Бош саҳифа / Сайлов - 2014 / Ўзбекистон республикаси Марказий сайлов комиссиясининг қарорлари / Ўзбекистон Республикаси Олий Мажлиси Қонунчилик палатасига депутатлар сайловини ўтказувчи округ сайлов комиссияларини тузиш ва уларнинг шахсий таркибини тасдиқлаш тўғрисида
  Чоп этиш версияси  

Ўзбекистон Республикаси Олий Мажлиси Қонунчилик палатасига депутатлар сайловини ўтказувчи округ сайлов комиссияларини тузиш ва уларнинг шахсий таркибини тасдиқлаш тўғрисида

Ўзбекистон Республикаси Марказий сайлов комиссиясининг қарори

Ўзбекистон Республикасининг “Ўзбекистон Республикаси Олий Мажлисига сайлов тўғрисида”ги Қонуни 11- ва 12-моддаларига мувофиқ Марказий сайлов комиссияси ҚАРОР ҚИЛАДИ:

1. Ўзбекистон Республикаси Олий Мажлиси Қонунчилик палатасига сайлов ўтказувчи 135 та округ сайлов комиссиялари тузилсин ва уларнинг шахсий таркиби қуйидаги тартибда тасдиқлансин:

 

САМАРҚАНД ВИЛОЯТИ

50-Регистон округ сайлов комиссияси

(Телефон: 0366-239-14-36)

Комиссия раиси:

Ҳайдаров Бахтиёр Тожиевич – Самарқанд давлат университети жисмоний маданият факультети декани

Комиссия раиси ўринбосари:

Норқулов Ҳусниддин Дўсбекович – Самарқанд давлат чет тиллар институти проректори

Комиссия котиби:

Усмонов Баҳодир Исломович – Самарқанд вилоят педагог ходимларни қайта тайёрлаш ва малакасини ошириш институти проректори

Комиссия аъзолари:

Нурмуҳаммедов Отамурод Исмоилович – Самарқанд Сўзангарон тиббиёт коллежи директори ўринбосари

Абдураҳмонов Муҳиддин – Самарқанд давлат университети қошидаги 1-сон академик лицей директори

Шодиев Рустам Тоҳирович – Самарқанд давлат чет тиллар институти кафедра мудири

Ибодуллаев Жаҳонгир – Самарқанд давлат университети доценти

Матлабов Содиқ Норқулович – Самарқанд давлат университети ахборот технологиялар маркази бошлиғи

Тошқуватова Раъно Шералиевна – Самарқанд давлат университети ассистенти

Собиров Қаҳрамон – Самарқанд шаҳар “Боғибаланд” маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Муродов Ҳамдам Мусохонович – Самарқанд шаҳар 1-сонли маданият ва аҳоли дам олиш маркази директори

Шарипова Умеда Қурбоновна – Самарқанд шаҳар 37-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Аҳмедова Шаходат Бахриевна –Пушкин номидаги вилоят ахборот-кутубхона маркази директори

 

51-Суғдиёна округ сайлов комиссияси

(Телефон: 0366-221-74-18)

Комиссия раиси:

Ризаев Шуҳрат Қосимович – Самарқанд транспорт ва коммунал хўжалик касб-ҳунар коллежи директори

 

Комиссия раиси ўринбосари:

Ташкенбаев Отабек Негматович – “Халқ банки” Темирйўл филиали бошқарувчиси

Комиссия котиби:

Маматқулова Дилором Хайдаровна – Самарқанд транспорт ва коммунал хўжалик касб-ҳунар коллежи директори ўринбосари

Комиссия аъзолари:

Қурбонов Тоҳир Икромович – Самарқанд давлат университети педагогика факультети декани вазифасини бажарувчи

Абдуманнотов Абдумажид Матаевич – Самарқанд давлат университети Педагогика кафедраси мудири

Ҳамроева Сайёра Ўлмасовна – Самарқанд иқтисодиёт ва сервис институти қошидаги 2-сон академик лицей директори

