Бош саҳифа / Сайлов - 2014 / Вилоят Кенгашига сайлов ўтказувчи округ сайлов комиссиялари таркиби
  Чоп этиш версияси  

Вилоят Кенгашига сайлов ўтказувчи округ сайлов комиссиялари таркиби

Халқ депутатлари Самарқанд вилоят Кенгашига сайлов ўтказувчи округ сайлов комиссиялари

САМАРҚАНД ШАҲРИ

 

1-Боғибаланд округ сайловкомиссияси

(Телефон: 0366 232-40-86)

Комиссия раиси:

Қодиров Беҳзод Ғофурович – Са­марқанд давлат тиббиёт институти қошидаги 1-сон академик лицейи директори ўринбосари

Комиссия раиси ўринбосари:

Ғафуров Олимжон Хуррамович – Самарқанд шаҳар 67-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Комиссия котиби:

Ғаффоров Фарҳод Ражаббоевич – Самарқанд шаҳар 11-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Комиссия аъзолари:

Юсупов Баҳодир – Самарқанд шаҳар Фарҳод шаҳарча фуқаролар йиғини раиси

Насимова Ҳилола Муинжоновна – Самарқанд шаҳар 60-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Саидов Сирожиддин Садридинович – Самарқанд шаҳар «Хўжақишлоқ» маҳалла фуқаролар йиғини раиси маслаҳатчиси

Юнусова Нигора Садриддиновна – Самарқанд шаҳар 69-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Вафоева Рухсора Мирвасиевна – Самарқанд шаҳар 11– умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Жавдатова Гулбаҳор Мавлоновна – Самарқанд шаҳар 62-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Файзиева Мухаббатхон Олимовна – Самарқанд шаҳар 59-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Маъруфий Шахноза Баҳриллоевна – Самарқанд шаҳар 40-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

2-Регистон округ сайловкомиссияси

(Телефон: 0366 232-14-93)

Комиссия раиси:

Бобожонов Дилмурод Ўролович – Самарқанд педагогика ва хизмат кўрсатиш коллежи директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Сафаева Эътибор – Самарқанд банк коллежи директори ўринбосари

Комиссия котиби:

Раджабов Жўрабек – Самарқанд педагогика ва хизмат кўрсатиш коллежи ўқитувчиси

Комиссия аъзолари:

Ибрагимова Сарварой Ўлмасовна – Самарқанд шаҳар «Аэропорт» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Алимова Гўзал Раимжоновна – Самарқанд шаҳар 1-умумий ўрта таълим мактаби директори

Махмеджанова Шаҳноза Иноятуллаевна – Самарқанд шаҳар 21-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Зоҳидов Собиржон Хабибович – Самарқанд шаҳар «Шарқ Юлдузи» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Мелиева Шаҳло Раджабовна – Самарқанд шаҳар 22-сон мусиқа ва санъат мактаби директори

Мамадияров Мусурмон Рустамович – Самарқанд шаҳар «Истиқбол» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Раҳимбердиев Комил Абдуносирович – Самарқанд шаҳар «Даҳбедий» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Ҳайдарова Зўхро Мустафоевна – Самарқанд шаҳар 2-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

 

3-Сўзангарон округ сайловкомиссияси

(Телефон: 0366 235-78-98)

Комиссия раиси:

Сайдалиева Замира Пўлатовна – Самарқанд шаҳар 27-умумий ўрта таълим мактаби директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Усмонов Акбар Хайруллаевич – Сўзангарон тиббиёт коллежи директори ўринбосари

Комиссия котиби:

Чўлиев Фахриддин Турғунович – Сўзангарон тиббиёт коллежи ўқитувчиси

Комиссия аъзолари:

Ахмеджонов Тўлқин – Самарқанд шаҳар «Зардўзлар» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Болтаев Фаррух Фарҳодович – Самарқанд шаҳар 31-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Саданова Назокат Хушбековна – Самарқанд шаҳар 9-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Ахмедов Рустам Ахмедович – Са­марқанд шаҳар «Каварзор» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Шарахмедов Шақобил Шарахманович – Самарқанд шаҳар «Қўшчинор» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Изомиддинова Гулбаҳор Бахтияровна – Самарқанд шаҳар 5-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Ибрагимова Лола – Самарқанд шаҳар ҳокимлиги молия бўлими иқтисодчиси

Усмонов Шавкат – Самарқанд шахар «Мулиён-2» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

 

4-Мустақиллик округ сайлов комиссияси

(Телефон: 0366 233-12-85)

Комиссия раиси:

Турсунов Фарҳод Умирзоқович – Самарқанд иқтисодиёт ва сервис инс­титути проректори

Комиссия раиси ўринбосари:

Зарипов Абдурафиқ Наимович – Самарқанд озиқ-овқат касб-ҳунар коллежи директори ўринбосари

Комиссия котиби:

Қодиров Толмасжон Рўзиқулович – Самарқанд давлат университети қошидаги 1-сон академик лицейи директори ўринбосари

Комиссия аъзолари:

Эшқобилов Нафас Бекназарович – Самарқанд давлат университети проректори

Сатторов Ҳасан – Самарқанд қишлоқ хўжалик институти қошидаги 2-сон академик лицейи директори

Тошназаров Самиддин Низамович – Самарқанд иқтисодиёт ва сервис институти факультет декани

Норжигитов Абдусодиқ – Самарқанд шаҳар Райим Шокирбеков маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Норходжаева Фарида – Самарқанд шаҳар халқ таълими муассасалари фаолиятини методик таъминлаш ва ташкил этиш бўлими услубчиси

Ҳусанова Дилфуза Жамолхоновна – Самарқанд шаҳар 17-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Таиров Юрий Насырович – Самар­қанд шаҳар «Сиёбча» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Мелиқулова Садина Аҳроровна – Самарқанд шаҳар 45-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

5-Сартепа округ сайловкомиссияси

(Телефон: 0366 221-23-49)

Комиссия раиси:

Тўхтамишев Азиз – Сартепа туризм ва маиший хизмат касб-ҳунар коллежи директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Аҳмедов Асқар Олимович – Самарқанд шаҳар 36-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Комиссия котиби:

Алиқулов Жалолиддин Ҳамидович – Самарқанд шаҳар 3-сон ихтисослаштирилган болалар ва ўсмирлар спорт мактаби директори ўринбосари

Комиссия аъзолари:

Маҳмудов Умид Бахронович – Самарқанд ҳуқуқшунослик коллежи директори ўринбосари

Зайдинов Шавкат Суйинбаевич – Самарқанд шаҳар 10-сон оилавий поликлиника бош врачи

Жаводов Аминжон Ҳасанович – Самарқанд шаҳар «Ўрта Хўжасоат» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Исанов Машраб Маҳмадиёрович – Самарқанд шаҳар 36-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Бўтаева Меҳринисо Ўташевна – Самарқанд шаҳар 24-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Юнусов Махмудхон Асатуллаевич – Сартепа туризм ва маиший хизмат касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Қобилова Мавлюда Абдураимовна – Самарқанд шаҳар 73-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Жўрақулов Иноятилло Холназарович – Самарқанд шаҳар 3-сон ихтисослаштирилган болалар ва ўсмирлар спорт мактаби директори ўринбосари

 

6-Мароқанд округ сайловкомиссияси

(Телефон: 0366 235-64-52)

Комиссия раиси:

Тўхлиев Баҳридин Суюнович – Самарқанд шаҳар «Мароқанд» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Комиссия раиси ўринбосари:

Қабулов Салим – Самарқанд шаҳар Кимёгарлар шаҳарча фуқаролар йиғини раиси

Комиссия котиби:

Бекназарова Юлдуз Раббоноқуловна – Самарқанд шаҳар 58-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Комиссия аъзолари:

Худайбердиева Назира Тангриевна – Самарқанд шаҳар «Гармако» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Жумабоев Сайдулло – Самарқанд қишлоқ хўжалик институти малака ошириш ва қайта тайёрлаш маркази бошлиғи

Бойқобилова Барно Жонтемировна – Самарқанд шаҳар 54-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Қўшмуродова Зулфия Ҳотамовна – Самарқанд шаҳар «Қавола-3» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Бўранова Амира Атоевна – Самар­қанд шаҳар 75-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Султонова Зурафо – Самарқанд шаҳар 58-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Юнусов Азим Мардонович – Самар­қанд шаҳар 77-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Мажидов Шоҳимардон Маҳмудович – Самарқанд шаҳар 16-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

 

7-Истиқлол округ сайловкомиссияси

(Телефон: 0366 221-34-69)

Комиссия раиси:

Азимбекова Азиза Ибодовна – Самарқанд шаҳар 18-умумий ўрта таълим мактаби директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Буляев Зокир Каримович – Самар­қанд шаҳар давлат санитария-эпидемиология назорати маркази бош врачи

Комиссия котиби:

Шерқулов Асқар Бахтиёрович – Самарқанд шаҳар 7-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Комиссия аъзолари:

Жуманиязов Алимбай – Самарқанд шаҳар давлат санитария-эпидемиология назорати маркази ходими

Ҳайитов Мамадиёр Аллаярович – Самарқанд қишлоқ хўжалик институти доценти

Жалилов Раҳим – Самарқанд шаҳар «Боғишифо» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Ҳасанова Ҳуршида Маматовна – Самарқанд шаҳар 18-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Турсунов Хамракул Темирович – Самарқанд шаҳар «Қадрият» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Каримова Фарангиз Исломовна – Самарқанд шаҳар 50-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Исраилова Мунаввара Файзуллаевна – Самарқанд шаҳар 50-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Мирзаева Наима Эсиргаповна – Самарқанд шаҳар 13-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

8-Суғдиёна округ сайловкомиссияси

(Телефон: 0366 222-92-83)

Комиссия раиси:

Баротов Норжигит – Самарқанд 1-сон педагогика коллежи директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Худойқулова Умида – Самарқанд шаҳар 68-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Комиссия котиби:

Жўраева Инобат Қодировна – Самарқанд шаҳар 49-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Комиссия аъзолари:

Раҳимов Жалол – Самарқанд шаҳар «Боғисарой» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Нарзуллаева Кубаро Солеевна – Самарқанд шаҳар 48-умумий ўрта таълим мактаби директори

Тўраева Ойша Турдиқуловна – Самарқанд шаҳар 39-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Аматов Бекзод Ҳаққулович – Самарқанд таянч тиббиёт коллежи ўқитувчиси

Эшниёзов Олимжон Исмоилович – Самарқанд давлат университети ўқитувчиси

Саидов Азамат Исмоилович – Самар­қанд давлат университети ўқитувчиси

Эрназарова Дилафруз Тоштемировна – Самарқанд шаҳар 29-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Кулиев Жаҳонгир Жўраевич – Самар­қанд шаҳар 68-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

9-Ватанпарвар округ сайлов комиссияси

(Телефон: 0366 234-23-02)

Комиссия раиси:

