулов Шавкат Раббимович - Самарқанд шаҳар «Раббим-мебел» масъулияти чекланган жамияти раҳбари,

Файзуллаев Усмон Холиқович - Самарқанд шаҳар, Кўл маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,       

Хамидов Фурқат Маджидович - хусусий тадбиркор.

761-участка сайлов комиссияси   

Комиссия раиси: 

Маҳмудов Собир - Самарқанд шаҳар, Қуйи Хўжасоат маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.

Комиссия раиси ўринбосари:        

Алиева Зулфия - Самарқанд шаҳар, 72-умумтаълим мактаби ўқитувчиси     .

Комиссия котиби:        

Казимова Нигора - Самарқанд шаҳар, Қуйи Хўжасоат маҳалла фуқаролар йиғини котибаси.  

Космиссияси аъзолари: 

Багиров Аъзам - Самарқанд шаҳар, Қуйи Хўжасоат маҳалла фуқаролар йиғини посбони,

ўуломов Толиб - Самарқанд шаҳар «Аслам» масъулияти чекланган жамияти раҳбари,   

Исоқов Азиз - «Исоқов Файз Барака» фермер хўжалиги раҳбари,      

Латипов Рустам - Самарқанд давлат архитектура-қурилиш институти кафедра мудири,

Мамаризаев Тоҳир - Самарқанд шаҳар, Қуйи Хўжасоат маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,       

Ниёзов Ахтам - Самарқанд шаҳар, Қуйи Хўжасоат маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,        

Туробов Фурқат - Самарқанд шаҳар, Қуйи Хўжасоат маҳалла фуқаролар йиғини фаоли,

Ҳамидов Қосим - Самарқанд шаҳар, Қуйи Хўжасоат маҳалла фуқаролар йиғини фаоли.

762-участка сайлов комиссияси   

Комиссия раиси: 

Бахрамов Шарофиддин Рахматиллоевич - Самар қанд шаҳар, 73-умумтаълим мактаби директори.

Комиссия раиси ўринбосари:        

Фозилов Олим - Самарқанд шаҳар, Навбоғчиён маҳалла фуқаролар йиғини раиси.         

Комиссия котиби:        

Кодирова Манзура Абдуманноновна - Самарқанд шаҳар, Навбоғчиён маҳалла фуқаролар йиғини  котибаси.       

Комиссия аъзолари:    

Акрамова Зохира Рахимовна - Самарқанд шаҳар, 73-умумтаълим  мактаби ўқитувчиси,

Арипова Дилшода Эркиновна - Самарқанд шаҳар, 73-умумтаълим  мактаби ўқитувчиси,

Ганиева Дилрабо Турсункуловна - Самарқанд шаҳар, Навбоғчиён маҳалла фуқаролар йиғини   маслаҳатчиси,       

Исомова Сожида Амриевна - Самарқанд шаҳар, 73-умумтаълим  мактаби ўқитувчиси,        

Кобилова Мавлюда Абдураимовна - Самарқанд шаҳар, 73-умумтаълим мактаби директор ўринбосари,

Муродова Хокима Бобокуловна - Самарқанд шаҳар, 73-умумтаълим  мактаби ўқитувчиси,

Назарова Озода Эргашевна - Самарқанд шаҳар, 73-умумтаълим  мактаби ўқитувчиси,

Тўракулов Фирдавс Субхонкулович - Самар қанд шаҳар, 73-умумтаълим мактаби ўқитувчиси.       



Киритилган вақти: 06/12/2014 23:20 Кўрилганлиги: 3979
 
Қидириш
Жами мурожаатлар: 1476 (100%)
Кўриб чиқилган: 1169 (79%)
Кўриб чиқилмоқда: 307 (21%)
 
Вилоят ҳокимлигининг умумий бўлими
 
 
 
mail@samarkand.uz
 
 
Электрон давлат хизматлари

Электрон давлат хизматлари
Очиқ маълумотлар
Онлайн тизимлар




 
 
 

    Сайтга баҳо беринг

Ҳозир онлайн
Руйхатдан утганлар: 1
Мехмонлар: 15
 
Яндекс.Метрика
Белгиланган матнни укиш учун ушбу тугмани босинг