Жуманов Бахтиёр Жуманович – Самарқанд таянч тиббиёт коллежи директори ўринбосари

Холмамедова Дилдора Акбаралиевна – Самарқанд енгил саноат ва иқтисодиёт касб-ҳунар коллежи кадрлар бўлими нозири

Рашидов Рустам Ҳалимович – “ЎзИ-Самарқанд” филиали директори

Нуриддинова Зулхумор Шамсиевна – Самарқанд шаҳар 33-умумий ўрта таълим мактаби директори

Тўқсонов Сайдирасул – Самарқанд шаҳар “Меҳнат” маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Шукурова Зуҳра Шавкатовна – Самарқанд шаҳар Хадича Сулаймонова номидаги маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Каримов Комил Полвонович – Пастдарғом туман тиббиёт бирлашмаси Чархин филиали врачи

 

52-Булунғур округ сайлов комиссияси

(Телефон: 0366-442-21-37)

Комиссия раиси:

Ильчиев Бекзод Турсунович – Булунғур маиший хизмат касб-ҳунар коллежи директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Тошпўлатов Шермамат Ўринбоевич – Булунғур тумани «Пилла» масъулияти чекланган жамияти бош ҳосилоти

Комиссия котиби:

Аббосов Турдимурод Алимжон ўғли – Булунғур туман уруғчилик инспекцияси бошлиғи

Комиссия аъзолари:

Ёқубов Одил Анорбоевич – Булунғур туман статистика бўлими бошлиғи ўринбосари

Синдаров Исроил Узоқович – Булунғур туман тиббиёт бирлашмаси бош врачининг ўринбосари

Усмонова Гулсара Норқуловна – Булунғур туман “Янгиобод” маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Хўжамов Умар Ҳазратқулович – Жомбой туман «Қорамўйин» қишлоқ фуқаролар йиғини котиби

Гаппаров Ўролбой Каримович – Булунғур туман «Гулистон» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Аҳмедова Муҳайё Мелиқуловна – Булунғур туман халқ таълими муассасалари фаолиятини методик таъминлаш ва ташкил этиш бўлими услубчиси

Даминов Шерали Норбўтаевич – Халқ банкининг Булунғур туман филиали бошқарувчиси

Юсупова Ҳулкар Раҳматуллаевна – Булунғур туман «Гулистон» маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси

Алиқулов Улфат Юсуп ўғли – Булунғур туман ҳокимлиги ҳузуридаги тадбиркорлик субъектларини рўйхатдан ўтказиш инспекцияси бош мутахассиси

Худойбердиев Абдуллажон Раҳматуллаевич – «Камолот» ёшлар ижтимоий ҳаракати Булунғур тумани Кенгаши бош ҳисобчиси

 

53-Иштихон округ сайлов комиссияси

(Телефон: 0366-629-13-64)

Комиссия раиси:

Саъдуллаев Толибжон Раҳматуллаевич – Иштихон туманидаги «Толибжон Саъдуллаев» фермер хўжалиги раҳбари

Комиссия раиси ўринбосари:

Қодиров Содиқ Шукурович – Иштихон туман халқ таълими муассасалари фаолиятини методик таъминлаш ва ташкил этиш бўлими мудири ўринбосари

Комиссия котиби:

Ражабов Норбўта Тошқувватович – Иштихон қурилиш ва коммунал хўжалик касб-ҳунар коллежи директори ўринбосари

Комиссия аъзолари:

Аминов Зафар Бурхонович – Қўшработ тумани сув истеъмолчилар уюшмаси раиси

Қувондиқов Ғулом Ёрбекович – Қўшработ маиший хизмат касб-ҳунар коллежи бош ҳисобчиси

Амонов Жавлон Эргашевич – Иштихон ижтимоий-иқтисодиёт ва сервис касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Бўбаков Қурошбой Мадатович – Қўшработ саноат ва сервис касб-ҳунар коллежи директори ўринбосари