Қўчқоров Суюндуқ – Самарқанд иқтисодиёт коллежи директори ўринбосари

Комиссия раиси ўринбосари:

Янов Рафаиль Ханбялович – Самар­қанд шаҳар «Ватанпарвар» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Комиссия котиби:

Эгамқулов Муҳаммад Нишонович – Самарқанд шаҳар 15-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Комиссия аъзолари:

Санаев Фарҳод – Самарқанд автомобил ва йўллар коллежи директори ўринбосари

Муртозаев Файзулло Забиевич – Самарқанд шаҳар 2514-сонли автожамланма бошлиғи

Маллаев Зафар – Самарқанд иқтисодиёт коллежи ўқитувчиси

Раимов Боҳодир Насирович – Самарқанд шаҳар «Дўстлик» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Кунгирова Айша Чаракуловна – Самарқанд шаҳар 44-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Очилова Шаҳодат Бердиевна – Самарқанд шаҳар 41-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Усмонова Гулнора Жамоловна – Самарқанд шаҳар 28-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Мусаев Ҳуснитдин Джамолович – Самарқанд шаҳар «Ислоҳот» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

 

КаттаҚЎрFон шаҲри

10-Сўфи Оллоёр округ сайлов комиссияси

(Телефон: 0345 455-26-68)

Комиссия раиси:

Бобоев Сарвар Болтаевич – Катта­қўрғон шаҳар бандликка кўмаклашиш ва аҳолини ижтимоий муҳофаза қилиш маркази директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Жиянмуродов Шерзод Шермаматович – Каттақўрғон шаҳар ҳокимлиги молия бўлими мудири ўринбосари

Комиссия котиби:

Абдуллаева Сарвиноз Килатовна – Каттақўрғон шаҳар 20-сон мактабгача таълим муассасаси мудираси

Комиссия аъзолари:

Суннатов Одил – Каттақўрғон шаҳар 2-сон болалар мусиқа ва санъат мактаби директори

Шокирова Гулбаҳор Алимовна – Каттақўрғон педагогика коллежи ўқитувчиси

Қаноатов Салимжон Қулдашевич – Каттақўрғон тиббиёт коллежи кафедра мудири

Абдуллаева Фазилат – Каттақўр­ғон шаҳар “Саломатлик маркази” директори

Ибрагимов Бахриддин Мисирович – Каттақўрғон шаҳар болалар ва ўсмирлар спорт мактаби директор ўринбосари

Абдуллаев Шавкат Акбарович – Каттақўрғон шаҳар ҳокимлиги ҳузуридаги тадбиркорлик субъектларини рўйхатдан ўтказиш инспекцияси бошлиғи

Алиқулов Азизбек Эрназарович – “Камолот” ёшлар ижтимоий ҳаракати Каттақўрғон шаҳар кенгаши раиси

Сарманов Жасур Абдирашитович – Самарқанд давлат чет тиллар институти қошидаги 2-сон академик лицейи ўқитувчиси

 

11-Сарой округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99893 349-61-99)

Комиссия раиси:

Муҳитдинов Шуҳрат Тўйчиевич – Каттақўрғон шаҳар 5-сон ёрдамчи махсус интернат мактаби директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Қодирова Анора Холовна – “Катта­қўрғон ёғ-мой” очиқ акциядорлик жамияти касаба уюшма қўмитаси раиси

Комиссия котиби:

Абдуллаев Жавлонбек Азимжонович – Каттақўрғон шаҳар халқ таълими муассасалари фаолиятини методик таъминлаш ва ташкил этиш бўлими давлат таълим стандартлари мониторинг кичик гуруҳи раҳбари

Комиссия аъзолари:

Ахмадов Баҳром Бахтиёрович – Маънавият тарғиботи маркази Каттақўрғон шаҳар бўлими раҳбари

Хушваков Нодир Ҳамдуллаевич – Каттақўрғон шаҳар иқтисодиёт бўлими бошлиғи

Холов Холмамат – “Каттақўрғон ёғ-мой” очиқ акциядорлик жамияти бош энергетиги

Мамадиев Нусратулло Неъматуллаевич – Каттақўрғон педагогика коллежи ўқитувчиси

Туйғунов Учқун Саимназарович – Каттақўрғон шаҳар халқ таълими муассасалари фаолиятини методик таъминлаш ва ташкил этиш бўлими кадрлар бўлими инспектори

Сағдуллаев Убайдулло Абдуқаҳҳорович – Каттақўрғон шаҳар давлат санитария-эпидемиология назорати маркази бўлими мудири

Абдусатторов Алишер Абдусаттор ўғли – “Маҳалла” хайрия жамоат фонди Каттақўрғон шаҳар бўлинмаси раиси ўринбосари

Юсупов Юнус Юсупович – Каттақўр­ғон шаҳар кўп тармоқли марказий поликлиникаси бош врачи ўринбосари

 

БулунFур тумани

12-Булунғур округ сайловкомиссияси

(Телефон: 0344 442-81-14)

Комиссия раиси:

Оноров Шавқиддин Мамирович – Булунғур туман халқ таълими муассасалари фаолиятини методик таъминлаш ва ташкил этиш бўлими табиий фанлар услубчиси

Комиссия раиси ўринбосари:

Исаков Алимбай Расулович – Булун­ғур туман маданият ва спорт ишлари бўлими бошлиғи

Комиссия котиби:

Абдуқодиров Абдуғиёс Ҳақбердиевич – Булунғур педагогика ва спорт коллежи директори ўринбосари

Комиссия аъзолари:

Шукуров Содиқ Арзиқулович – Таш­қи иқтисодий фаолият «Миллий банки» Булунғур туман бўлими бошқарувчиси ўринбосари

Шомуратов Фарҳод Ачилович – Булунғур туман «Меҳржон» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Камолов Ойбек Тўйчиевич – Булунғур қишлоқ хўжалик касб-ҳунар коллежи психологи

Арзиқулов Фахриддин Хўрозович – Булунғур қишлоқ хўжалик касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Бўронов Фахриддин Эрматович – Агросаноат ходимлари касаба уюшмаси Булунғур туман Кенгаши ҳисобчиси

Саттарова Бувнисо Азамқуловна – Булунғур тумани 22-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Турдиева Хурсанд Нурматовна – “Булунғур” маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси

Исаков Сардор Эркинович – Булунғур тумани Истеъмолчилар ҳуқуқларини химоя қилиш жамияти мутахассиси

 

13-Килдон округ сайловкомиссияси

(Телефон: 0344 442-29-44)

Комиссия раиси:

Файзиев Баҳри Рўзиевич – Булун­ғур тумани «Сувоқова» ишлаб чиқариш давлат корхонаси бошлиғи

Комиссия раиси ўринбосари:

Назаров Илхом Аззамқулович – Булунғур тумани ҳокимлиги молия бўлими халқ таълими муассасаларини молиялаштириш ҳисобчиси

Комиссия котиби:

Эшонқулов Раҳмонқул Алимович – Булунғур тумани «Килдон» қишлоқ фуқаролар йиғини масъул котиби

Комиссия аъзолари:

Турдиев Сайфиддин Исроилович – Булунғур тумани статистика бўлими бошлиғи

Раҳматиллаев Хўжамурод Халилович – Булунғур тумани «Эсонтурди» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Алимова Раънохон – Булунғур тумани «Эсонтурди» маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси

Бобокулов Алижон Эргашевич – Булунғур тумани «Кичик Килдон» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Эшназаров Эркин Абдиваидович – Булунғур тумани 48-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Муродов Фарҳод Норқулович – Булунғур саноат касб-ҳунар коллежи директор ўринбосари

Холбоева Жамила Бобоқуловна – Булунғур тумани «Кичик Килдон» маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси

Пармонова Умида Мавлановна – Булунғур тумани 65-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

14-Мингчинор округ сайловкомиссияси

(Телефон: 0366 442-75-84)

Комиссия раиси:

Исмоилов Раҳимқул Турсунович – Булунғур тумани «Соҳибкор» қишлоқ фуқаролар йиғини котиби

Комиссия раиси ўринбосари:

Саттаров Зафар Абдумўминович – Булунғур тумани «Мингчинор» қишлоқ врачлик пункти мудири

Комиссия котиби:

Раимова Моҳичеҳра Қурбоназаровна – Булунғур тумани 4-умумий ўрта таълим мактаби директори

Комиссия аъзолари:

Маматқулов Мирқосим Эркинович – Булунғур тумани ҳокимлиги ҳузуридаги тадбиркорлик субъектларини рўйхатдан ўтказиш инспекцияси бошлиғи вазифасини бажарувчиси

Яхшибоев Иляс Тажибаевич – Булунғур тумани 57-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Ўролбоев Ғайбулла Асатович – Булунғур тумани 54-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Ўтаев Муродулла Садуллаевич – Булунғур тумани ҳокимлиги ҳузуридаги тадбиркорлик субъектларини рўйхатдан ўтказиш инспекцияси етакчи мутахассиси

Болтаев Дилшод Абдуназарович – Булунғур тумани 4-умумий ўрта таълим мактаб ўқитувчиси

Отабаев Баҳодир Каржаевич – Булунғур туман «Булунғур деҳқон бозори» масъулияти чекланган жамияти раиси

Ашуров Фахриддин Бердиярович – Булунғур туман бандликка кўмаклашиш ва аҳолини ижтимоий муҳофаза қилиш маркази директори ўринбосари

Артиков Жонибек Рустамович – Булунғур тумани қишлоқ ва сув хўжалиги бўлими етакчи мутахассиси

 

Жомбой тумани

15-Деҳқонобод округ сайлов комиссияси

(Телефон: +99893 721-77-68)

Комиссия раиси:

Ўрозов Равшан Абдуғафурович – Жомбой тумани 18-умумий ўрта таълим мактаби директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Атамурадов Аҳмад Турсунмуродович – Жомбой тумани «Деҳқонобод» қишлоқ фуқаролар йиғини раиси

Комиссия котиби:

Жалилов Эркин Раимович – Жомбой тумани «Жомбой» қишлоқ фуқаролар йиғини котиби

Комиссия аъзолари:

Раҳмонов Шукурулло Расулович – Жомбой тумани 45-умумий ўрта таълим мактаби директори

Худайқулов Эгамқул – Жомбой тумани 25-умумий ўрта таълим мактаби директор ўринбосари

Камалова Маҳбуба Сирожевна – пенсияда

Файзуллаев Хабийбулла Саидович – Жомбой тумани «Сўхмон» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Багаутдинов Саломхон – Жомбой тумани «Ширинкент» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Ҳазратқулов Ҳасан – Жомбой қишлоқ хўжалик касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Ҳамроев Юсуфбой – Жомбой тумани “Бешбола” маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Бултаков Ғайбулла Сайфиевич – Жомбой тумани 48-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

16-Ҳалвойи округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99895 509-96-35)

Комиссия раиси:

Холиқов Азизқул Сайдуллаевич – Жомбой енгил саноат касб-ҳунар коллежи ёшларни чақириққача тайёрлаш раҳбари

Комиссия раиси ўринбосари:

Юсупов Мусурман – Жомбой тумани «Ҳалвойи» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Комиссия котиби:

Қобилов Тошмамат Абдураҳмонович – Жомбой тумани 6-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Комиссия аъзолари:

Аширалиев Ахтам Зойирович – Жомбой тумани тиббиёт бирлашмасига қарашли «Тут» қишлоқ врачлик пункти мудири

Ҳамдамова Муқаддам Амриевна – Жомбой тумани 10-сон мактабгача таълим муассасаси мудираси

Эшдавлатов Сабриддин Абдурахманович – Жомбой тумани Алишер Навоий маҳалла фуқаролар йиғини посбони

Маматов Олмос Рустамович – Жомбой тумани газлаштириш корхонаси муҳандиси

Абдураҳимов Тошмурод Омонқулович – Жомбой тумани 5-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Атабаев Яхё Шодмонович – Жомбой тумани «Ногаҳон» маҳалла фуқаролар йиғини котиби

Бутунбаев Қўлдош Хидирович – Жомбой туман «Сарчашма» маҳалла фуқаролар йиғини посбони

 

17-Кўкгумбаз округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99894 283-35-18)

Комиссия раиси:

Ҳайдаров Қулмат Хидирович – Жомбой информатика ва хизмат кўрсатиш касб-ҳунар коллежи директори ўринбосари

Комиссия раиси ўринбосари:

Мустафоев Орифжон Эшқулович – Жомбой тумани 3-сон «Кўкгумбаз» маданият ва аҳоли дам олиш маркази директори

Комиссия котиби:

Холмонов Акрам Самадович – Жомбой информатика ва хизмат кўрсатиш касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Комиссия аъзолари:

Норқулов Рафиқ Мусаевич – Жомбой тумани «Хитойпоён» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Марданов Машраб Махрамович – Жомбой тумани «Қўнғирот» қишлоқ фуқаролар йиғини раиси

Хожанов Зайниддин Тажибаевич – Жомбой тумани 11-умумий ўрта таълим мактаб ўқитувчиси

Эшонқулов Темирқул Сулайманович – Жомбой тумани “Қўнғирот” маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Исломов Барот Рашидович – Жомбой тумани 3-сон «Кўкгумбаз» маданият ва аҳоли дам олиш маркази электриги

Багаутдинов Саломхон – Жомбой тумани «Ширинкент» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Содиқов Зариф Юлдошхужаевич – Жомбой тумани «Оқ олтин» қишлоқ врачлик пункти мудири

Полвонов Алимжан Аманович – Жомбой тумани 35-умумий ўрта таълим мактаби директори

 

Иштихон тумани

18-Митан округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99895 500-81-97)

Комиссия раиси:

Қиличев Ҳусан Иноятович -“Нуроний” жамғармаси Иштихон туман бўлими раиси

Комиссия раиси ўринбосари:

Холмуродов Абдуманнон Тоирович – Иштихон тумани Митан поликлиникаси шифокори

Комиссия котиби:

Жаниев Азамат Улашевич – Иштихон тумани 49-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Комиссия аъзолари:

Назаров Нормурод Холдарович – хусусий тадбиркор

Қўчқоров Комил Жозилович – Иштихон тумани “Ойбек-Азиз боғлари” фермер хўжалиги ҳисобчиси

Файзиев Ғофур Ҳасанович – Иштихон туманидаги “Қўчқор Қаршиев” маҳалла фуқаролар йиғини масъул котиби

Зулфиқоров Жозил Товбаевич – Иштихон тумани “ОХУНБОБОЕВ” қишлоқ врачлик пункти фельдшери

Кулиев Акбар Жўраевич – Иштихон тумани “УЧ ҚАҲРАМОН” муқобил машина трактор парки ҳисобчиси

Мирзаева Хилайда Абсамадовна – Иштихон тумани Митан поликлиникаси катта ҳамшираси

Савутов Жўрақул Ташанович – Иштихон тумани “Орлот” қишлоқ врачлик пункти шифокори

Садатов Алишер Насруллаевич – “Қишлоқхўжаликкимё” ҳудудий акциядорлик жамияти тизимидаги Иштихон туман филиали шохобчаси мудири

 

19-Иштихон округ сайловкомиссияси

(Телефон: 0362 629-28-44)

Комиссия раиси:

Анорова Озода Исроиловна – Иштихон тумани 21-сон болалар мусиқа ва санъат мактаби директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Бобонов Абдираим Бекназарович – Иштихон тумани ҳокимлиги ҳузуридаги тадбиркорлик субъектларини рўйхатдан ўтказиш инспекцияси бош мутахассиси

Комиссия котиби:

Хатамов Азиз Эсиргапович – Савдосаноат палатаси вилоят ҳудудий бош­қармаси Иштихон туман ахборот-маслаҳат маркази унитар корхонаси раҳбари

Комиссия аъзолари:

Абдихамидова Қумри – Иштихон тумани Жўра Махмудов маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси

Давронов Суюндик – пенсияда

Қаршиев Шерали Абдиевич – Иштихон тумани тиббиёт бирлашмаси бошлиғи ўринбосари

Ражабов Темур Тошқувватович – “Ўзбекистон почтаси” очиқ акциядорлик жамияти Самарқанд филиалига қарашли Иштихон почта алоқа тармоғи бошлиғи ўринбосари

Тошмуродов Абдували Нормуродович – “Ўзагросуғурта” ДАСК Иштихон туман бўлими менежери

Юлдашев Сайпидин Очилович – Иштихон тумани тиббиёт бирлашмаси бўлим бошлиғи

Шахласов Аброр Абдалимович – Маънавият тарғибот маркази Иштихон туман бўлими раҳбари

Ялғашев Нурулла – Иштихон тумани халқ таълим муассасалари фаолиятини методик таъминлаш ва ташкил этиш бўлими мутахассиси

 

20-Халқобод округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99895 500-13-50)

Комиссия раиси:

Муҳаммадиева Дилбар Жалиловна – Иштихон тумани “Халқобод” қишлоқ врачлик пункти мудираси

Комиссия раиси ўринбосари:

Туробов Шаробжон Шакарович – Иштихон тумани 5-умумий ўрта таълим мактаби директори

Комиссия котиби:

Ҳасанов Аширбой Ахмадович – Иштихон тумани “Халқобод” маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Комиссия аъзолари:

Хўжаев Баҳодир Аманович – Иштихон маиший хизмат касб-ҳунар коллежи директории

 

(Бошланиши 1, 2-саҳифаларда).

Ашуров Тўрақул Жўрақулович – Иштихон тумани 66-умумий ўрта таълим мактаби директори

Ботиров Фахритдин Сахатдинович – Иштихон тумани марказий поликлиника врачлар маслаҳат комиссияси раиси

Дўстмурадов Ўроз – пенсияда

Қодиров Дагар Насридинович – Иштихон тумани “Арабхона” қишлоқ врачлик пункти бош врачи

Равшанов Салоҳиддин Бахриддинович – Иштихон тумани 23-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Раджабова Тўтибийи Зикировна – Иштихон тумани “Халқобод” маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси

Холбеков Нуриддин Даминович – Иштихон маиший хизмат кўрсатиш коллежи ўқитувчиси

 

21-Ўртақишлоқ округ сайлов комиссияси

(Телефон: +99895 507-00-42)

Комиссия раиси:

Абдусаломов Зайниддин – Иштихон тумани “Ўртақишлоқ” қишлоқ фуқаролар йиғини раиси

Комиссия раиси ўринбосари:

Эшқобилова Мунира Хуррамовна – Иштихон тумани 6-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Комиссия котиби:

Кўбаев Ортиқ Мамаражабович – Иштихон ижтимоий-иқтисодиёт ва сервис касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Комиссия аъзолари:

Cодиқов Тошқувват Раҳмонович – Иштихон тумани 60-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Келдияров Мавлон Ўроқович – Иштихон туманидаги “Ўроқбобо” фермер хўжалиги раҳбари

Қўчқоров Бахтиёр Ражабович – Иштихон тумани 26-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Қўчқоров Маруф Исматуллаевич – Иштихон ижтимоий-иқтисодиёт ва сервис касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Ортиқов Шуҳрат Улуғмуродович – Иштихон тумани 31-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Тошев Комил Ниятович – Иштихон тумани 6-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Элмуродов Абдумурот Боймуродович – Иштихон ижтимоий-иқтисодиёт ва сервис касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Юлдошев Шавкат Маҳмудович – Иштихон туманидаги “Қамариддин Қаршиев даласи” фермер хўжалиги раҳбари

 

КаттаҚЎрFон тумани

22-Каттақўрғон округ сайлов комиссияси

(Телефон: +99891 525-65-66)

Комиссия раиси:

Муродов Собиржон Тўйчиевич – Каттақўрғон хизмат кўрсатиш ва сервис касб-ҳунар коллежи директори ўринбосари

Комиссия раиси ўринбосари:

Ризаев Қувондиқ Мейлиевич – Каттақўрғон тумани 55-умумий ўрта таълим мактаби директори

Комиссия котиби:

Аннаев Рахматилло Болтаевич – Каттақўрғон тумани Сув ҳовузи шаҳарча фуқаролар йиғини раиси

Комиссия аъзолари:

Тўхтаев Ҳусан Холович – Каттақўр­ғон тумани «Олмазор» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Жураев Муродулло Қўчқорович – Каттақўрғон тумани 55-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Шодиев Авазхон Абдувоҳидович – Каттақўрғон хизмат кўрсатиш ва сервис касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Рўзиқулова Зебинисо Файзиллаевна – Каттақўрғон хизмат кўрсатиш ва сервис касб-ҳунар коллежи директори ўринбосари

Халилова Ҳидоят Сунатова – Каттақўрғон тумани «Олмазор» маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси

Шодмонов Отабек Шарипович – Каттақўрғон тумани 56-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Назаров Олимжон Сайимович – Каттақўрғон тумани 57-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Нурманова Раъно Жўраевна – Каттақўрғон тумани «Зарафшон» қишлоқ врачлик пункти мудираси

 

23-Қорадарё округ сайловкомиссияси

(Телефон: 0345 414-11-50)

Комиссия раиси:

Сафаров Эшпўлат -Каттақўрғон тумани «Каттақўрғон ҳақиқати» газетаси бош муҳаррири

Комиссия раиси ўринбосари:

Норов Сунатулло Турсунмуродович – Каттақўрғон тумани молия бўлими ҳисобчиси

Комиссия котиби:

Муродов Абдимўмин Норбобоевич – Каттақўрғон туман маданият ва спорт ишлари бўлими бошлиғи

Комиссия аъзолари:

Эргашев Санжар Раҳматуллаевич – Каттақўрғон тумани «Сувоқова» ишлаб чиқариш корхонаси бошлиғи