Қаҳҳаров Шермат – Қўшработ туман йўл хўжалик пудрат таъмирлаш-фойдаланиш давлат корхонаси бошлиғи

Ўроқов Юсуф Мусурмонович – Иштихон туман тиббиёт бирлашмаси бош шифокори ўринбосари

Абиева Зебо Қўчқаровна – Иштихон тиббиёт коллежи кафедра мудири

Қаҳрамонова Гунаш Кушалиевна – Иштихон туман болалар поликлиникаси педиатри

 

54-Каттақўрғон округ сайлов комиссияси

(Телефон: 0366-456-07-23)

Комиссия раиси:

Султонов Шокир Қувонович – Каттақўрғон шаҳар халқ таълими муассасалари фаолиятини методик таъминлаш ва ташкил этиш бўлими мудири

Комиссия раиси ўринбосари:

Жабборов Махсуд Норжигитович – Каттақўрғон шаҳар 4-умумий ўрта таълим мактаби директори

Комиссия котиби:

Саидалиева Дилбар Аҳматовна – Каттақўрғон шаҳар 16-сон мактабгача таълим муассасаси мудираси

Комиссия аъзолари:

Ибрагимова Одилабегим Одиловна – Каттақўрғон шаҳар давлат санитария-эпидемиология назорати маркази санитария шифокори

Қиличева Манзура Исмоиловна – Каттақўрғон шаҳар 16-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Бобомуродов Жамшид Эркинович – Каттақўрғон транспорт коллежи ўқитувчиси

Муродов Аброр Азаматович – Ташқи иқтисодий фаолият «Миллий банки» Каттақўрғон шаҳар филиали бошқарувчи ўринбосари

Отақулов Актам Қўчқорович – Нарпай туман «Қоракўл» қишлоқ фуқаролар йиғини раиси

Абдусаломов Эркин Нишонович – Таълим, фан ва маданият ходимлари касаба уюшмаси Нуробод тумани кенгаши раиси

Инатуллаева Нилуфар Хайруллаевна – Каттақўрғон шаҳридаги 19-сон мактабгача таълим муассасаси мудираси

Садриддинов Фазлиддин Олимович – Каттақўрғон шаҳар ҳокимлиги молия бўлими мудири

Халимова Муҳайё Бозоровна – Каттақўрғон шаҳар 2-сон мактабгача таълим муассасаси мудираси

Суяров Маъруфжон Жўрақулович – ОАТБ «Қишлоқ қурилиш банк» Каттақўрғон филиали бошқарувчиси

 

55-Қорадарё округ сайлов комиссияси

(Телефон: 0366-414-28-56)

Комиссия раиси:

Раҳимов Лутфулло – Каттақўрғон туманидаги 5-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Комиссия раиси ўринбосари:

Рустамов Алишер Мардиевич – Каттақўрғон тумани Бандликка кўмаклашиш ва аҳолини ижтимоий муҳофаза қилиш маркази директори

Комиссия котиби:

Жуманазаров Тоҳир Жамолиддинович – Каттақўрғон туман халқ таълими муассасалари фаолиятини методик таъминлаш ва ташкил этиш бўлими услубчиси

Комиссия аъзолари:

Музаффаров Мусахон Нажмитдинович – Каттақўрғон туманидаги Пайшанба маиший хизмат касб-ҳунар коллежи директори

Тиловов Дилшод Азаматович – Каттақўрғон туман ҳокимлиги молия бўлими бош иқтисодчиси

Қурбонов Нормахамад Ҳакимович – Каттақўрғон тумани таълим, фан ва маданият ходимлари касаба уюшмаси раиси

Усмонов Актам Сувонович – Зарафшон ирригация тизимлари ҳавза бошқармасига қарашли "Миёнкол Тос" ирригация тизими бошқармаси бошлиғи

Шодиев Улуғбек Муяссарович – “Каттақўрғон пахта заводи” акциядорлик жамияти тайёрлов бўлими бошлиғи

Мусаева Шоира Аҳмедовна – Каттақўрғон туман 2-умумий ўрта таълим мактаби директори ўринбосари