Пирматов Эркин Эргашевич – Кадан қишлоқ хўжалик касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Маҳмудова Раҳима Ахмедовна – Каттақўрғон тумани фуқаролик ҳолати далолатномаларини қайд этиш бўлими мудираси

Раҳимов Ҳасан – Каттақўрғон информатика ва хизмат кўрсатиш касб-ҳунар коллежи директори ўринбосари

Юсупов Негматилло Муродуллаевич – Каттақўрғон тумани ободонлаштириш бошқармаси бошлиғи

Жалилов Абдухалил Каримович – Каттақўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси бош врачи ўринбосари

Раҳмонов Камолиддин Ахмадович – Самарқанд «Гака плюс» хусусий корхонаси директори

Омонов Мирза – Каттақўрғон тумани «Жавлон» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

 

24-Каттаминг округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99890 192-82-35)

Комиссия раиси:

Эгамбердиев Ўткир Исмоилович – Каттақўрғон тумани ҳокимлиги ҳузуридаги тадбиркорлик субъектларини рўйхатдан ўтказиш инспекцияси бошлиғи

Комиссия раиси ўринбосари:

Ибрагимов Наврўз Салмиевич – Каттақўрғон агросервис касб-ҳунар коллежи директори

Комиссия котиби:

Турсунов Абдирасил Озадиллаевич – Каттақўрғон тумани 25-умумий ўрта таълим мактаби директори

Комиссия аъзолари:

Жумаев Ибрагим Эрназарович – Каттақўрғон шаҳар давлат санитария-эпидемиология назорат маркази бош врачи

Мавлонов Эшниёз – Каттақўрғон тумани «Каттаминг» қишлоқ фуқаролар йиғини раиси

Назаров Сирожиддин Ҳатамович – Каттақўрғон агросервис касб-ҳунар коллежи директори ўринбосари

Боймуродов Тошпўлот Саттарович – Каттақўрғон тумани халқ таълими муассасалари фаолиятини методик таъминлаш ва ташкил этиш бўлими услубчиси

Алимов Ибодулло Гайвуллаевич – Каттақўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси бўлими мудири

Сирожиддинов Бахтиёр Сирожиддин ўғли – Бюджетдан ташқари Пенсия жам­ғармаси Каттақўрғон тумани бўлими гуруҳ раҳбари

Абдиев Жалолиддин Султонович – Каттақўрғон тумани 20-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Насриддинов Жамшид Тўлқинович – Каттақўрғон тумани «Қиёмов Носир НТҚ» фермер хўжалиги бошлиғи

 

25-Саройқўрғон округ сайлов комиссияси

(Телефон: 0345 414-30-26)

Комиссия раиси:

Мавлонов Собир – Каттақўрғон тумани 54-умумий ўрта таълим мактаби директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Мавлянов Тошпўлат Зарипович – Каттақўрғон тумани «Саройқўрғон» қишлоқ фуқаролар йиғини котиби

Комиссия котиби:

Базаров Ҳикматилло – Каттақўрғон туман «Политемит-БХ» сув истеъмолчилари уюшмаси раиси

Комиссия аъзолари:

Бўриев Абдухалил Абдурахмонович – Каттақўрғон тумани «Нисбат» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Каримов Умирзоқ Жонузоқович – Каттақўрғон тумани 10-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Тошев Акбар Алиевич – Каттақўр­ғон тумани 98-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Эрдонов Содиқ Бўронович – Каттақўрғон тумани 13-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Ҳамидов Тўлқин Аширович – Каттақўрғон тумани «Карим Муминов» фермер хўжалиги бошқаруви раиси

Юсупов Ойбек Расулович – «Марказгазтаъминот» унитар корхонаси «Каттақўрғонтумангаз» филиали бошлиғи

Темиров Муродулло – Каттақўрғон тумани «Полвонтепа» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Қулматов Акбар Гулматович – Каттақўрғон тумани 16-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

Нарпай тумани

26-Оқтош округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99893 727-17-66)

Комиссия раиси:

Тоштурдиев Эгамберди – Оқтош шаҳар Алишер Навоий маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Комиссия раиси ўринбосари:

Йўлдошева Зилола – Нарпай тумани 13-сонли мусиқа ва санъат мактаби директори

Комиссия котиби:

Суярқулова Муқаддас – «Маҳалла» хайрия жамоат фонди Нарпай тумани бўлинмаси бош мутахассиси

Комиссия аъзолари:

Шарипов Ўктам – Нарпай тумани 58-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Эшмуродов Акмал – Нарпай туман ҳокимлиги ҳузуридаги вояга етмаганлар ишлари бўйича комиссия масъул котиби

Рустамов Баҳодир – Нарпай туман электр тармоқлари корхонаси бошлиғи

Ўрунова Озода – Нарпай тумани «Халқ­обод» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Шарипов Отабек – Нарпай тумани халқ таълими муассасалари фаолиятини методик таъминлаш ва ташкил этиш бўлими кадрлар назоратчиси

Абдураҳмонов Маҳмуд – Нарпай туманидаги“Ислом Шоир номли”қишлоқ фуқаролар йиғини раиси

Раҳмонов Ғолиб – Нарпай тумани 18-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Худойқулов Бахтиёр – Нарпай туман ободонлаштириш бошқармаси бошлиғи

 

27-Чақар округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99894 539-69-41)

Комиссия раиси:

Омонова Зарифа – Нарпай туманидаги 42-умумий ўрта таълим мактаби директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Жабборов Саидмурод – Нарпай тумани «Олти ўғил» қишлоқ фуқаролар йиғини раиси

Комиссия котиби:

Каримов Мардиқул – Нарпай тумани «Дўстлик» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Комиссия аъзолари:

Набиев Иззатулла – Нарпай йўл қурилиш ва автосервис касб-ҳунар коллежи директор ўринбосари

Жўраева Гулноз – Нарпай тумани 65-сон мактабгача таълим муассасаси мудираси

Равшанов Ваҳоб – Нарпай туманидаги «Ваҳоб Равшанов» фермер ҳўжалиги раҳбари

Юсупова Ҳамида – Нарпай туманидаги «Ҳамида Юсупова» фермер хўжалиги раҳбари

Тахматова Дилором – Нарпай туманидаги «Нарпай Навоий» масъулияти чекланган жамияти раиси

Искандаров Феруз – Нарпай туман қишлоқ ва сув хўжалиги бўлими бош мутахассиси

Раҳимов Собиржон – Бюджетдан ташқари пенсия жам­ғармаси Нарпай тумани бўлими бошлиғи

Омонов Шавкат – Нарпай туман «Чақар» қишлоқ фуқаролар йиғини раиси

 

28-Қадим округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99894 182-69-05)

Комиссия раиси:

Орзиқулов Бекзод – Нарпай ижтимоий-иқтисодиёт касб-ҳунар коллежи директори ўринбосари

Комиссия раиси ўринбосари:

Хидиров Нормўмин – Нарпай саноат касб-ҳунар коллежи директори ўринбосари

Комиссия котиби:

Маҳмудов Отамирза – Нарпай туманидаги «Тошкўприк» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Комиссия аъзолари:

Қаюмов Саъдулло – пенсияда

Тошев Ғулом – Нарпай саноат касб-ҳунар коллежи директори

Низомов Ҳамза – «Нарпай замин» савдо ишлаб чиқариш кооперативи раҳбари

Маҳамадиев Карим – Нарпай туман «Қадим» қишлоқ фуқаролар йиғини раиси

Мирзаев Элмурод – Нарпай тумани Оқтош деҳқон бозори раиси

Мирзаяров Рўзимурод – Нарпай тумани «Беклар» маҳалла фуқаролар йиғини масъул котиби

Сувонов Шерзод – Нарпай тумани 67-умумий ўрта таълим мактаби директори

Қурбонов Отабек – Нарпай тумани 7-умумий ўрта таълим мактаби директори

 

Нуробод тумани

29-Собирсой округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99893 729-82-71)

Комиссия раиси:

Ирисов Хамдам Абдуғаниевич – Нуробод тумани «Баркамол авлод» болалар маркази раҳбари

Комиссия раиси ўринбосари:

Норбоев Қобул Абруевич – Нуробод тумани 1-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Комиссия котиби:

Аманов Феруз Алмазович – Нуробод тумани статистика бўлими етакчи мутахассиси

Комиссия аъзолари:

Мардонов Турғун Абдушукурович – Нуробод тумани халқ таълим муассасалари фаолиятини методик таъминлаш ва ташкил этиш бўлими мутахассиси

Исаков Зафар Ҳасанович – Нуробод тумани «Ермулккадастр» хизмат давлат унитар корхонаси мутахассиси

Ўтамова Дилшода Эргашевна – Нуробод тумани ахборот-ресурс маркази услубчиси

Нормуродова Севара Қосимовна – Нуробод тумани «Баркамол авлод» болалар маркази ташкилотчиси

Зиятова Дилноза Алламурод қизи – Нуробод тумани «Баркамол авлод» болалар маркази услубчиси

Аллаёрова Нафиса Норхўрозовна – Нуробод тумани 2-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Инназаров Ибодулла Омонович – Нуробод тумани 1-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Дўсанов Ғафур Қаландарович – Нуробод тумани маданият ва спорт ишлари бўлими мутахассиси

 

30-Улус округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99894 538-48-62)

Комиссия раиси:

Абриев Бегали Бойхўрозович – Нуробод тумани 4-умумий ўрта таълим мактаби директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Тўхтаев Эшонқул Нишонович – агросаноат мажмуи ходимлари касаба уюшмаси Нуробод тумани Кенгаши раиси

Комиссия котиби:

Марданов Атамурад Хушбақович – Нуробод туманидаги «Халқобод» маҳалла фуқаролар йиғини масъул котиби

Комиссия аъзолари:

Жўраев Муродулла Қиличович – Нуробод тумани маданият ва спорт ишлари бўлими бошлиғи

Дияров Олмос Қодирович – Нуробод тумани пилла ширкати раиси

Рўзиев Юсуп Авғонович – Нуробод тумани давлат ветеринария бўлими бошлиғи

Қабулов Йўлчи Ўктамович – Нуробод мактабгача таълим ва хизмат кўрсатиш касб-ҳунар коллежи директори

Муҳаммадиев Лазиз Боратович – Нуробод хизмат кўрсатиш касб-ҳунар коллежи директори

Эшниёзова Гулжаҳон Мусурмоновна – Нуробод иқтисодиёт ва сервис касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Ирисов Тўлқин Ўктамович – Нуробод тумани бўйича ғазначилик бўлинмаси бош инспектори

Юсупов Максуд Хоалмирзаевич – Нуробод тумани ҳокимлиги якка тартибда уй-жойлар қурилишини мувофиқлаштириш бўлими бошлиғи

 

ОҚдарё тумани

31-Лойиш округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99893 727-53-01)

Комиссия раиси:

Исмоилов Музаффар – Оқдарё тумани 1-сон болалар ва ўсмирлар спорт мактаби директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Умаров Қаршибой Жонузоқович – «Маҳалла» хайрия жамоат фонди Оқдарё туман бўлинмаси раис ўринбосари

Комиссия котиби:

Толлиев Шуҳрат Каттақулович – Оқдарё педагогика коллежи директори ўринбосари

Комиссия аъзолари:

Саттарова Умида Тўхтамуродовна – «Камолот» ёшлар ижтимоий ҳаракати Оқдарё туман бўлими кенгаши етакчи мутахассиси

Бобоназарова Насиба – Оқдарё туман телекоммуникация боғланмаси техниги

Мурадова Анора – Оқдарё туман тиббиёт бирлашмасига қарашли «Даҳбед» қишлоқ врачлик пункти мудираси

Олимов Ойназар – Оқдарё туман ҳокимлиги маданият ва аҳоли дам олиш маркази директори

Ҳошимов Сайидбурхон Насимович – Оқдарё тумани Даҳбед шаҳарча фуқаролар йиғини раиси

Искандарова Клара Исроиловна – «Маҳалла» хайрия жамоат фонди Оқдарё туман бўлинмаси бош мутахассиси

Ахроров Собир Фозилович – «Ўзбекистон почтаси» ОАЖ Самарқанд филиали Оқдарё почта алоқа тармоғи бошлиғи

Ҳомидов Тўлқин – Окдарё политехника касб-ҳунар коллежи директори ўринбосари

 

32-Янгиқўрғон округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99894 185-00-24)

Комиссия раиси:

Ўроқов Собир – Оқдарё тумани маданият ва спорт ишлари бўлими бошлиғи

Комиссия раиси ўринбосари:

Абдираимов Азимқул – Оқдарё тумани “Алишер Навоий”қишлоқ фуқаролар йиғини раиси

Комиссия котиби:

Жалолов Хўжаёр Баҳриддинович – Оқдарё туман ҳокимлиги 3-сон Янгикент маданият ва аҳоли дам олиш маркази директори

Комиссия аъзолари:

Ўроқова Юлдуз Ортиқниёзовна – Оқдарё хизмат кўрсатиш касб-ҳунар коллежи директор ўринбосари

Ибрагимов Суннатулло Абдуҳолиқович – «Камолот» ёшлар ижтимоий ҳаракати Оқдарё туман кенгаши раиси

Тошниязов Ҳошим Тинчликович – Окдарё туман «Ермулккадастр» хизмати ДУК бошлиғи

Худойбердиев Жамшид Умирзақович – «Ўзбекистон почтаси» ОАЖ Самарқанд филиали Оқдарё почта алоқа тармоғи ходими

Назаров Собир Толлиевич – Оқдарё туман «Лойиш ем савдо» масъулияти чекланган жамияти раиси

Тўраев Турғун Напасович – Оқдарё хизмат кўрсатиш касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Бозоров Илҳом Пардаевич – Оқдарё тумани «Оқдарё» машина трактор парки давлат акциядорлик жамияти раиси

Турсунова Туфанисо Исмоиловна – Оқдарё туман тиббиёт бирлашмасига қарашли Янгиқўрғон қишлоқ врачлик пункти мудираси

 

ПайариҚ тумани

33-Саноат округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99890 191-78-54)

Комиссия раиси:

Неъматов Абдумажит – Пайариқ тумани «Саноат» қишлоқ фуқаролар йиғини раиси

Комиссия раиси ўринбосари:

Мансуров Лутфулла Исроилович – Бюджетдан ташқари Пенсия жамғармаси Пайариқ тумани бўлими бошлиғи ўринбосари

Комиссия котиби:

Донаев Ботир Нематович – Пайариқ тумани «Саноат» қишлоқ фуқаролар йиғини котиби

Комиссия аъзолари:

Кўбаев Шарофиддин Темирбоевич – Пайариқ тумани ветеринария лабораторияси бошлиғи

Жаниқулов Абдумажид Аролович – Пайариқ тумани ободонлаштириш бош­қармаси муҳандиси

Галабоев Мусурмон Суннатович – «Пайариқтумангаз» филиали техника хавфсизлиги бўлими муҳандиси

Ўрозқулов Собиржон Ҳамидович – Пайариқ тумани ободонлаштириш бош­қармаси мутахассиси

Қодиров Исомиддин – «Пайариқтумангаз» филиали бош муҳандиси

Холдоров Отақул – Пайариқ тумани «Отақул Умар ўғли» муқобил машина-трактор парки директори

Омонов Қаршибой Отақулович – Пайариқ тумани «Ҳақиқат СДК» фермер хўжалиги бошлиғи

Рўзимуродова Муаттар Сайфул­лаевна – Пайариқ тумани 17-сон «Шаҳло» мактабгача таълим муассасаси мудираси

 

34-Гулистон округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99894 181-36-54)

Комиссия раиси:

Хушвақтов Музаффар Очилбаевич – Пайариқ иқтисодиёт ва сервис касб-ҳунар коллежи директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Абдукаримов Турғун Мирзақулович – Пайариқ тумани статистика бўлими бошлиғи

Комиссия котиби:

Каримов Бектош Эшматович – Пайариқ иқтисодиёт ва сервис касб-ҳунар коллежи бўлим бошлиғи

Комиссия аъзолари:

Ўсаров Мансур Баходирович – Пайариқ тумани маданият ва спорт ишлари бўлими бош мутахассиси

Сафаров Маҳмуд Махтарович – Пайариқ тумани «Пайариқ деҳқон бозори» масъулияти чекланган жамияти бош­қаруви раиси

Баротов Машраб Абдуқаҳҳарович – Пайариқ иқтисодиёт ва сервис касб-ҳунар коллежи директори ўринбосари

Бахромов Ўткиржон Бойхўрозович – Пайариқ иқтисодиёт ва сервис касб-ҳунар коллежи директори ўринбосари

Эшонқулов Зафар Ҳатамқулович – Пайариқ иқтисодиёт ва сервис касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Дангалова Нодира Дониёровна – Пайариқ иқтисодиёт ва сервис касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Жозилов Илҳом Қозоқбоевич – «Ўзагросуғурта» давлат акциядорлик суғурта компанияси Пайариқ тумани бўлими бошқарувчи-менежери

Астанов Ўткир Самандарович – Пайариқ иқтисодиёт ва сервис касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

 

35-Бирлашган округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99893 353-28-63)

Комиссия раиси:

Худойбердиев Абдурашит – Пай­ариқ хизмат кўрсатиш ва сервис касб-ҳунар коллежи директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Эштемиров Қўчқор Тоштемирович – «Ўзагросуғурта» давлат акциядорлик суғурта компанияси Челак шаҳар бўлими бошқарувчи-менежери

Комиссия котиби:

Абдураҳмонов Умар Абдурашидович – Пайариқ хизмат кўрсатиш ва сервис касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Комиссия аъзолари:

Қўшоқов Баратбай – Пайариқ тумани «Бирлашган» қишлоқ фуқаролар йиғини котиби

Қодиров Беркин Мийлиевич – Пайариқ хизмат кўрсатиш ва сервис касб-ҳунар коллежи директори ўринбосари

Абдураҳмонова Лобар Ботировна – Пайариқ тумани 72-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Норқўзиев Худоёр Нормаматович – «Ўзагросуғурта» давлат акциядорлик суғурта компанияси Челак шаҳар бўлими катта андеррайтери

Мусаев Улуғбек Абдухолиқович – Зарафшон ирригация тизимлари ҳавза бошқармаси «Мирза Пай» ирригация тизими бошқармаси бошлиғи ўринбосари

Кураҳмедов Каримжон Файзуллаевич – Пайариқ тумани «Кураҳмед замини» фермер хўжалиги бошлиғи

Сувонова Ойхумор – Пайариқ тумани 23-сон «Гулшан» мактабгача таълим муассасаси мудираси

Норбўтаева Нодира Норқуловна – Пайариқ тумани 31-сон «Семурғ» мактабгача таълим муассасаси мудираси

 

36-Пайариқ округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99893 356-71-18)

Комиссия раиси:

Нодиров Дониёр Хўразович – Пайариқ хизмат кўрсатиш касб-ҳунар коллежи директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Бойманов Эркин Хабиевич – Пайариқ тумани Каттатурк хизмат кўрсатиш касб-ҳунар коллежи директори ўринбосари

Комиссия котиби:

– Ҳасанова Насиба Мэлисовна – Пайариқ тумани 79-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Комиссия аъзолари:

Маматов Акрам Абдуллаевич – Пайариқ тумани «Челак савдо» масъулияти чекланган жамияти раиси

Суюндиков Ойбек Эгамқулович – Пайариқ тумани «Порлоқ йўл АБ» муқобил машина-трактор парки директори

Ғаниев Баҳодир Баҳриевич – Пайариқ тумани «Ҳасан-Ҳусан муҳандислар» муқобил машина-трактор парки директори

Омонов Фаррух Қўчқорович – Пайариқ хизмат кўрсатиш касб-ҳунар коллежи директори ўринбосари

Алимов Акбар Норбўтаевич – Пай­ариқ хизмат кўрсатиш касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Санақулов Маъмур Абдумажидович – Пайариқ хизмат кўрсатиш касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Хўрозов Бегзод Рустамович – Пайариқ хизмат кўрсатиш касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Нурмаматов Жасур Тошпўлатович – Пайариқ тумани 79-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

ПастДарFом тумани

37-Мевали округ сайловкомиссияси

(Телефон: 0366 462-12-56)

Комиссия раиси:

Маллаев Туйма Қўчқорович – Пастдарғом тумани 104-умумий ўрта таълим мактаби директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Дияров Ғолибжон Қўчқорович – Пастдарғом агросаноат касб-ҳунар коллежи директори ўринбосари

Комиссия котиби:

Маматова Насиба Буроновна – Пастдарғом тумани 103-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Комиссия аъзолари:

Ирисов Холиёр Абдураҳманович – Пастдарғом тумани 78-умумий ўрта таълим мактаби директори

Алимардонов Абдужалил – Пастдарғом тумани 103-умумий ўрта таълим мактаби директори

Эркаева Юлдуз Эламоновна – Пастдарғом тумани 113-умумий ўрта таълим мактаби директори

Парманов Илёс Тоғаймуратович – Пастдарғом тумани 59-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Дўстов Тоштемир Шермаматович – Пастдарғом тумани 110-умумий ўрта таълим мактаби директори

Пардаев Боликул Элмурзаевич – Пастдарғом тумани «Пахтакор» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Сориева Чаман – Пастдарғом тумани 60-умумий ўрта таълим мактаби директори

Тўйлиева Зирохат Афғоновна – Пастдарғом тумани 116-умумий ўрта таълим мактаби директори

 

38-Гўзалкент округ сайловкомиссияси

(Телефон: 0366 462-11-12)

Комиссия раиси:

Қўчқоров Тоштемир Эштурдиевич – Пастдарғом тумани «Қорасув» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Комиссия раиси ўринбосари:

Хидиров Меҳриддин Отабоевич – Пастдарғом тумани 107-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Комиссия котиби:

Усаров Фахриддин Худойбердиевич – Пастдарғом тумани «Бешқаҳрамон» қишлоқ фуқаролар йиғини котиби

Комиссия аъзолари:

Адилова Гўзал Болиевна – Пастдарғом ижтимоий-иқтисодиёт ва сервис касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Қўчқоров Абдувайит Абдунабиевич – Пастдарғом тумани «Боғишамол» қишлоқ врачлик пункти мудири

Нуриллаев Давлат Ўктамович – Пастдарғом тумани «Чимбой» қишлоқ врачлик пункти мудири

Турдиниёзов Музаффар Сайфиддинович – Пастдарғом тумани «Қултонсой Қозоқовул Зорман зар замини» муқобил машина-трактор парки раиси

Шовдиров Ғиёсиддин Камолович – Пастдарғом тумани 107-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Юлдашев Худойберди – Пастдарғом тумани 102-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Элмуродов Арзиқул Раҳматович – Пастдарғом тумани 81-умумий ўрта таълим мактаби директори

Темиров Ғулом Дўстқулович – Пастдарғом тумани 102-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

 

39-Жума округ сайловкомиссияси

(Телефон: 0366 465-10-86)

Комиссия раиси:

Қувватова Хафиза Очиловна – Пастдарғом тумани 25-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Комиссия раиси ўринбосари:

Содиқов Собир Равшанович – Пастдарғом тумани “Амир Темур” маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Комиссия котиби:

Нурмуратов Яхшибой – Пастдарғом тумани тиббиёт бирлашмасига қарашли бюджетдан ташқари пулли ва сервис хизмат кўрсатиш бўлими бошлиғи

Комиссия аъзолари:

Ҳайдарова Бахтигул – Пастдарғом тумани «Тинчлик» қишлоқ врачлик пункти мудири

Эргашева Оқила Абдуллаевна – Пастдарғом тумани 6-сон «Наврўз» мактабгача таълим муассасаси мудираси

Турсунова Шаҳло Бахтияровна – Пастдарғом тумани идоралараро хўжалик ҳисобидаги шахсий таркиб ҳужжатлари архиви директори

Шодиёрова Роҳила Ибадуллаевна – Пастдарғом тумани 3-сон мактабгача таълим муассасаси мудираси

Шакиров Равшан Хамедович – Пастдарғом тумани 25-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Мардонова Дилбар Неъматуллаевна – Пастдарғом педагогика ва спорт коллежи ўқитувчиси

Худайкулова Гулой Эсановна – Самарқанд вилояти ихтисослаштирилган санъат мактаб интернати ўқитувчиси

Жаниева Шоира Равшановна – Пастдарғом тумани 58-сон мактабгача таълим муассасаси мудираси

 

40-Чархин округ сайловкомиссияси

(Телефон: 0366 461-51-04)

Комиссия раиси:

Турдиев Хайрулло Жумаевич – Пастдарғом тумани 51-умумий ўрта таълим мактаби директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Бурхонов Худойберди Юсупович – Пастдарғом тумани «Найман» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Комиссия котиби:

Файзиева Башорат Шукуруллаевна – Пастдарғом тумани «Димишқибола» қишлоқ фуқаролар йиғини масъул котиби

Комиссия аъзолари:

Ишмуродов Жўрабек Астанақулович – Чархин ижтимоий иқтисодий касб – ҳунар коллежи директори ўринбосари

Маҳмаюсупов Шуҳрат Сувонович – Самарқанд вилоят халқ таълими бош­қармаси тасарруфидаги 1-турдаги 61-сон эшитишида нуқсони бўлган болалар учун ихтисослашган мактаб-интернати ўқитувчиси

Ишанкулов Ваҳоб Пўлатович – Пастдарғом тумани «Ўрта чархин» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Каримов Наимжон Салимович – Пастдарғом тумани «Оқ олтин» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Ражабов Шерзод Нормуротович – Чархин ижтимоий иқтисодий касб-ҳунар коллежи бўлим бошлиғи

Ўрунова Ҳулкар Ҳамроқуловна – Чархин ижтимоий иқтисодий касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Ҳасанов Алижон Артикович – Пастдарғом тумани 51-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Тўраева Ўғилой Қайнаровна – Пастдарғом тумани 55-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

41-Арабхона округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99898 273-51-92)

Комиссия раиси:

Бекназаров Норбўта – Пастдарғом тумани 3-умумий ўрта таълим мактаби директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Бекмуродов Рашид – Пастдарғом тумани «Искандари» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Комиссия котиби:

Расулов Ортиқ Норқулович – Пастдарғом тумани 74-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Комиссия аъзолари:

Суюнов Аброр Камилович – Пастдарғом қурилиш технологиялари касб-ҳунар коллежи директори ўринбосари

Ҳакимова Ҳанифа Азимбоевна – Пастдарғом тумани 27-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Қўйсинов Тоир Қурбонович – Пастдарғом тумани «Искандари» маҳалла фуқаролар йиғини посбони

Қодирова Шаҳло Абдураззоқовна – Пастдарғом тумани 18-сон мактабгача таьлим муассасаси мудираси

Сапаров Сирожиддин Исмоилович – Пастдарғом тумани 75-умумий ўрта таълим мактаби директори

Низимова Феруза Акрамовна – Пастдарғом тумани «Тўртайғир» маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси

Казакова Насиба Рафиқовна – Пастдарғом тумани 2-умумий ўрта таълим мактаби директори

Останов Зиядулла Рахматиллаевич – Пастдарғом тумани 48-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

42-Пўлатчи округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99898 273-51-98)

Комиссия раиси:

Дияров Абдинаби Омонович – Пастдарғом тумани «Манғитобод» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Комиссия раиси ўринбосари:

Алиқулова Гулчехра Тошпўлатовна – Пастдарғом туманидаги 24-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Комиссия котиби:

Нуримова Гулнора Зиятовна – Пастдарғом тумани 17-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Комиссия аъзолари:

Примов Воҳиджон Абдуҳакимович – Пастдарғом тумани 66-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Қаршиев Учқун Носирович – Пастдарғом тумани «Пўлатчи» қишлоқ фуқаролар йиғини котиби

Рўзибоев Жўрабек Хайритдинович – Пастдарғом туман истеъмолчилар ҳуқуқларини ҳимоя қилиш жамияти раиси

Маманов Умбар – пенсияда

Дўстмурадова Ўғилой – Пастдарғом тумани «Парча-Чандир» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Усмонова Кимё Темировна – Пастдарғом тумани «Манғитобод» маҳалла фуқаролар йиғини котиби

Раҳмонова Марҳабо Мурадовна – Пастдарғом маиший хизмат ва сервис касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Шарипов Алишер Худайшукурович – Пастдарғом тумани 1-сонли ихтисослаштирилган давлат умумий ўрта таълим мактаб-интернати ўқитувчиси

 

Пахтачи тумани

43-Султонобод округ сайлов комиссияси

(Телефон: +99893 318-11-57)

Комиссия раиси:

Халилов Рустам Алиевич – Пахтачи тумани 5-умумий ўрта таълим мактаби директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Хушанов Нормўмин Турсунович – Пахтачи тумани 7-умумий ўрта таълим мактаби директори

Комиссия котиби:

Ғиёсова Ойдин Пирматовна – Пахтачи тумани 30-мактабгача таълим муассасаси мудираси

Комиссия аъзолари:

Сувонов Фахриддин Ўринович – Пахтачи тумани 8-умумий ўрта таълим мактаби директори

Сафаров Жасур Илҳомович – Пахтачи автомобиль ва йўллар касб-ҳунар коллежи бўлим бошлиғи

Адизов Шуҳрат Дўсмуродович – Пахтачи тумани 5-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Давронова Клара Мансуровна – Пахтачи тумани 10-умумий ўрта таълим мактаби директори

Муминов Одил Бахранович – Пахтачи туман тиббиёт бирлашмаси врачи

Мустафаев Бобомурод Нормўминович – Пахтачи тумани 9-умумий ўрта таълим мактаби директори

Эргашев Акбар Сафарович – пенсияда

Рўзиқулова Меҳри Намозовна – Пахтачи тумани 12-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

44-Хумор округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99894 223-47-81)

Комиссия раиси:

Адинаев Шерали Эшпўлатович – Пахтачи тумани 33-умумий ўрта таълим мактаби директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Маматов Давлат Абдухомидович – Пахтачи тумани 45-умумий ўрта таълим мактаби директори

Комиссия котиби:

Эшпўлатова Гулшода – Пахтачи туман 21-мактабгача таълим муассасаси мудираси

Комиссия аъзолари:

Одилов Шуҳриддин Амиртошевич – Пахтачи тумани «Одилов Амиртош Эргашевич» фермер хўжалиги бошлиғи

Кенжаев Исроил Мустафоевич – Пахтачи тумани 36-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Номозова Шарофат Абдиевна – пенсияда

Умиров Собиржон Исмоилович – Пахтачи тумани «Норбуви» фермер хўжалиги бошлиғи

Бобаназаров Шуҳрат Чўтбоевич – Пахтачи тумани 36-умумий ўрта таълим мактаби директори

Турақулов Азамат Салимович – пенсияда

Эшмуродов Боймурод Худоёрович – Пахтачи тумани 43-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Раҳмонқулова Дилфуза Эламоновна – Пахтачи тумани 15-мактабгача таълим муассасаси мудираси

 

СамарҚанд тумани

45-Оҳалик округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99895 509-23-10)

Комиссия раиси:

Бўстонов Аббос – Самарқанд тумани 18-умумий ўрта таълим мактаби директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Жумаев Махмаюсуф – Самарқанд тумани «Оҳалик-Ломанн-парранда» Ўзбекистон-Германия қўшма корхонаси деҳқончилик бригадаси бошлиғи

Комиссия котиби:

Халилова Мунира Абдувосеевна – Самарқанд тумани «Янгижой» маҳалла фуқаролар йиғини котиби

Комиссия аъзолари:

Аҳадов Абдуҳаким – пенсияда

Жабборова Саодат – Самарқанд тумани «Ўрта Оҳалик» маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси

Жўраев Мунис Солежонович – Самарқанд тумани «Оҳалик» қишлоқ фуқаролар йиғини котиби

Эгамов Насриддин – Самарқанд тумани «Гулбоғ» маҳалла фуқаролар йиғини посбони

Раҳматова Насиба Абдуҳакимовна – Самарқанд тумани «Паст Оҳалик» маҳалла фуқаролар йиғини котиби

Набиев Муйинжон Ҳамитович – пенсияда

Нажмиддинов Нуриддин – пенсияда

Хақмуродова Хосият – пенсияда

 

46-Даштак округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99898 273-03-35)

Комиссия раиси:

Сатторова Моҳчеҳра Ўроқовна – Самарқанд туманидаги 22-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Комиссия раиси ўринбосари:

Джабборов Жавҳар Ишонқулович – Самарқанд тумани 1-болалар ва ўсмирлар спорт мактаби бош мураббийи

Комиссия котиби:

Нарзуллоев Файзулло Меликович – Самарқанд тумани «Рустам» маҳалла фуқаролар йиғини котиби

Комиссия аъзолари:

Абдушукуров Абдумўмин – Самар­қанд тумани «Деҳнав» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Жўрақулов Аброр – Самарқанд тумани «Гулобод Нур Омад» масъулияти чекланган жамияти дўкон мудири

Маматқулов Аброрқул – Самарқанд тумани «Даштакиболо» қишлоқ фуқаролар йиғини ҳарбий стол бошлиғи

Мирзаев Жамшед Норқулович – Самарқанд давлат чет тиллар институти ўқитувчиси

Амонов Сабри Салоевич – Самар­қанд тумани «Даштакиболо» қишлоқ врачлик пункти шифокори

Норбоева Баҳора Якубовна – Самар­қанд тумани «Деҳнав» маҳалла фуқаролар йиғини котиби

Зубайдов Раҳмат – Самарқанд тумани «Қўшмачит» маҳалла фуқаролар йиғини посбони

Муҳиддинова Муқаддас Амриддиновна – Самарқанд тумани 23-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

47-Равонак округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99895 500-81-84)

Комиссия раиси:

Бобохонова Нигора Раббимовна – Самарқанд тумани 33-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Комиссия раиси ўринбосари:

Абдурафиқова Дилором Рафиқовна – Равонак қурилиш ва миллий ҳунармандчик касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Комиссия котиби:

Холиқова Замира Собировна – Самарқанд тумани 41-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Комиссия аъзолари:

Бахронов Аҳрорқул Бахронович – пенсияда

Аминжонов Шариф Аббосович – Самарқанд давлат университети факультет декани

Муқумова Сония – Самарқанд тумани «Равонак» маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси

Ҳафизов Бекзод Аминович – Равонак қурилиш ва миллий ҳунармандчилик касб-хунар коллежи ўқитувчиси

Баҳриева Матлюба Лутфуллаевна – Самарқанд тумани «Қўлба» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Зоҳидов Илҳом Фозилович – пенсияда

Эшонқулов Орзуқул Фармонович – Самарқанд тумани «Эшонқулов Комрон боғлари» фермер хўжалиги раҳбари

Эргашев Ибодулло Садуллаевич – Самарқанд тумани 4-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

 

48-Дўстлик округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99895 507-99-22)

Комиссия раиси:

Абдураҳмонова Зулайхо Пўлатовна – Самарқанд тумани маиший хизмат касб-ҳунар коллежи кафедра мудири

Комиссия раиси ўринбосари:

Атамуродов Шарофиддин Мўминович – Самарқанд тумани «Чордара» муқобил машина-трактор парки директори

Комиссия котиби:

Аслиддинов Ҳамза Нуритдинович – Самарқанд тумани 2-ихтисослаштирилган давлат умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Комиссия аъзолари:

Соатов Ҳомит Маҳмудович – Самар­қанд тумани «Миришкор» маҳалла фуқаролар йиғини посбони

Жўраев Ғолиб Ражабович – пенсияда

Маматмуродов Зафар Аҳматжонович – Самарқанд тумани 36-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Мўминов Абдухалил – Самарқанд вилояти давлат солиқ бошқармаси ходими

Орипова Гулшан Собировна – Маиший хизмат касб-хунар коллежи ўқитувчиси

Арзиева Ноила Абдуваитовна – Самар­қанд тумани 26-сон болалар мусиқа ва санъат мактаби директори ўринбосари

Бердиева Зебо Раҳимовна – Самар­қанд тумани «Қуйи Қайнама» маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси

Аскеров Олим Фапзаирович – Са­марқанд тумани «Янгиравот» маҳалла фуқаролар йиғини посбони

 

ТайлоҚ тумани

49-Сочакиболо округ сайлов комиссияси

(Телефон: +99895 509-58-41)

Комиссия раиси:

Ғиёсов Субҳонқул Ғиёсович – Тайлоқ тумани 1-умумий ўрта таълим мактаби директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Мирвафоева Мавсума Амоновна – Тайлоқ тумани 9-умумий ўрта таълим мактаби директори

Комиссия котиби:

Муродов Ғанишер Муҳаммадиевич – Тайлоқ маиший хизмат кўрсатиш касб-ҳунар коллежи директори ўринбосари

Комиссия аъзолари:

Алиев Равшан – Тайлоқ тумани 59-умумий ўрта таълим мактаби директори

Сафарова Дилбар Солиевна – Тайлоқ тумани «Сочакиболо» қишлоқ фуқаролар йиғини котиби

Исмоилова Шарофат Ғаффоровна – Тайлоқ тумани 4-умумий ўрта таълим мактаби ўкитувчиси

Тошев Ғулом Абдунабиевич – Тайлоқ тумани 5-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Ҳамидова Ҳанифа Муҳсиновна – Тайлоқ тумани «Сочак» қишлоқ врачлик пункти мудираси

Халилов Алижон Ҳакимович – Тайлоқ тумани «Абдуҳаким Халилов далалари» фермер хўжалиги раҳбари

Ильясов Орифжон – Тайлоқ туманидаги «Орзу Олим Дилмурод асалари» фермер хўжалиги раҳбари

Мусурмонов Фахриддин – Тайлоқ тумани 4-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

50-Тайлоқ округ сайловкомиссияси

(Телефон: 0366 666-52-38)

Комиссия раиси:

Ҳайдаров Ғайрат Шоимович – Тайлоқ педагогика коллежи директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Ашуров Маҳмуд Шаҳобович – Тайлоқ педагогика коллежи директори ўринбосари

Комиссия котиби:

Сатторова Хуршеда Ахроровна – Тайлоқ тумани 14-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Комиссия аъзолари:

Ишонқулова Муғиба – Тайлоқ тумани 51-умумий ўрта таълим мактаби директори

Арабов Қобилжон Артикович – Тайлоқ тумани «Бахшитепа агротехсервис» агрофирмаси масъулияти чекланган жамияти директори

Ҳайдаров Мусурмон Баҳронович – Тайлоқ педагогига коллежи руҳшуноси

Турсунова Саида Дўстмуродовна – Тайлоқ тумани «Қовчинон» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Эргашев Напас – Тайлоқ тумани «Сариосиё» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Рустамов Сирожиддин Аҳмедович – Тайлоқ тумани «Сарибозор» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Ҳомидова Моҳиба Мардоновна – Тайлоқ тумани «Жумабозор» қишлоқ врачлик пункти мудираси

Норматов Тўлқин Дўстматович – Тайлоқ тумани «Навзандак» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

 

51-Боғизоғон округ сайловкомиссияси

(Телефон: 0366 664-43-57)

Комиссия раиси:

Усмонов Ўлмас Облақулович – Тайлоқ қишлоқ хўжалик касб-ҳунар коллежи директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Наврўзов Икром Тошпўлатович – Тайлоқ қишлоқ хўжалик касб-ҳунар коллежи директори ўринбосари

Комиссия котиби:

Ҳожиқулов Илҳом – Тайлоқ тумани 57-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Комиссия аъзолари:

Ҳаитов Асад Сатторович – Тайлоқ тумани «Боғизоғон» қишлоқ фуқаролар йиғини раиси

Яхшиев Насриддин – Тайлоқ тумани «Хўжаюз» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Ҳасанов Талъат Абдуҳакимович – Тайлоқ тумани «Ўзбекистон» маҳалла фуқаролар йиғини котиби

Кенжаев Муҳамматжон Ибрагимович – Тайлоқ тумани «Боғизоғон» қишлоқ врачлик пункти мудири

Ражабова Замира Ҳотамовна – Тайлоқ тумани 39-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Қодиров Зафар – Тайлоқ тумани 35-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Жўраев Жамшид – Тайлоқ тумани 47-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Соҳибназаров Мансур – Тайлоқ тумани ўсимликларни ҳимоя қилиш отряди раҳбари

 

Ургут тумани

52-Ургут округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99894 285-42-24)

Комиссия раиси:

Хурсандов Солеҳ Бердиевич – «Маърифатпарварлар» жамияти Ургут туман бўлими раиси

Комиссия раиси ўринбосари:

Носиров Рофе Зайниевич – Ургут тумани «Ғузни» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Комиссия котиби:

Рустамов Сами Саматович – Ургут тумани 122-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Комиссия аъзолари:

Абдуманнонов Собир Ваҳобович – Ургут тумани 3-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Саломова Нигора Шарофовна – Ургут шаҳри 3-мактабгача таълим муасассаси мудираси

Сатторова Азизбиби Маннобовна – Ургут қурилиш ва миллий ҳунармандчилик касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Исматов Ўткир Баҳриевич – Ургут иқтисодиёт коллежи ҳисобчиси

Ҳусаинова Дилрабо Бўриевна – Ургут тумани репродуктив саломатлик маркази раҳбари

Эшонқулов Илҳом Қурбонович – Ургут тумани 86-умумий ўрта таълим мактаби директори

Ғофурова Зулайхо Хуррамовна – Ургут шаҳри «Камардон» маҳалла фуқаролар йиғини котиби

Раҳимов Ходи Шодиевич – пенсия­да

 

53-Мирзақишлоқ округ сайлов комиссияси

(Телефон: +99894 538-35-26)

Комиссия раиси:

Маматқулов Баҳодир Бахронович – Ургут туманидаги 128-умумий ўрта таълим мактаби директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Баратов Суюн Раҳматович – Ургут туманидаги «Баратов Суюн Рустамович замини» фермер хўжалиги ишчиси

Комиссия котиби:

Ҳалилов Суннат Сайфуллаевич – Ургут туманидаги 35-умумий ўрта таълим мактаби директор ўринбосари

Комиссия аъзолари:

Тўхтаев Тугал Эшонқулович – Ургут туманидаги Ипакли маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Хўжамова Феруза Тўйчиевна – Ургут туманидаги “Ўрамас”қишлоқ врачлик пункти мудираси

Ҳазратқулов Муҳиддин Файзуллаевич – Ургут туманидаги Алгар маҳалла фуқаролар йиғини котиби

Даминова Очилой Даминовна – Ургут туманидаги Алгар қишлоқ врачлик пункти ҳамшираси

Акромов Тўлқин Рустамович – Ургут тумандаги 81-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Бобомуродов Исрофил Бобомуродович – Ургут туманидаги Мирзақишлоқ маҳалла фуқаролар йиғини котиби

Холиқов Абдураим Маматкаримович – Ургут туманидаги 33-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Тошпўлатов Комилжон Қораевич – Ургут туманидаги Юқори тегана маҳалла фуқаролар йиғини раиси