Чўлиева Шоира Омоновна – Каттақўрғон тумани Кадан қишлоқ хўжалик касб-ҳунар коллежи ахборот-ресурс маркази раҳбари

Шаропов Амриддин – Каттақўрғон тумани "Ермулккадастр" хизмати давлат унитар корхонаси бошлиғи

 

56-Нарпай округ сайлов комиссияси

(Телефон: 0366-432-19-24)

Комиссия раиси:

Мамасаидов Раҳмонқул Шукурович – Нарпай туман давлат архиви бўлими бошлиғи

Комиссия раиси ўринбосари:

Аллаяров Ҳабибулла – Бюджетдан ташқари пенсия жамғармаси Пахтачи тумани бўлими бошлиғи

Комиссия котиби:

Усмонова Сожида – Нарпай туманидаги 69-умумий ўрта таълим мактаби директори

Комиссия аъзолари:

Бердиёров Илҳом – Оқтош тадбиркорлик ва сервис коллежи касаба уюшмаси раиси

Исломов Вали – Пахтачи туман ер ресурслари ва давлат кадастри бўлими бошлиғи

Жуманов Суннат – Пахтачи туман ҳокимлиги ҳузуридаги тадбиркорлик субъектларини рўйхатдан ўтказиш инспекцияси бошлиғи

Жабборов Улуғбек – якка тартибдаги тадбиркор

Санаев Зиёдулло Файзиевич – Нарпай тумани 52-умумий ўрта таълим мактаби директори

Абдуалимов Ориф – Пахтачи туман ўсимликларни ҳимоя қилиш отряди бошлиғи

Исломов Ғайрат – “Давуруғмарказ” Нарпай туман бўлими бошлиғи

Эшмурадов Шавкатжон – Пахтачи тумани Зиёдин почта алоқа тармоғи бошлиғи

Абдуллаев Шербек – Оқтош тадбиркорлик ва сервис коллежи ўқитувчиси

Раҳматов Улуғбек – Нарпай қишлоқ хўжалик касб-ҳунар коллежи бош устаси

 

57-Оқдарё округ сайлов комиссияси

(Телефон: 0366-492-81-16)

Комиссия раиси:

Тўраев Олимжон Аҳмедович – Самарқанд агроиқтисодиёт коллежи директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Файзиева Юлдуз – Самарқанд агроиқтисодиёт касб-ҳунар коллежи ахборот-ресурс маркази бошлиғи

Комиссия котиби:

Мансурова Нодира Амировна – Самарқанд агроиқтисодиёт касб-ҳунар коллежи бўлим бошлиғи

Комиссия аъзолари:

Санақулов Шарофиддин Баҳриддинович – Оқдарё туман ҳокимлиги ижтимоий таъминот бўлими бошлиғи

Ўроқов Нодир – Самарқанд агроиқтисодиёт касб-ҳунар коллежи директори ўринбосари

Искандаров Ориф – Оқдарё туман 7-сон болалар мусиқа ва санъат мактаби директори

Усмонов Нуъмон Мажидхонович – “Камолот” ёшлар ижтимоий ҳаракати Оқдарё туман кенгаши раиси

Шарипов Фарҳод Қувондиқович – Оқдарё туман «Даҳбед» шаҳарча фуқаролар йиғини раиси

Зиёев Исмат Ғиёсович – Оқдарё туман «Бозоржой» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Юсупова Маҳбуба Исоқовна – Оқдарё тумани 39-умумий ўрта таълим мактаби директори

Азамов Асатулло Абдумуродович – Оқдарё туман ўсимликларни ҳимоя қилиш отряди бошлиғи

Рўзиев Дониёр Қудратович – Челак қишлоқ хўжалик касб-ҳунар коллежи директори

Қорабоев Султонмурод Назарович – Иштихон туман «Халқобод» қишлоқ фуқаролар йиғини котиби

 

58-Пастдарғом округ сайлов комиссияси

(Телефон: 0595-500-94-47)