 

54-Тўрткўл округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99890 195-19-37)

Комиссия раиси:

Тўраев Равшан Суюнбоевич – Ургут Агросаноат ва сервис касб-ҳунар коллежи бош устаси

Комиссия раиси ўринбосари:

Саидмуродов Зокир Остонович – Ургут туманидаги 69-умумий ўрта таълим мактаби ўринбосари

Комиссия котиби:

Латипов Фарҳод Бозорович – Ургут туманидаги 11-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Комиссия аъзолари:

Йўлдошев Эргаш Йўлдошович – Ургут туманидаги 64-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Игамов Жума Асламович – Ургут маиший хизмат ва сервис касб-ҳунар коллежининг директор ўринбосари

Сатторов Даврон Мавлонович – Ургут туманидаги 30-умумий ўрта таълим мактаби ўкитувчиси

Раҳмонов Ғаффор Жабборович – Ургут туманидаги Ўртагузар маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Холмўминов Учқун Шамсиддинович – Ургут Агросаноат ва сервис касб-ҳунар коллежининг директор ўринбосари

Қаюмова Ойсара Абдувоситовна – Ургут туманидаги 73-умумтаълим мактаби ўқитувчиси

Суяров Ҳиммат Мардонович – Ургут Агросаноат ва сервис касб-ҳунар коллежининг ҳарбий таълим раҳбари

Саидов Ҳаққул Намозович – Ургут туманидаги «Зикрилло» фермер хўжалиги ишчиси

 

55-Бешёғоч округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99890 933-66-13)

Комиссия раиси:

Ғафурова Шоира Ўктамовна – Ургут туманидаги 21-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Комиссия раиси ўринбосари:

Худойназаров Фариддин Разиқович – Ургут туманидаги 119-умумий ўрта таълим мактаби директор ўринбосари

Комиссия котиби:

Худойназаров Шерали Суюнович – Ургут туманидаги 10-умумий ўрта таълим мактаби директор ўринбосари

Комиссия аъзолари:

Соҳибов Насриддин Узокович – Ургут педагогика ва спорт коллежи директор ўринбосари

Назаров Тўлқин Амонович – Ургут туманидаги 126-умумий ўрта таълим мактаби директори

Худойназаров Шарофбой Намозович – Ургут туманидаги Жарқишлоқ маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Бўронов Эгамберди Мелибоевич – Ургут туманидаги 18-умумий ўрта таълим мактаби директор ўринбосари

Тўхтамуродов Ҳазрат – Ургут туманидаги Жартепа маҳалла фуқаролар йиғини котиби

Турсунов Иноятулло Хўжамович – Ургут туманидаги 15-умумий ўрта таълим мактаби директор ўринбосари

Қудратов Самандар Исоқович – Ургут туманидаги 14-умумий ўрта таълим мактаби директор ўринбосари

Яздонов Ҳусниддин Холиддинович – Ургут туманидаги Сўфи маҳалла фуқаролар йиғини котиби

 

56-Жозмон округ сайловкомиссияси

(Телефон: +99893 232-32-19)

Комиссия раиси:

Файзиев Улуғбек Муродуллаевич – Ургут Агросервис касб-ҳунар коллежи директор ўринбосари

Комиссия раиси ўринбосари:

Усмонов Раҳмон Актамович – Ургут туманидаги 34-умумий ўрта таълим мактаби директор ўринбосари

Комиссия котиби:

Эшмуродов Раҳмон Эшонқулович – Ургут туманидаги 47-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Комиссия аъзолари:

Исмоилов Тиркашбой Ризаевич – Ургут туманидаги Жураптепа маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Имомов Илҳом Алламуродович – Ургут туманидаги 34-умумий ўрта таълим мактаби директор ўринбосари

Мавлонов Ойбек Раббимович – Ургут туманидаги 63-умумий ўрта таълим мактаби директор ўринбосари

Ашуров Асламбой Мирзашарипович – Ургут туманидаги 52-умумий ўрта таълим мактаби директор ўринбосари

Раҳимов Ғиёсиддин Ашурмаҳматович – Ургут туманидаги 48-умумий ўрта таълим мактаби директор ўринбосари

Аҳатов Эшонқул Бегимович – пенсияда

Султонов Насибулло Мардонович – Ургут туманидаги Жозмон маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Мавлонов Фарҳод Эсанович – Ургут туманидаги Қинғир маҳалла фуқаролар йиғини котиби

 

57-Кенагас округ сайлов комиссияси

(Телефон: +99893 342-42-73)

Комиссия раиси:

Рўзиқулов Алишер Хўжамович – Ургут тумани 41-умумий ўрта таълим мактаби директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Эгамбердиев Жамшид Боқиевич – Ургут тумани «Кенагас» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Комиссия котиби:

Облоёров Соҳиб Аҳмадович – Ургут туманидаги 103-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Комиссия аъзолари:

Собиров Фармонқул Ҳамроевич – Қоратепа маиший хизмат касб-ҳунар коллежи директори ўринбосари

Муродуллаев Ражаббой Амруллаевич – Ургут тумани 43-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Маллаев Усмон Ғайбуллаевич – Ургут тумани 37-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Маматқулов Яшин – Ургут тумани 43-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Холиқова Дилором Норимовна – Ургут тумани «Деҳқон­обод» қишлоқ врачлик пункти ҳамшираси

Холиқова Манзура Норимовна – Ургут агроиқтисодиёт касб-ҳунар коллежи ахборот-ресурс маркази мудираси

Сувонов Ёлқин Яздонович – Ургут тумани «Тароқли» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Улашов Азим Амирқулович – Ургут тумани 59-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

 

58-Чинор округ сайлов комиссияси

(Телефон: +99890 657-74-63)

Комиссия раиси:

Маҳмудов Нарзулло Облобердивич – Ургут агротадбиркорлик ва сервис касб-ҳунар коллежи директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Раҳимов Саме Ўткирович – Ургут туманидаги 86-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Комиссия котиби:

Шаропов Шерзод Комилжонович – Ургут агротадбиркорлик ва сервис касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Комиссия аъзолари:

Шодиев Бахтиёр Рашидович – Ургут агротадбиркорлик ва сервис касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Ҳомидова Шоира Улашовна – Ургут тумани 122-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Жумаева Нигора Холматовна – Ургут тумани 123-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Аллаёров Шуҳрат Облобердиевич – Ургут тумани «Омухтаем савдо» масъулияти чекланган жамияти ҳисобчиси

Обидова Нилуфар Ҳамидовна – Ургут тумани 83-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Жўраева Машҳура Турсунбоевна – Ургут тумани «Паҳмоб» қишлоқ врачлик пункти ҳамшираси

Ҳайдаров Асад Ҳамдамович – Ургут тумани 7-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Тўқсонов Обид Ҳазратқулович – Ургут тумани 6-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

 

ҚЎшработ тумани

59-Жўш округ сайлов комиссияси

(Телефон: +99893 532-24-45)

Комиссия раиси:

Ўрозов Холмурод Баҳромович – Қўшработ тумани «Жўш» қишлоқ фуқаролар йиғини раиси

Комиссия раиси ўринбосари:

Шодмонов Шавкатилла Тошбоевич – «Жўш» қишлоқ хўжалик касб-ҳунар коллежи директори

Комиссия котиби:

Норбеков Икромбек Норбек ўғли – Қўшработ тумани «Жўш» қишлоқ фуқаролар йиғини котиби

Комиссия аъзолари:

Тоғаев Шуҳрат – Қўшработ туман статистика бўлими бошлиғи

Темиров Алишер Неъматиллаевич – Қўшработ тумани 56-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Усмонов Бахтиёр Темирович – Қўшработ тумани халқ таълими муассасалари фаолиятини методик таъминлаш ва ташкил этиш бўлими мудири ўринбосари

Ялғошев Амриддин Бўронович – Қўшработ тумани 31-умумий ўрта таълим мактаби директори

Ҳамроев Исомиддин Сатторович – Қўшработ тумани «Қўшработ» қишлоқ фуқаролар йиғини котиби

Чинмирзаев Баҳодир Маликович – «Жонбулоқ» жамоа деҳ­қон фермер хўжалиги бошлиғи

Бобоназарова Клара Абдуғаниевна – Қўшработ туманидаги «Оқмачит» қишлоқ врачлик пункти мудираси

Бобоқулова Назира – Қўшработ туман тиббиёт бирлашмасига қарашли Жўш филиали врач акушер-гинекологи

 

60-Қўшработ округ сайлов комиссияси

(Телефон: +99894 189-48-00)

Комиссия раиси:

Синдаров Қурол Ҳайдарович – Қўшработ тумани «Майинтепа» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Комиссия раиси ўринбосари:

Маликов Абдуҳошим Аманович – «Маҳалла» хайрия жамоат фонди Қўшработ туман бўлинмаси раиси ўринбосари

Комиссия котиби:

Рустамов Зокир Донақулович – Бюджетдан ташқари пенсия жамғармаси Қўшработ туман бўлими бошлиғи ўринбосари

Комиссия аъзолари:

Усмонов Жамолиддин Убайдуллаевич – Қўшработ педагогика касб-ҳунар коллежи директори ўринбосари

Муҳаммадиев Абдужалил Бозорович – Қўшработ қишлоқ хўжалик касб-ҳунар коллежи ҳисобчиси

Юсупов Тўйчибой Болиқулович – Қўшработ тумани «Соҳибкор» қишлоқ фуқаролар йиғини раиси

Отабоев Самат Шерматович – Қўшработ тумани 69-умумий ўрта таълим мактаби директори

Алиқулов Дониёр Хўрозович – Қўшработ туман Бандликка кўмаклашиш ва аҳолини ижтимоий муҳофаза қилиш маркази директори ўринбосари

Ачилов Аҳмат – Қўшработ тумани «Оқтепа» қишлоқ фуқаролар йиғини раиси

Арипов Хуршид Ҳабибуллаевич – Қўшработ қишлоқ хўжалик касб-ҳунар коллежи махсус фан ўқитувчиси

Қўнишов Жамшид Рустамович – Қўшработ тумани қишлоқ ва сув хўжалиги бўлими бош ҳисобчиси.



Охирги ўзгариш: 08/12/2014 19:29 Кўрилганлиги: 2540
 
Қидириш
Жами мурожаатлар: 1439 (100%)
Кўриб чиқилган: 1169 (81%)
Кўриб чиқилмоқда: 270 (19%)
 
Вилоят ҳокимлигининг умумий бўлими
 
 
 
mail@samarkand.uz
 
 
Электрон давлат хизматлари

Электрон давлат хизматлари
Очиқ маълумотлар
Онлайн тизимлар




 
 
 

    Сайтга баҳо беринг

Ҳозир онлайн
Руйхатдан утганлар: 1
Мехмонлар: 11
 
Яндекс.Метрика
Белгиланган матнни укиш учун ушбу тугмани босинг