Комиссия раиси:

Эшназаров Алишер Файзуллаевич – Пастдарғом туман Жума шаҳар маҳаллалар ишини мувофиқлаштирувчи кенгаш раиси

Комиссия раиси ўринбосари:

Шукуров Нормамат Шодмонович – Пастдарғом туман молия бўлими халқ таълими муассасаларини молиялаштириш бўлими ҳисобчиси

Комиссия котиби:

Тўраев Зафаржон Шокирович – Пастдарғом педагогика ва спорт коллежи директори ўринбосари

Комиссия аъзолари:

Тилабов Эркинжон Зокирович – Пастдарғом тумани "Пастдарғом буюм савдо" масъулияти чекланган жамияти шаклидаги савдо мажмуаси раиси

Аҳмедов Зиёд – Пастдарғом туман “Чархин Нурзор Чорвадор” зооветеринария пункти бошлиғи

Маҳамбетов Акилбек Давлетбаевич – Пастдарғом туман “Қурилиш қоқсой дурдонаси” муқобил машина-трактор парки раиси

Рўзибоев Анвар Тошмуродович – Пастдарғом тумани Катта Найманча алоқа бўлими бошлиғи

Холмуродова Флора Убайдуллаевна – Пастдарғом педагогика ва спорт коллежи ўқитувчиси

Жўраева Хоним Бекназаровна – Пастдарғом педагогика ва спорт коллежи ахборот-ресурс маркази оператори

Эркаева Наргиза Суннатовна – “Маҳалла” хайрия жамоат фонди Пастдарғом туман бўлинмаси бошқаруви етакчи мутахассиси

Ҳасанов Шавҳиддин Баракабоевич – Пастдарғом туман халқ таълими муассасалари фаолиятини методик таъминлаш ва ташкил этиш бўлими инспектори

Ҳазратов Шуҳрат Ҳасанович – Пастдарғом тумани тиббиёт бирлашмаси шошилинч тиббий ёрдам бўлими жарроҳи

Қорабоева Маҳбуба Қурбоновна – Пастдарғом тиббиёт коллежи ахборот-ресурс маркази мудири

 

59-Пайариқ округ сайлов комиссияси

(Телефон: 0595-507-73-46)

Комиссия раиси:

Умаров Шерали Муҳаммадиевич – Пайариқ тумани почта алоқа тармоғи бошлиғи

Комиссия раиси ўринбосари:

Охунов Жамшид Шодиевич – “Камолот” ёшлар ижтимоий ҳаракати Пайариқ туман кенгаши раиси

Комиссия котиби:

Эрназаров Алишер Жабборович – Пайариқ тиббиёт коллежи ўқитувчиси

Комиссия аъзолари:

Бойзоқов Шуҳрат Сайдуллаевич – Пайариқ тумани тиббиёт бирлашмаси бошлиғи

Абатов Амирилло – Пайариқ қишлоқ хўжалик касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Холмирзаев Мансур Рўзибоевич – Пайариқ қишлоқ хўжалик касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Мавлонқулов Шерзод Абдурашидович – Пайариқ қишлоқ хўжалик касб-ҳунар коллежи бўлим бошлиғи

Эралиев Ойбек Толлибоевич – Пайариқ қишлоқ хўжалик касб-ҳунар коллежи бош устаси

Абдусаматова Мактуба Ҳуббимовна – Пайариқ кишлоқ хўжалик касб-ҳунар коллежи директори ўринбосари

Донаева Дилдора Исматиллаевна – Пайариқ тумани 2-сонли "Озода" мактабгача таълим муассасаси мудираси

Сапаров Шодиқул Арзиқулович – Жомбой туман “Шерқўрғон”қишлоқ фуқаролар йиғини котиби

 

60-Самарқанд округ сайлов комиссияси

(Телефон: 0366-612-53-90)

Комиссия раиси:

Давронов Зокир Каримович – Самарқанд туман “Даштакиболо”қишлоқ фуқаролар йиғини раиси

Комиссия раиси ўринбосари:

Алиев Очил – “Нуроний” жамғармаси Самарқанд туман бўлими раиси

Комиссия котиби:

Очилова Зироат Ўлмасовна – Самарқанд туман «Каттақўрғонариқ» қишлоқ фуқаролар йиғини котиби

Комиссия аъзолари:

Мамедов Кова Фридунович – Самарқанд туман «Каттақўрғонариқ» қишлоқ фуқаролар йиғини раиси

Рустамов Алишер Нурмаҳмадович – Самарқанд туман «Оҳалик» қишлоқ фуқаролар йиғини раиси

Нарзуллаев Толиб Меликович – Самарқанд туман «Хожа Аҳрори Вали-1» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Акрамова Хабиба – Самарқанд туман 17-сонли мактабгача таълим муассасаси мудираси

Ҳалимов Азамат Толибжонович – Республика Маънавият тарғибот маркази Самарқанд туман бўлими бошлиғи

Раззоқов Бахтиёр Ҳасанович – Самарқанд туман “Дўстлик” электр тармоқлари корхонаси бошлиғи

Ширинов Зафар Мансурович – Самарқанд тумани ўсимликларни ҳимоя қилиш маркази директори

Жўрақулов Эгамберди – Пастдарғом туман “Дўрмонтепа”қишлоқ фуқаролар йиғини котиби

Хушмуродов Фармон Халилович – Нуробод туман тиббиёт бирлашмаси бошлиғи ўринбосари

Маматов Аҳмаджон Азимович – Самарқанд шаҳар «Қуйи Хўжа соат» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

 

61-Тайлоқ округ сайлов комиссияси

(Телефон: 0366-666-52-71)

Комиссия раиси:

Муродов Муҳаммади – Тайлоқ туман “Сочакиболо”қишлоқ фуқаролар йиғини раиси

Комиссия раиси ўринбосари:

Низомов Қаҳҳор – Тайлоқ туман агротадбиркорлик касб-ҳунар коллежи директори

Комиссия котиби:

Зиёдиллаев Зойир Фазлидинович – Тайлоқ агротадбиркорлик касб-ҳунар коллежи директори ўринбосари

Комиссия аъзолари:

Эшонқулов Зойир – Тайлоқ туман ҳокимлиги ҳузуридаги тадбиркорлик субъектларини давлат рўйхатидан ўтказиш инспекцияси бошлиғи

Ибодуллаев Мансурхон – Тайлоқ туман хокимлиги халқ таълими муассасалари фаолиятини методик таъминлаш ва ташкил этиш бўлими ташхис маркази раҳбари

Қурбонов Ўктам Ҳайдарович – Тайлоқ туман якка тартибда уй-жойлар қурилишини мувофиқлаштириш бўлими давлат корхонаси бошлиғи

Эшонқулова Раъно – Тайлоқ туман “Олмазор” маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Маматов Собир – Тайлоқ туман “Шопўлот” маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Шарапова Мафиза Ўктамовна – Тайлоқ туман 54-умумий ўрта таълим мактаби директори

Гадоев Мансур – Тайлоқ туман бандликка кўмаклашиш ва аҳолини ижтимоий муҳофаза қилиш маркази директори

Аъзамов Шуҳрат – Бюджетдан ташқари пенсия жамғармаси Тайлоқ туман бўлими бошлиғи

Умаров Абдулло – Тайлоқ тумани “Катта-Тайлоқ” маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Жабборов Барот Бахронович – Тайлоқ туман статистика бўлими бошлиғи

Норбоев Ёқуб – Нафақада

Расулова Ҳамида – Самарқанд тумани “Чумчуқли” маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси

 

62-Ургут округ сайлов комиссияси

(Телефон: 0366-483-43-11)

Комиссия раиси:

Эшонқулов Наримон Ҳасанович – Ургут туман 4-умумий ўрта таълим мактаби директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Очилов Толибжон Маҳкамович – Ургут туман «Мирзақишлоқ» қишлоқ фуқаролар йиғини раиси

Комиссия котиби:

Рашидов Хуршид Мажидович – Ургут тиббиёт коллежи директори ўринбосари

Комиссия аъзолари:

Алиев Амин Амонович – Ургут шаҳри «Навбоғ» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Исмоилова Мубарро Собировна – Самарқанд давлат университети қошидаги 3-сон академик лицейи ўқитувчиси

Ярбабаева Меҳрия Раджабовна – Ургут шаҳар «Юқори Калангар» маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси

Алиқулов Фурқат Шукурович – Ургут тумани «Сўфиён» маҳалла фуқаролар йиғини посбони

Ибодуллаева Мақсуда Амоновна – Ургут тумани «Пастки Калангар» маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси

Исчанова Лолита Бекжоновна – Ургут тумани 4-сон мактабгача таълим муассасаси мудираси

Аҳмедов Акбар Акромович – Ургут тумани «Камардон» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Юсупов Жумақул Норқулович – Ургут тумани «Ғиждувон» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Аблобердиев Умид Эсонович – Ургут тумани Ғўс қишлоқ врачлик пункти мудири

Ҳафизова Сайёра Рауповна – Ургут туманидаги 6-умумий ўрта таълим мактаби директори

 

63-Қоратепа округ сайлов комиссияси

(Телефон: 0595-508-38-45)

Комиссия раиси:

Ўринов Актам Ҳамроевич – Ургут туман 50-умумий ўрта таълим мактаби директори

Комиссия раиси ўринбосари:

Ҳайдаров Ҳасан Саитқулович – Ургут туман 108-умумий ўрта таълим мактаби директори

Комиссия котиби:

Ибрагимов Бобур Самариддинович – Ургут туман 48-умумий ўрта таълим мактаби ҳисобчиси

Комиссия аъзолари:

Раҳмонов Мурод Исмоилович – Ургут тумани «Қоратепа» қишлоқ фуқаролар йиғини раиси

Абдуллаев Ёлқин Салимович – Ургут савдо ва хизмат кўрсатиш коллежи ўқитувчиси

Бўриев Нурали Жумабоевич – Ургут почта алоқа тармоғи бошлиғи ўринбосари

Усмонов Актам Ўринович – Ургут туман 16-сон болалар мусиқа ва санъат мактаби ўқитувчиси

Ҳудойназаров Ўткир Ўтаевич – Ургут туман 37-сон болалар мусиқа ва санъат мактабиўқитувчиси

Мелибоева Зиёда Тўрақуловна – Ургут туман 5-мактабгача таълим муассасаси мудираси

Холмўминов Ифтихор Каримович – Ургут туман 61-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Салимов Эргаш Қудратович – Ургут тумани “Бешбулоқ”қишлоқ фуқаролар йиғини котиби

Раҳмонов Шарофиддин Ҳазратович – Ургут туман 34-умумий ўрта таълим мактаби ўқитувчиси

Қодиров Эркин Холматович – Самарқанд тумани “Янгиариқ” маҳалла фуқаролар йиғини раиси

 

Марказий сайлов комиссиясираиси:            М.Абдусаломов 

Тошкент шаҳри,
2014 йил 9 октябрь 


Киритилган вақти: 06/12/2014 23:23 Кўрилганлиги: 1161
 
Қидириш
Жами мурожаатлар: 1424 (100%)
Кўриб чиқилган: 1169 (82%)
Кўриб чиқилмоқда: 255 (18%)
 
Вилоят ҳокимлигининг умумий бўлими
 
 
 
mail@samarkand.uz
 
 
Электрон давлат хизматлари

Электрон давлат хизматлари
Очиқ маълумотлар
Онлайн тизимлар




 
 
 

    Сайтга баҳо беринг

Ҳозир онлайн
Руйхатдан утганлар: 2
Мехмонлар: 5
 
Яндекс.Метрика
Белгиланган матнни укиш учун ушбу тугмани босинг